Strona 1 z 1

Uczciwość firm w reklamie

: śr sty 03, 2018 12:02 pm
autor: komarko1
Nie jest odosobniony przypadek kiedy firma (firmy) reklamują się : "najlepsze okna", "najcieplejsze okna" "największa fabryka" "rabat 40%" itp
O ile mała lokalna firma stosuje tego typu "chłyt" marketingowy - jest to jeszcze (przynajmniej la mnie) do przełknięcia. Niemniej niesmak budzi sytuacja kiedy firma z pierwszej dziesiatki (no dobra-dwudziestki) reklamuje się w ten sposób , co gorsza w portalach czy czasopismach branzowych.
Wszyscy wiemy ze firma x jest sredniakiem (a nie największa) rabat 40% to rabat udzielany ZAWSZE by klient się cieszył , że ten rabat dostał a okna "najlepsze" to tak naprawdę średniaki przy mocno zawyżonej cnie. Proponuję bysmy zaczęli piętnować tego typu zachowania z Nowym Rokiem.
Co sądzicie o takiej koncepcji ?

Re: Uczciwość firm w reklamie

: czw sty 04, 2018 9:46 am
autor: karina.mucha
Każdy chciałby być najlepszy, ale o tym ile jest to warte świadczą przede wszystkim klienci. Poza tym teraz z tego co wiem, większość firm stara się unikać podobnych sformowań, bo są one po prostu ryzykowne.

Re: Uczciwość firm w reklamie

: pt sty 05, 2018 11:03 am
autor: Time
Od dawna dziwię się, że nikt się do d.... nie dobrał firmie co się zaczyna na litere D, a kończy na X. "najlepsze okna" :lol: wg kogo? Kto im dał prawo do używania takiego tytułu? Nawet Carlsberg się reklamował jako "PRAWDOPODOBNIE najładniejsza butelka" czy jakoś tak, inne marki w reklamach też chociaż powołują się na jakieś badania i wg kogo coś jest uznawane jako najlepsze.
Ale z tego co widze, po rebrandingu wspomniana firma już chyba zrezygnowała z takiego taniego chwytu. Co najlepsze wielu ludzi się na to łapało pytając mnie "a to oni nie mają najlepszych okien? Przeciez się reklamuja" :lol: :lol: :lol: trzymajcie mnie

Re: Uczciwość firm w reklamie

: śr sty 10, 2018 7:42 pm
autor: Zygfryd21
Reklamy i uczciwość :D Taaak :D

Re: Uczciwość firm w reklamie

: wt sty 16, 2018 10:37 am
autor: Kontakt
Nigdy nie patrzę na "chwytliwe" hasła reklamowe. Zawsze staram się znaleźć jakieś wiarygodne opinie klientów danej firmy.

_______________________
pompa do betonu

Re: Uczciwość firm w reklamie

: wt lut 13, 2018 9:38 am
autor: natarczywy
Niezależnie od tego, czy rozglądam się za tapetą, drzwiami, czy oknami, czy każdym innym elementem wyposażenia, to staram się wybierać już raz sprawdzone produkty, albo te, których realizację widziałem już na żywca. Dzięki temu wiem co biorę i mam duże prawdopodobieństwo uniknięcia nieudanego zakupu i zmarnowania kasy.

Re: Uczciwość firm w reklamie

: czw lut 15, 2018 9:51 pm
autor: hymandAj
Dla mnie też reklama nie ma w sumie żadnego znaczenia, mój wybór zawsze opieram na poleceniach znajomych.

__________________________________________
producent drzwi zewnętrznych