Strona 1 z 1

Zapowiadamy dostawę

: pt kwie 24, 2015 8:05 pm
autor: finlandia
Cześć.
Wasi Dostawcy zapowiadają się z transportem? Jak to u Was jest?
Bo swoje uwagi opisałem na blogu:
http://blog.oknonet.pl/blogi/blog,29,ri ... TqF1CHtmko

Re: Zapowiadamy dostawę

: wt kwie 28, 2015 8:57 pm
autor: pawel2905
u mnie finlandia się dostawcy zapowiadają wcześniej ze jada z dostawa, co ważne w oknach jest najgorzej bo jak duże gabaryty musi miec to kto rozładować, staram się unikać firm które nie potrafią mnie poinformować o dostawie

Re: Zapowiadamy dostawę

: czw kwie 30, 2015 9:30 am
autor: finlandia
Dostawa bez zapowiedzi to chyba już nie ma prawa istnieć.. Przez parę lat zdarzyły mi się takie sytuacje - ale były to wyjątki niż "standardy".
Dla mnie dostawa jest niemal "święta". Pod jej kątem dopasowuję plan dnia (oczywiście też są wyjątki). Nie wyobrażam sobie, by kierowcy musieli na mnie czekać godzinami, bo z premedytacją ich okłamuję że już jadę..

Re: Zapowiadamy dostawę

: ndz maja 10, 2015 12:17 pm
autor: Grabicak
Okna, bramy i rolety dostaję po prostu zawsze w ten sam dzień tygodnia. I problemu nie ma.

Re: Zapowiadamy dostawę

: pn maja 11, 2015 10:28 am
autor: finlandia
Takim "ważnym" odbiorcą jesteś że wszyscy się podporządkowali? ;) Oczywiście mówię to żartem, ale wiem że takie postawy też nie są wyjątkami.
Jest o tyle łatwiej gdy ktoś ma "krótką" ofertę, tj. współpracuje z jedną firmą. Dilerzy sprzedający mydło i powidło sami są sobie winni :)

Re: Zapowiadamy dostawę

: pn maja 11, 2015 10:37 am
autor: Grabicak
finlandia pisze:Takim "ważnym" odbiorcą jesteś że wszyscy się podporządkowali? ;) )
Dealerzy dowożą towar dla kilku odbiorców w jedno miejsce. A my odbieramy kiedy nam pasuje. Taki kącik wzajemnej adoracji. I mam w ten sporób pewność że zamawiając choćby jedno okno czy małą roletkę mam się spodziewać że we wtorek będzie na miejscu. Nie ja to wymyśliłem, dołączyłem 5 lat temu ale to działa.

A inni dostawcy (ogrodzenia) bywa to bardzo różnie. Dzisiaj właśnie dzwoniłem coby potwierdzić gdzie jest moja dostawa i... nie ma :(