nowe technologie

nowe technologie

Postprzez Gość » Wt lis 05, 2002 2:27 pm

poszuuje informacji na temat profili samoczyszczących.
meile kierować na adres : jaroz@interia.pl
Gość

.

reklama oknoAd

Re: nowe technologie

Postprzez Robert » Wt lis 05, 2002 8:10 pm

Anonymous napisał(a):poszuuje informacji na temat profili samoczyszczących.
meile kierować na adres : jaroz@interia.pl

A co to jest profil samoczyszczący?
Robert

Postprzez Gość » Wt lis 05, 2002 10:06 pm

Chodzi Ci chyba o profile które po roku od osadzenia w murze pod wpływem działania czynników atmosferycznych czyszczą się tak, że zostaje na nich tylko żółty lub szary kolor.
Pozdrawiam
A podobnie jest z brudem u ludzi którzy nie lubią się myć, gdyż brud powyżej 2 centymetrów grubości sam odpada.
Gość

Postprzez Gość » Cz lis 07, 2002 11:19 am

ludzie!!!!
czżbyście nie słyszeli o najnowszych osiągnięciach i kierunkach w rozwoju systemów okiennych.
na profil nanoszona jest specjalna warstwa ochronna, która powoduje rozpraszanie się drobinek zabrudzeń a następnie ich usunięcie pod wpływem wody opadowej.
Gość

Postprzez Gość » Pt lis 08, 2002 12:33 am

Sympatyczny gościu,
pomyliło Ci się chyba z szybami :shock:
Gość

Postprzez Gość » Pn lis 11, 2002 12:14 pm

Anonymous napisał(a):Sympatyczny gościu,

ty również jesteś symoatyczny. lecz bieżącej wiedzy na temat branży nie masz żadnej. poświęć trochę czasu temu co prezentowały norynberskie Fensterbau, a dowiesz się prawdy o swej wiedzy - misiu kolorowy
Gość

Postprzez Gość » Pn lis 11, 2002 1:35 pm

Anonymous napisał(a):
Anonymous napisał(a):Sympatyczny gościu,

ty również jesteś symoatyczny. lecz bieżącej wiedzy na temat branży nie masz żadnej. poświęć trochę czasu temu co prezentowały norynberskie Fensterbau, a dowiesz się prawdy o swej wiedzy - misiu kolorowy

Przepraszam, ale moja firma nie wysyła mnie na zagraniczne targi, to i skąd mogę wiedzieć co prezentowały targi w Norymberdze. Napisałem "sympatyczny" i "chyba", właśnie po to, żebyś nie odebrał tego jako złośliwość z mojej strony. Może i jestem kolorowy, ale Ty na pewno jesteś rasistą. Nie będę już z Tobą gadał, bo trochę wiedzy jednak mam... :x
Gość

Postprzez Gość » Pn lis 11, 2002 3:17 pm

Wrzucie Panowie słowo "samoczyszczące" lub gealan w wyszukiwarke na oknonecie i znajdziecie informacje o takich profilach Gealana
Gość

Postprzez technolog1 » Śr lis 20, 2002 8:18 pm

ciekawe jak te profile czy też szyby o których ktoś wspomniał wyczyszczą się w czasie lata kiedy deszcz nie pada przez kilka a nawet kilkanascie dni. Następny chwyt reklamowy mydlący oczy.
technolog1

Postprzez Gość » Śr lis 20, 2002 9:22 pm

technolog1 napisał(a):ciekawe jak te profile czy też szyby o których ktoś wspomniał wyczyszczą się w czasie lata kiedy deszcz nie pada przez kilka a nawet kilkanascie dni. Następny chwyt reklamowy mydlący oczy.

Jesli piszesz że ciekawe to znaczy, że nie wiesz. A jak nie wiesz to na jakiej podstawie osadzasz?. Czyżbyś coś jednak wiedział?. A może masz zgagę i obwiniasz za to Gealana?

pozdrowienia
Gość

Postprzez technolog1 » Śr lis 20, 2002 10:50 pm

wiem tyle ze proces samoczyszczenia uzależniony jest od opadów deszczu, więc życzę użytkownikom "profili samoczyszczacych powodzenia latem. A zgage to masz chyba ty :D
technolog1

Postprzez Gość » Cz lis 21, 2002 7:45 am

Coś mi sie wydaje, że obaj mamy zgagę, czasy nie są lekkie :D , bez urazy, pozdrawiam
Gość

Postprzez Gość » Cz lis 28, 2002 3:39 pm

technolog1 napisał(a):ciekawe jak te profile czy też szyby o których ktoś wspomniał wyczyszczą się w czasie lata kiedy deszcz nie pada przez kilka a nawet kilkanascie dni. Następny chwyt reklamowy mydlący oczy.

zawsze można zrobić imitację opadów, przeciez to nie jest trudne - prawda????
Gość

Postprzez Gość » Pn gru 02, 2002 9:02 am

:D zgłoś się do firmy GEALAN to ich patent.
Są samoczyszczące a co najważniejsze brud nie wżera się w powierzchnię profili - wiadomo, że PVC ma właściwości elektrostatyczne i łapie brud. Łatwiejsze jest mycie tych profili. A Wy malkontenci nie narzekajcie na brak deszczu tylko opracujcie podobny pomysł.
Gość

Postprzez JoteR » Cz gru 05, 2002 8:48 am

Anonymous napisał(a)::D zgłoś się do firmy GEALAN to ich patent.
Są samoczyszczące a co najważniejsze brud nie wżera się w powierzchnię profili - wiadomo, że PVC ma właściwości elektrostatyczne i łapie brud. Łatwiejsze jest mycie tych profili. A Wy malkontenci nie narzekajcie na brak deszczu tylko opracujcie podobny pomysł.

:) dzięki
JoteR
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez JJ » Śr lut 12, 2003 9:21 pm

samoczyszczace profile i szyby... czy nie spowoduje to wzrosyu bezrobocia???
JJ

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)