Salon/punkt sprzedaży okien PCV

ppp82
Czytelnik
Czytelnik

Salon/punkt sprzedaży okien PCV

Post autor: ppp82 » ndz paź 01, 2017 8:49 pm

To mój pierwszy post na tym forum, także witam wszystkich.
Jak w temacie. A mianowicie planuję otworzyć punkt sprzedaży okien PCV w południowej części woj Świętokrzyskiego.
I teraz pewnie poleci fala krytyki
-nie pchaj się w to
-za dużo tego itp.

A może jednak??
W produkcji stolarki okiennej pracowałem od 2001r do 2012r kiedy to wyjechałem za granicę aby dorobić. Teraz kiedy czas wracać (rodzina, dziecko) myślę nad otworzeniem czegoś swojego na czym się znam.
Znam każdy etap produkcji od pocięcia profila do zaszklenia. Mam też doświadczenie w pomiarach, montażu i serwisie. Jedyne co nie mam to doświadczenia w biurze handlowym.
Czym chciałbym handlować? Otóż produktem ze średniej półki i niższej. Oknami energooszczędnymi i dla mniej zamożnych ludzi. To mała miejscowość - jest już jeden punkt. Jest również producent u którego pracowałem w dawnych latach ale on teraz w większości robi Alu i handluje oknami ''wyhodowanymi'.

W ofercie mieć okna jednego producenta czy dwóch?
Jacyś polecani producenci?
Wiadomo, że nie będę dużym graczem dla innych (bo nawet nie chcę) ale jak nie spróbuję to mogę żałować.
Doświadczenie mam, pacować ciężko się nie boję - ale czy to nie za mało?

Jest pewnie wiele osób na forum, które stały przed tym dylematem co ja w tym momencie. Proszę o pomoc.
Co o tym sądzicie forumowicze?

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”