Okna tytanowe

Assoc. w/MS

Okna tytanowe

Post autor: Assoc. w/MS » pt lis 01, 2002 11:30 am

Witam,

Aby wszystko bylo jasne - jestem jakos tam zwiazany z M&S.

Producenci okien robia okna lepsze, gorsze, tansze, drozsze - kazdy chce znalezc swoja nisze na rynku i przezyc. M&S postawilo na budowe marki i logicznym ciagiem tego procesu sa odpowiednie dzialania marketingowe. Oczywiscie mozna obruszac sie na okreslenie "Okna tytanowe", ktore bazuje na pewnych wyobrazeniach i intuicjach odbiorcow. Zauwazcie jednak, ze ma to pewne podstawy (oczywiscie nie chodzi o niedouczonego sprzedawce, ktory twierdzi ze okna sa w 100% z tytanu) - technologia uzywana do produkcji okuc "tytanowych" jest podobna do technologii uzywanej przez Audi (a teraz VW Group) do pokrywanie powierzchni silnikow. Zwiazek ten zawiera jakis tam tlenek tytanu, ktory powoduje, ze powierznia jest o ok. 30% bardziej wytrzymala na korozje.
M&S bylo juz wzywane do wyjasnienia tej kwestii przed Urzedem Ochrony Praw Konsumenta i wyszlo z tego obronna reka. Oczywiscie wszystko pod warunkiem ujecia slowa "tytan" w cudzyslow i bycia szczerym wobec klienta - na dluzsza mete to sie oplaca.
Pozdrawiam,
C.D.
P.S. Tak czy owak mysle, ze zgodzicie sie Panstwo, ze przy pewnym poziomie jakosci produkcji najwazniejsza jest obsluga klienta - czyli profesjonalny pomiar, montaz i planowane (oraz niestety nieplanowane:( wizyty serwisowe.

oknoAD

Gość

3 x tak

Post autor: Gość » pt lis 01, 2002 3:04 pm

Nie jestem związany z M&S ale podoba mi sie co napisałeś, uważam, że krytyka "tytanowego"pomysłu jest tematem zastępczym wynikającym raczej z trudności dnia codziennego biznesu, nieżyciowych przepisów, pazernego fiskusa, niskiej kultury pracy w narodzie i wielu innych.
powodzenia dla wszystkich "tytanowych" czy "platynowych" pomysłów.

gucio

Post autor: gucio » pn kwie 07, 2003 7:44 pm

To znowu ja. Fajnie facet napisał, więc poczytajcie.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”