VETREX!!!!

VETREX!!!!

Postprzez producent » Pt lis 29, 2002 1:51 am

Witam,
Nie chciałbym robic Vetrexowi dodatkowej reklamy ale jestem malym producentem okien ktory ostatnio stracil kilku dealerow na rzecz ww.firmy ( O34 niesym 440 zł) co o nich sondzicie, slyszalem ze jakosc produkcji...
wlasnie jak u nich mowic o jakosci...
pozdrawiam megagaraze
Garazowcy wszystkich miast laczcie sie
producent

.

reklama oknoAd

Postprzez Gość » Pt lis 29, 2002 9:07 am

( O34 niesym 440 zł)

Tyle (no... prawie), to trzeba zapłacić za materiały na okno o34 jeżeli chce się w nie włożyć wszystko, co powinno być...
Gość

Postprzez Gość » Pt lis 29, 2002 9:38 am

:D Co to za okna, czy mają ramy, usztywnienia, okucia, szyby, uszczelki itp.
Czy płaci za materiał, czy zwija interes i jak feniks z popiołów odradza się pod inną nazwą A w ogóle jaki to system. Może toi okna z demobilu z Zachodu.
Oczekuję na odpowiedź.
Nie mogę się zalogować - pchelek[/list]
Gość

Postprzez Gość » Pt lis 29, 2002 12:55 pm

Tak...
Profil AL(szajs)UPLAST 2000
Szyba k=3.0
Cena detaliczna sugerowana 663netto...

Gdzie te rewelacje?
Gość

Postprzez Gość » Wt gru 03, 2002 10:37 am

Miałem wczoraj przyjemność (???) zobaczyć okno VERTEXu. Fajna rzecz! Do załadunku o34 wystarczy jedna osoba :lol: :lol:
Gość

Postprzez Gość » Wt gru 03, 2002 10:49 am

Oczywiście miało być "VETREX-u" -przepraszam firmę vertex!
Gość

VETREX

Postprzez VETREX » Pt gru 13, 2002 5:44 pm

WIDZE ŻE VETREX WAS BOLI.

A TO NAS NAJBARDZIEJ CIESZY.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VETREX

Postprzez Gość » So gru 14, 2002 12:35 pm

Nie boli, tylko rozwesela!
Gość

Postprzez dziadek » So gru 14, 2002 11:17 pm

Z chęcią bym ich ustawił pod ścianą razem z Dobroplastem,
Bajcarem i innymi , których nawet nie chce mi się wymieniać!!
dziadek

Postprzez Gość » Pn gru 16, 2002 8:45 am

:D Okna bez usztywnień - łatwo sprawdzić - wystarczy wykrywacz metali.
Gość

Postprzez Gość » So lut 01, 2003 11:00 pm

Anonymous napisał(a)::D Okna bez usztywnień - łatwo sprawdzić - wystarczy wykrywacz metali.

A MOZE PO PROSTU ZWYKLY MAGNES :D
Gość

Postprzez Gość » Pn lut 10, 2003 5:37 pm

dobre okna, nie wiem o co wam chodzi - Roto
Gość

Postprzez max » Cz kwi 17, 2003 12:37 pm

tak dobre jak cały aluplast.zostali nakręceni na modłe:materiał plus 10% i jazda w Polske !
max

Jestem dealerem Vetrexu...

Postprzez Dealer Vetrexu » Pt kwi 18, 2003 9:17 pm

Jestem Dealerem Vetrexu i mam o nich bardzo dobre zdanie.
Prężnie rozwijająca się Firma, młodzi ludzie, dużo wyobrażni, duża produkcja, dobra polityka cenowa, tanie okna, ale za gotówkę!!!,
A przez to super ceny, innych to boli, ale okna są OKEY.
Pracuję w oknach od trzech lat, przerobiłem kilka Firm i bywało z nimi różnie, słowność dostaw, rzetelność wykonania, dostawy itd...???
W Firmie Vetrex jest wszystko OKEY. Po prostu Ci co narzekają na słaby rynek niech wezmą się do roboty,za marketing, reklamę, trochę ciężko popracują i okna będą szły jak ciepłe bułeczki no i dobry montaż.. Jak się zbuduje rynek to wszystko potem idzie jak po maśle.. ale trzeba popracować nad tym.. Pozdrawiam!!!
Miłych Świąt !!!! Daeler VETREXU
Dealer Vetrexu

Postprzez Bezimienny I » Pt kwi 18, 2003 9:50 pm

max napisał(a):tak dobre jak cały aluplast.zostali nakręceni na modłe:materiał plus 10% i jazda w Polske !

........ale was wszystkich boli, kiedy komuś się udaje.......... WSTYD !!!!!!........
Bezimienny I

Re: Jestem dealerem Vetrexu...

Postprzez Bezimienny I » Pt kwi 18, 2003 9:52 pm

Dealer Vetrexu napisał(a):Jestem Dealerem Vetrexu i mam o nich bardzo dobre zdanie.
Prężnie rozwijająca się Firma, młodzi ludzie, dużo wyobrażni, duża produkcja, dobra polityka cenowa, tanie okna, ale za gotówkę!!!,
A przez to super ceny, innych to boli, ale okna są OKEY.
Pracuję w oknach od trzech lat, przerobiłem kilka Firm i bywało z nimi różnie, słowność dostaw, rzetelność wykonania, dostawy itd...???
W Firmie Vetrex jest wszystko OKEY. Po prostu Ci co narzekają na słaby rynek niech wezmą się do roboty,za marketing, reklamę, trochę ciężko popracują i okna będą szły jak ciepłe bułeczki no i dobry montaż.. Jak się zbuduje rynek to wszystko potem idzie jak po maśle.. ale trzeba popracować nad tym.. Pozdrawiam!!!
Miłych Świąt !!!! Daeler VETREXU

............ BRAWO !!!!!!!! A niech zazdrośnikom w pięty pójdzie.........
Bezimienny I

Postprzez Gość » Cz maja 08, 2003 8:25 pm

Mają ciekawy cennik.
Gość

nie macie pojecia o czym mowicie!!! Szanowni Krytycy!!

Postprzez goaway » Śr maja 14, 2003 3:06 pm

bojcie sie vetrexu, malutcy!!!!!!!!
goaway

ceny ceny ...

Postprzez Jerry » Śr maja 14, 2003 10:28 pm

ceny ceny ...
O34 za 440 zeta (brutto??) - naprawde niezły wynik - to troche ponad 100 eurosów
Dobrze - jeśli nawet są kiepskie to sknerowaci klienci będą wcześniej następnymi klientami i biznes się będzie kręcił :)
Polityka klientów pozostaje podzielona. Jedni nie wierzą w tani produkt a inni przeciwnie. Osobiście kupuje najtańsze grile co roku na początku sezonu a z końcem wyrzucam! Nie chce mi się czyścić tej kratownicy. Może jest to pomysł na nie mycie szyb...
pozdrawiam wszystkich - i tych tanich i najdroższych
:roll:
Jerry

Postprzez Gość » Śr maja 14, 2003 11:27 pm

A gdyby tak "toto" pokroić, pomierzyć i porównać z Aprobatą? Czy "toto" jest oknem?
Gość

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)