oknoplast ... oknoplast ...

Darro - tworzy sieć handl

oknoplast ... oknoplast ...

Post autor: Darro - tworzy sieć handl » śr paź 30, 2002 9:24 pm

wszyscy pastwia się nad oknoplastem ...
ja pracuje dla konkurencji (w skali nieco bardziej lokalnej) firmy Jezierski
nie zglądam w papiery szefowi ... nie wiem więc ile okien naprawdę sprzedaje (... ale pewnie Maxio mnie wyręczy ...)
ilu z Was zna tego producenta?
nie obrażę się na żadną opinię ...
chcę tylko poznać jaka jest!
z góry dziękuję.... :?: [/b]

oknoAD

fensterman

Re: oknoplast ... oknoplast ...

Post autor: fensterman » czw paź 31, 2002 9:57 am

Darro - tworzy sieć handl pisze:wszyscy pastwia się nad oknoplastem ...
nie zglądam w papiery szefowi ... nie wiem więc ile okien naprawdę sprzedaje (... ale pewnie Maxio mnie wyręczy ...)
Czyżbyś próbowal zmienić barwy firmowe ?

psuBrat

Post autor: psuBrat » czw paź 31, 2002 11:38 am

mnie się Jezierski kojarzy pozytywnie

Darro

no cóż ...

Post autor: Darro » czw paź 31, 2002 9:34 pm

na cóż ... opinie nad wyraz powściągliwe ...
zmiana barw ... podpuszczasz mnie? :D
dzieki ... czekam na więcej!!!
Darro

maxio
Ekspert
Ekspert

Jestem :)

Post autor: maxio » pt lis 01, 2002 9:46 am

Jezierski znam , juz od wielu lat . Firma mi dobrze znana juz od wielu lat , nawet mialem ta przyjemnosc poznania kiedys p. Jezierskiego (jeszcze od czasow produkcji zaluzji i Verticali ) . Dane nie ktore znam , dotyczace produkcji niektorych dostawcow mamy takich samych ale nie zamierzam ujawniac , powiem tyle ze produkcja jest wieksza niz w firmie naszej . Firma jakosciowo robi podobno dobre okna . No i co wiecej nic :) .
Maxio

RadioReeper
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: RadioReeper » czw kwie 24, 2014 12:37 pm

To wygląda na bitwe Dawida z Goliatem Oknoplast vs Jezierski :P

oknoAD

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » pt kwie 25, 2014 6:22 am

Jak byś był bardziej doświadczony na forach, to wiedziałbyś, ze takich starych sucharów się nie odgrzewa. To temat sprzed 12 lat, pewnie wtedy jeszcze do szkoły chodziłeś. Ale rozumiem - musisz narobić sobie postów zanim coś zareklamujesz...

Awatar użytkownika
technolog_szczecin
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: technolog_szczecin » pt kwie 25, 2014 12:42 pm

Wiosenna ofensywa cenowa sie szykuje :twisted: . bo post za postem kolega Radioreeper wali. Niekoniecznie na temat.

Tomsi3
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Tomsi3 » wt kwie 29, 2014 9:36 am

Darro - tworzy sieć handl pisze:wszyscy pastwia się nad oknoplastem ...
Sir.... wytłumacz mi, czemu podpierasz się oknoplastem by przeczytać kilka opinii o "J"??? Czyżby brakuje kreatywności w samodzielnym poszukiwaniu sposobu na ponowne wejście na rynek, czy też to tylko bzdurny marketing, który nigdy nie zastąpi zaufania klienta do firmy.
Gdybyś miał deko inwencji w poszukiwaniach to wygooglowałbyś min coś takiego co nie świadczy dobrze o "J" i dążył do krycia tego rodzaju negatywów a posługiwał się więcej pozytywami- jak rasowy handlowiec a nie handlarz. Gdybyś jednak miał utrudnione zadanie w wyszukiwaniu informacji to poczytaj:
08-05-2013, 14:59
To mail napisany po tym jak cierpliwość do Jezierskiego się skończyła. Prawie dwa miesiące w plecy.
Zastanówcie się dwa razy przed wyborem producenta okien:
"Witam,
za pośrednictwem dilera z Krakowa Pana Adama Brackiego, zamówiliśmy u Państwa 12 sztuk okien do domu jednorodzinnego PREMIUM ULTRA ANTRACYT, potrójne szklenie (zamówienie nr 2). W pierwszej wersji okna miały zostać zamontowany pod koniec marca. Drugi termin, to początek kwietnia po świętach. A trzeci termin to w połowie kwietnia. Po tym terminie nasze zamówienie było nadal w realizacji. Po rozmowie telefonicznej bezpośrednio z Państwa pracownikiem uzyskałem informację, że okna będą gotowe do odbioru 30.04.2013r. Umówiłem się więc z Panem Brackim na montaż w dniu 08.05.2013r. I już wiem, że montaż ten nie dojdzie do skutku.
Pragnę bez zbędnych ceregieli poinformować, że na montaż okien oczekuję do czwartku, tj 09.05.2013r. Po tym terminie dziękuję Państwu za współpracę i będę domagał się zwrotu wpłaconych pieniędzy od Pana Brackiego. Generalnie nie oczekuję od Państwa żadnej odpowiedzi. Wyjaśnienia uważam za zbytek i stratę czasu, ponieważ nie ma to dla mnie żadnego znaczenia w kontekście ponoszonych przeze mnie kosztów związanych z zaliczkowaniem pozostałych prac na budowie, które uzależnione są w 100% od montażu okien. O stracie czasu nawet nie wspominam.
Przyznam szczerze, że rzadko kiedy spotykam się z taką nonszalancją w traktowaniu klientów. Tym bardziej, że na rynku jest wiele firm oferujących dobre produkty. Ja przy wyborze kierowałem się solidnością Państwa firmy, renomą, długoletnią tradycją. Jak widać z realizacji mojego zamówienia przez OKNA JEZIERSKI, srodze się pomyliłem. Nie omieszkam podzielić się tą informacją z maksymalną liczbą znajomych, ze szczególnym uwzględnieniem forów budowlanych i blogów. Być może opinia jednego niezadowolonego klienta nic dla firmy Jezierski nie znaczy, ale kropla drąży skałę.
Marek Lach'

Awatar użytkownika
fikoman
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: fikoman » czw paź 08, 2015 9:42 pm

Robiłem przy montażu okien wielu producentów i okna Oknoplast to klasa sama w sobie. Są to jedne z niewielu okien, które pasują na milimetry, wszystko otwiera się na paluszek. Tanie okna są ok przez 2-4 lata, później się zaczyna i klamki wyglądają zamiast tak II to /\. Zdecydowanie zainwestuj, Oknoplast, Aluplast, MS-Okna. Nie chcę powiedzieć, że odradzam tę opcję Drutex, bo miałem okazję montować tylko proste modele na klatki, ale to nie jest top quality.

Bez względu na producenta, pamiętaj o dobrym montażu i żądaj gwarancji na montaż.

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » ndz paź 11, 2015 8:47 pm

"Oknoplast, Aluplast, MS-Okna".

Kolego fikoman wymienasz w jednej linii producentów oraz system profilii. Masz w ogôle pojècie o czym piszesz ? Može okna "Aluplast" tež montowałeś ? ;)

bodzio1212
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: bodzio1212 » czw paź 15, 2015 7:31 pm

Sorki. Ale ja skorzystałem z usług tej firmy i naprawdę jestem bardzo zadowolony.Nie ma tu co tak atakować i wpadać w szał pisarski, że ktoś pisze o tej firmie.Jednak teraz solidnie mają wykonania, usługi ich bardzo sobie chwalę. Na spokojnie myślę, że warto podejść do tematu i nie traktować tych wypowiedzi jako reklamy.

Awatar użytkownika
slaway
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: slaway » pn paź 19, 2015 5:00 pm

według mnie wszystko zależy od szczęścia i oprócz samego zakupu okna ważny jest też jego odpowiedni montaż, ja wymieniłam okna parę lat temu z nieznanej firmy i są bardzo dobre, nie narzekam na nie, wszystko działa do tej pory, ja zawsze do osób opisujących daną firmę podchodzę z rezerwą w końcu w każdej miejscowości można mieć inne doświadczenia i przede wszystkim może zależeć na czymś innym, mnie na przykład denerwuje jak przy montażu pracownicy zostawiają bałagan taki jakby tornado przeszło, ale do jakości okien nie ma to nic do rzeczy :)

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”