Zapowiadamy dostawę

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Zapowiadamy dostawę

Post autor: finlandia » pt kwie 24, 2015 8:05 pm

Cześć.
Wasi Dostawcy zapowiadają się z transportem? Jak to u Was jest?
Bo swoje uwagi opisałem na blogu:
http://blog.oknonet.pl/blogi/blog,29,ri ... TqF1CHtmko

oknoAD

pawel2905
Czytelnik
Czytelnik

Re: Zapowiadamy dostawę

Post autor: pawel2905 » wt kwie 28, 2015 8:57 pm

u mnie finlandia się dostawcy zapowiadają wcześniej ze jada z dostawa, co ważne w oknach jest najgorzej bo jak duże gabaryty musi miec to kto rozładować, staram się unikać firm które nie potrafią mnie poinformować o dostawie

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » czw kwie 30, 2015 9:30 am

Dostawa bez zapowiedzi to chyba już nie ma prawa istnieć.. Przez parę lat zdarzyły mi się takie sytuacje - ale były to wyjątki niż "standardy".
Dla mnie dostawa jest niemal "święta". Pod jej kątem dopasowuję plan dnia (oczywiście też są wyjątki). Nie wyobrażam sobie, by kierowcy musieli na mnie czekać godzinami, bo z premedytacją ich okłamuję że już jadę..

Awatar użytkownika
Grabicak
Małomówny
Małomówny
Kontaktowanie:

Post autor: Grabicak » ndz maja 10, 2015 12:17 pm

Okna, bramy i rolety dostaję po prostu zawsze w ten sam dzień tygodnia. I problemu nie ma.
Moje posty przedstawiają moje subiektywne zdanie i nie każdy musi się z nimi godzić.

Pozdrawiam normalnych.

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » pn maja 11, 2015 10:28 am

Takim "ważnym" odbiorcą jesteś że wszyscy się podporządkowali? ;) Oczywiście mówię to żartem, ale wiem że takie postawy też nie są wyjątkami.
Jest o tyle łatwiej gdy ktoś ma "krótką" ofertę, tj. współpracuje z jedną firmą. Dilerzy sprzedający mydło i powidło sami są sobie winni :)

Awatar użytkownika
Grabicak
Małomówny
Małomówny
Kontaktowanie:

Post autor: Grabicak » pn maja 11, 2015 10:37 am

finlandia pisze:Takim "ważnym" odbiorcą jesteś że wszyscy się podporządkowali? ;) )
Dealerzy dowożą towar dla kilku odbiorców w jedno miejsce. A my odbieramy kiedy nam pasuje. Taki kącik wzajemnej adoracji. I mam w ten sporób pewność że zamawiając choćby jedno okno czy małą roletkę mam się spodziewać że we wtorek będzie na miejscu. Nie ja to wymyśliłem, dołączyłem 5 lat temu ale to działa.

A inni dostawcy (ogrodzenia) bywa to bardzo różnie. Dzisiaj właśnie dzwoniłem coby potwierdzić gdzie jest moja dostawa i... nie ma :(
Moje posty przedstawiają moje subiektywne zdanie i nie każdy musi się z nimi godzić.

Pozdrawiam normalnych.

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”