DAKO GÓRĄ

kinga
Czytelnik
Czytelnik

DAKO GÓRĄ

Post autor: kinga » śr paź 06, 2004 10:38 am

Szanowni Państwo !

Od kilku lat zajmuję sie sprzedażą stolarki otworowej,ale to co dzieje sie w tej chwili jest naprawdę załamujące.
Korzystając z chwili przerwy ( brak klientów w biurze) chciałabym sie podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat działalności firm produkujących okna.
Jest naprawdę mało takich z "prawdziwego zdarzenia" producentów !!!!
Nie wymienię tych w których pracowałam lub współpracowałam - bo nie warci sa tego !!!! ( szkoda czasu i nerwów).
Skupię się raczej na DAKO - moim zdaniem najlepszej !
Miałam tą przyjemność pracować w tej firmie , a teraz współpracuję i stwierdzam jednoznacznie ,że jest to firma na "wysokim poziomie" zarówno w sprzedaży , jak i obsłudze. Począwszy od transportu,poprzez dział sprzedaży,kończąc na "wyższych swerach".
Jakość okien jest naprawdę dobra, ceny okien nareszcie doszły do poziomu w jakim da się sprzedać !
W tej firmie każdy dział jest dopracowany i każdy pracownik jest kompetentny w swojej dziedzinie. Nie sa to ludzie z "łapanki"- sezonówki ! Jak jest problem nie "odbijają piłeczki" jak w większości,tylko starają się jak najszybciej rozwiązać.
Proszę o Państwa opinie na temat Dako- ja swojego zdania nie zmienię, za dużo "przerabiałam" firm:m.in. Brokat,Majewski,Skorpio,Empol,Dudek,Profitech itd...

pozdrawiam

oknoAD

Gość!
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Gość! » śr paź 06, 2004 10:55 am

Pani Kingo nie dziwię się że ma Pani takie zdanie bo widząc po firmach z którymi Pani współpracowała to nie ma Pani do kogo porównywać.

kinga
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kinga » śr paź 06, 2004 11:00 am

Czyzby w rejonie Dolnego Śląska nie było żadnej porządnej firmy ??
A słynny Brokat ??
kinga

kinga
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kinga » śr paź 06, 2004 11:03 am

Czyżby w rejonie Dolnego Śląska i nie tylko nie było żadnej porządnej firmy ??
A sławetny Brokat - był dobry do czasu!!
kinga

MANIEK
Ekspert
Ekspert

Post autor: MANIEK » śr paź 06, 2004 11:24 am

Gorą nad kim ??? 90% tych firm nie znam, a Brokat tylko z opisów i od znajomych którzy z nimi współpracują. Porównaj do lepszych niż wymienione. Nie przeczę może są dobrzy, zwłaszcza swery ale jak słyszałem tylko dla partnerów, tych co dużo sprzedają. Dla ludzi zatrudnionych w firmie ??? Może ktoś czyta z pracowników proszę o komentarz.

Gość!
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Gość! » śr paź 06, 2004 12:25 pm

kinga pisze:Czyżby w rejonie Dolnego Śląska i nie tylko nie było żadnej porządnej firmy ??
A sławetny Brokat - był dobry do czasu!!
A w czym był dobry ten "sławetny Brokat"? Może jedynie w tym że miał w miarę dużą produkcję. Natomiast jeśli chodzi o organizację to zawsze był w lesie.

oknoAD

Volltur
Małomówny
Małomówny

Post autor: Volltur » śr paź 06, 2004 5:40 pm

Nie ma to jak rekomendacja .. juz niegdys byl podobny post..

Ash zall......

Apeluje przez to do admina aby pod nikiem wyswietlane bylo ip i moze jakis avatar, moze bedzie przez to zabawniej.. :D

Marek Kuz
Czytelnik
Czytelnik

Trochę rozsądku.

Post autor: Marek Kuz » śr paź 06, 2004 7:31 pm

Z uwagą przeczytalem wypowiedź Pani Kingi. Jestem na etapie kończenia budowy domu. Szczerze mówiąc zbieram oferty z różnych firm oferujących okna, drzwi oraz bramy garażowe. Jestem klientem więc może mój punkt widzenia jest trochę inny niż producentów i sprzedawców. Nie wiem czy "DAKO GÓRĄ" bo moja wiedza o innych producentach jest ograniczona. Natomiast wiem że rozeslalem mail`e do większości producentów posiadających swoje linki, które ściągnęlem z oknonetu. Jako nie zorientowany w temacie chcialem przynajmniej żeby podano mi adresy najbliższych przedstawicielstw. Przy odrobinie czasu pozwiedzalbym sobie te punkty i zaznajomil się z produktami. Odzew byl nie wielki nie mówiąc już o propozycjach pojechania na lubelszczyznę (mieszkam w lubuskim) do Kolobrzegu lub do Gliwic. Skąd ta tajemniczość nie wiem. Wiem natomiast tyle, że DAKO jako jedyne poprosilo mnie o adres i przeslalo folder z produktami. Malo tego na moją prośbę przyslalo handlowca, który wytlumaczyl mi zasady konstrukcji okien oraz wtajemniczyl w arkana przenikalności cieplnej itd. Nie mając oczywiści pewności czy kupię u niego te okna. Więc chyba górą...
Slowo jeszcze do Pana VOLTUR`a. Dla ludzi takich jak ja ważne jest żeby móc zorientować się na rynku z jakimi produktami ma się do czynienia. Nie rozumialem tego hasla "broń zostawiamy w szatni" i nadal nie rozumiem. Moim zdaniem lepsze byloby haslo "Więcej rozsądku". Pracuję w innej branży i pamiętam wojnę na początku lat 90 między producentamiw mojej branży. Zapewniam Pana, że wszyscy tracą na takiej wojnie. Producenci i klienci. Więc niech sobie będzie rekomendacja lubię wiedzieć jeśli jest ktoś kto ma się czym pochwalić w tym kraju.

Z poważaniem

Marek Kuz

lamer
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: lamer » śr paź 06, 2004 9:00 pm

Co to są
wyższe swery
???

Napalony
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Napalony » śr paź 06, 2004 9:03 pm

To ci co robią powyżej 5 rocznie

lamer
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: lamer » śr paź 06, 2004 9:07 pm

5 czego?

Volltur
Małomówny
Małomówny

Re: Trochę rozsądku.

Post autor: Volltur » śr paź 06, 2004 10:42 pm

Marek Kuz pisze:Z uwagą przeczytalem wypowiedź Pani Kingi. Jestem na etapie kończenia budowy domu. Szczerze mówiąc zbieram oferty z różnych firm oferujących okna, drzwi oraz bramy garażowe. Jestem klientem więc może mój punkt widzenia jest trochę inny niż producentów i sprzedawców. Nie wiem czy "DAKO GÓRĄ" bo moja wiedza o innych producentach jest ograniczona. Natomiast wiem że rozeslalem mail`e do większości producentów posiadających swoje linki, które ściągnęlem z oknonetu. Jako nie zorientowany w temacie chcialem przynajmniej żeby podano mi adresy najbliższych przedstawicielstw. Przy odrobinie czasu pozwiedzalbym sobie te punkty i zaznajomil się z produktami. Odzew byl nie wielki nie mówiąc już o propozycjach pojechania na lubelszczyznę (mieszkam w lubuskim) do Kolobrzegu lub do Gliwic. Skąd ta tajemniczość nie wiem. Wiem natomiast tyle, że DAKO jako jedyne poprosilo mnie o adres i przeslalo folder z produktami. Malo tego na moją prośbę przyslalo handlowca, który wytlumaczyl mi zasady konstrukcji okien oraz wtajemniczyl w arkana przenikalności cieplnej itd. Nie mając oczywiści pewności czy kupię u niego te okna. Więc chyba górą...
Slowo jeszcze do Pana VOLTUR`a. Dla ludzi takich jak ja ważne jest żeby móc zorientować się na rynku z jakimi produktami ma się do czynienia. Nie rozumialem tego hasla "broń zostawiamy w szatni" i nadal nie rozumiem. Moim zdaniem lepsze byloby haslo "Więcej rozsądku". Pracuję w innej branży i pamiętam wojnę na początku lat 90 między producentamiw mojej branży. Zapewniam Pana, że wszyscy tracą na takiej wojnie. Producenci i klienci. Więc niech sobie będzie rekomendacja lubię wiedzieć jeśli jest ktoś kto ma się czym pochwalić w tym kraju.

Z poważaniem

Marek Kuz
Panie Marku.. w pana poscie niescisloscia jest nawet zamieszkanie..
Wolsztyn w lubuskim? -
O jakiej wojnie pan mowi?
Ja do Dako jako Dako nic nie mam -widac porzadna firma! okej!-

Ja mam tylko "ale" do takich "ordynarnych" postow..

Dlatego dalej prosze admina o identyfikacje IP- bedzie przynajmniej, prawdziwie..

Pozdrawiam

volltur

Marek Kuz
Czytelnik
Czytelnik

Re: Trochę rozsądku.

Post autor: Marek Kuz » czw paź 07, 2004 6:29 am

Panie Voltur,

Ma pan rację co do miejsca zamieszkania. Sila przyzwyczajenia. Jeśli mieszkalo się ponad 30 lat w lubuskim ( zielonogórskim) to silą rozpędu pisze się lubuskie. ( różnica paru kilometrów, brak uczuć lokalnych itd.). Musieliśmy się źle zrozumeć. Ja mimo wczesnej pory nie jestem w stanie dostrzec niczego ordynarnego w post`ie. Może mnie Pan oświecić?

z poważaniem

Marek Kuz

szkłobud
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: szkłobud » czw paź 07, 2004 1:03 pm

Działam w branży od 4 lat. Przez ten okres czasu współpracowałem z różnymi producentami. Przeważnie solidność dostaw, jakość produktów, stabilność cen była poza sezonem wzorowa. Problemy rozpoczęły się w czasie "żniw". Obawiałem się nawiązać współpracę z DAKO ze względu na odległość fabryki, ale okazało się, że warto, ponieważ segregator z reklamacjami przestał "puchnąć". Terminy dostaw potwierdzane z fabryki są przestrzegane, wszelkie sprawy mogę załatwić poprzez przedstawiciela, itd. O złych firmach dobrze jest pisać, ale piszmy też o tych solidnych.

Pozdrawiam
Przemysław Kołodziejczyk

Staszek
Czytelnik
Czytelnik

Solidna firma od 0 do 10 daje 9

Post autor: Staszek » czw paź 07, 2004 1:43 pm

Zrobię komuś wielką przyjemność tak myśle pisząc dobrą recenzję a zarazem reklamę ale mam prawo poniewarz jestem zadowolonym klientem :D . jakich malo, zamówiłem okna na składzie fabrycznym w krakowieDAKO miałem nietypowe okna z kolorem okres realizacji był 3 tyg. na moją prośbe pracownik przyspieszyl realizacje i mialem okna zamontowane doslownie w 10 dni od zamówienia , polecam jak dla mnie rewelacja szybko i bez bolesnie usługa ok wykonanie okien ok .Polecam

robertlub
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: robertlub » czw paź 07, 2004 3:13 pm

Pracuje w branży od kilku lat, sprzedaję także okna DAKO.
To co skłoniło mnie do sprzedaży okien DAKO to profil, stosowane okucie i pakiet szybowy. Spora część klientów trafia z polecenia bo znajomy jest zadowolony z produktu i jakości obsługi. Duża część klientów przy zakupie szuka ceny, ale tu zaczyna się rola sprzedawcy aby tego klienta zachęcić do zakupu dobrego produktu w przyzwoitej cenie. W moim odczuciu okna DAKO spełniają te kryteria.

Volltur
Małomówny
Małomówny

Post autor: Volltur » czw paź 07, 2004 3:42 pm

Ale numer wszyscy chwalacy Dako zalogowali sie dzisiaj.. (no nie wszyscy, reszta przed dwoma dniami..)

MANIEK
Ekspert
Ekspert

Post autor: MANIEK » czw paź 07, 2004 3:54 pm

Volltur pisze:Ale numer wszyscy chwalacy Dako zalogowali sie dzisiaj.. (no nie wszyscy, reszta przed dwoma dniami..)
. Ale numer, nie zwróciłem uwagi :shock: Słabo idzie sprzedaż to trzeba się łapać każdego chwytu.Powodzenia w sprzedaży, tylko proponuję na muratorze te historie opowiadać. :D

Kaśka
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kaśka » czw paź 07, 2004 4:17 pm

Volltur pisze:Ale numer wszyscy chwalacy Dako zalogowali sie dzisiaj.. (no nie wszyscy, reszta przed dwoma dniami..)

Drogi Vollturze!!!!!! Dlaczego jesteś taki cięty na DAKO :evil:
Skąd jesteś, może razem pomarudzimy........ (chociaż ja jako dealer DAKO naprawdę nie mam powodów do marudzenia - uwierz mi!!!!!)
Tak na marginesie podobają mi się Twoje wypowiedzi, bo bez nich byłoby nudno.

w.a75
Małomówny
Małomówny

Post autor: w.a75 » czw paź 07, 2004 4:21 pm

Na Brokat i Dobroplast najeżdżają to w końcu kogoś pochwalić trzeba!!!!!!!

Volltur
Małomówny
Małomówny

Post autor: Volltur » czw paź 07, 2004 5:09 pm

Kaśka pisze:

Drogi Vollturze!!!!!! Dlaczego jesteś taki cięty na DAKO :evil:
Skąd jesteś, może razem pomarudzimy........ (chociaż ja jako dealer DAKO naprawdę nie mam powodów do marudzenia - uwierz mi!!!!!)
Tak na marginesie podobają mi się Twoje wypowiedzi, bo bez nich byłoby nudno.
Kolejny raz pisze ze nie mam nic do Dako..
(...)

"un sot trouve toujorus un plus sot qui l'admire"

wiec koncze..

tymoteusz11
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tymoteusz11 » sob paź 09, 2004 8:59 am

Pani Kingo ja również pracowałem w firmie DAKO przez około 3 lata na stanowisku m.in. kierownika, fakt że zarabiałem niezłą kasę której nigdy wcześniej nie zarobiłem pracując w firmach okniarskich.
Następnie tak jak Pani zacząłem interes na własną rękę ale przy tych cenach które Dako oferowało dla dealerów nie można było wyżyć tak więc znalazłem sobie innych dostawców okien i wtedy to nagle rozwiązano ze mną umowę o współpracy pomimo moich zasług ( rozkręciłem skład fabryczny od podstaw i to z niezłymi wynikami na chyba 13 sładów byłem na 3 miejscu - jeżeli chodzi o sprzedaż okien), oraz pomijając fakt że firma z mojego miasta która ma umowę również z DAKO podbierała sobie okienka na tym samym profilu od innego producenta ale niestety z nim nie rozwiązano umowy dealerkiej.

Tak więc czy DAKO to taka wspaniała firma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

astef
Małomówny
Małomówny

Post autor: astef » sob paź 09, 2004 11:54 am

Pani Kingo w jakim mieście Pani sprzedaje okna?

abradab7
Czytelnik
Czytelnik

Panie Tymoteusz

Post autor: abradab7 » pn paź 11, 2004 5:59 pm

tymoteusz11 pisze:Pani Kingo ja również pracowałem w firmie DAKO przez około 3 lata na stanowisku m.in. kierownika, fakt że zarabiałem niezłą kasę której nigdy wcześniej nie zarobiłem pracując w firmach okniarskich.
Następnie tak jak Pani zacząłem interes na własną rękę ale przy tych cenach które Dako oferowało dla dealerów nie można było wyżyć tak więc znalazłem sobie innych dostawców okien i wtedy to nagle rozwiązano ze mną umowę o współpracy pomimo moich zasług ( rozkręciłem skład fabryczny od podstaw i to z niezłymi wynikami na chyba 13 sładów byłem na 3 miejscu - jeżeli chodzi o sprzedaż okien), oraz pomijając fakt że firma z mojego miasta która ma umowę również z DAKO podbierała sobie okienka na tym samym profilu od innego producenta ale niestety z nim nie rozwiązano umowy dealerkiej.

Tak więc czy DAKO to taka wspaniała firma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Panie Tymoteusz mimo iż nie jestem z branży to pozwolę sobie zabrać głos w tej wymianie zdań pomiędzy jak sądzę pracownikami , partnerami handlowymi oraz tzw konkurencją DAKO. Obecnie mam zamiar wymienić okna w domu i dlatego odwiedziłem witrynę portalu oknonet i dlatego też zobaczyłem te dydkusję i pragnę się do niej przyłączyć. Z racji tego faktu jak to możliwe panie Tymoteusz prosze o podanie adresu swojego punktu handlowego. Adres ten bedzie mi pomocy ABYM PRZYPADKIEM NIE TRAFIŁ A TYM BARDZIEJ ZAMÓWIŁ U PANA OKIEN.
Jeśli jak pan twierdzi był pracownikiem tej Firmy to chyba jasne iż wymagania co do pana lojalności powinny i muszą być dużo większe. Nie sadzę aby rabat partnera handlowego (w tej branży chyba to się nazywa diler) był mały poniewaz fabryka ta nie miałaby swoich punktów w różnych częściach Polski i te firmy by jak pan twierdzi "niewyżyły".
Jak mniemam pana lokal był oznakowany przez DAKO i pod tym szyldem oferował pan inne produkty- to jest tzw. kurestwo. I dobrze się stało iż Firmy okienne tak postepują, jeśli dilerzy "puszczają się" psujac przy tym marke Firmy nie tylko DAKO ale wszystkich większych producentów (OKNOPLAST,BROKAT, Jezierski ............................. itd.) dla których znak Firmy COŚ ZNACZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Volltur
Małomówny
Małomówny

Re: Panie Tymoteusz

Post autor: Volltur » pn paź 11, 2004 6:12 pm

Gratuluje firmie DAKO takiej grupy fanow (domniemam ze to jedna osoba), ktorzy niestety postami rekomendacji obsmarowali marke DAKO jak male dziecko scianki toalety nie powiem czym...

BRAVO! GRATULUJE ROZUMU...

abradab7
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: abradab7 » pn paź 11, 2004 6:39 pm

Nie jestem fanem. Firmę znam tylko ze strony internetowej.
I proszę nie podpinać mnie pod małe dzieci ........coś tam.
dzięki

Kaśka
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kaśka » wt paź 12, 2004 2:24 pm

Volltur, dziwne - piszesz że nie masz nic do DAKO i na tym kończysz. A jednak szlag Cię trafia, że wielu osobom współpraca z DAKO dobrze się układa, a klienci są zadowoleni. Może masz jakieś kompleksy? Może Ty pracujesz lub współpracujesz z jakąś firmą gdzie nie do końca jest wszystko w porządku? Wszędzie szukasz oszustwa, bo może sam tak postępujesz?
Uśmiechnij się -życie jest piękne , kup okna Dakonomiczne (najlepiej ode mnie)!!!!!

Volltur
Małomówny
Małomówny

Post autor: Volltur » wt paź 12, 2004 7:47 pm

Kaśka pisze:Volltur, dziwne - piszesz że nie masz nic do DAKO i na tym kończysz. A jednak szlag Cię trafia, że wielu osobom współpraca z DAKO dobrze się układa, a klienci są zadowoleni. Może masz jakieś kompleksy? Może Ty pracujesz lub współpracujesz z jakąś firmą gdzie nie do końca jest wszystko w porządku? Wszędzie szukasz oszustwa, bo może sam tak postępujesz?
Uśmiechnij się -życie jest piękne , kup okna Dakonomiczne (najlepiej ode mnie)!!!!!
Kasiu-jestem szczesliwy- i wiesz co, chyba kupie u ciebie okna!
Podaj adres nr tel itp...

astef
Małomówny
Małomówny

Post autor: astef » śr paź 13, 2004 9:18 am

Ja też chcę Pani okna proszę o namiary.

MANIEK
Ekspert
Ekspert

Post autor: MANIEK » śr paź 13, 2004 3:22 pm

A Ja nie chcę! Mam z innej firmy i jestem zadowolony.A posty pochwalne są żałosne i tylko śmieszą . :lol:

Volltur
Małomówny
Małomówny

Post autor: Volltur » śr paź 13, 2004 4:06 pm

MANIEK pisze:A Ja nie chcę! Mam z innej firmy i jestem zadowolony.A posty pochwalne są żałosne i tylko śmieszą . :lol:
Boże dziekuje ze znalazl sie jakis normalny..

Kaśka
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kaśka » pt paź 15, 2004 2:03 pm

Volltur pisze:
MANIEK pisze:A Ja nie chcę! Mam z innej firmy i jestem zadowolony.A posty pochwalne są żałosne i tylko śmieszą . :lol:
DROGI VOLLTURZE, może chciałeś napisać "inaczej normalny"?
ps.
to ty podaj swój nr telefonu.

Kaśka
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kaśka » pt paź 15, 2004 2:58 pm

astef pisze:Ja też chcę Pani okna proszę o namiary.
Proszę podać kontakt do siebie to osobiście przyjadę.

MANIEK
Ekspert
Ekspert

Post autor: MANIEK » pt paź 15, 2004 3:28 pm

Kaśka pisze:
Volltur pisze:
DROGI VOLLTURZE, może chciałeś napisać "inaczej normalny"?
ps.
to ty podaj swój nr telefonu.
Oj Kaśka,Kasiu,Kasieńko, sparwy zaszły za daleko, a ty brniesz dalej i pomału zaczynasz obrażać innych czyli mnie.Jestem z konkurencji, ale nigdy nikogo nie obraziłem.

MANIEK
Ekspert
Ekspert

Post autor: MANIEK » pt paź 22, 2004 7:42 am

Czy to już koniec tematu ? Rozwijał się nieżle, chciałem coś dodać, bo widziałem wczoraj okna Dakonomiczne, i na temat jakości lepszej niż wszędzie można by napisać kilka słów(ale poczekam).

Volltur
Małomówny
Małomówny

Post autor: Volltur » pt paź 22, 2004 9:24 am

MANIEK pisze:Czy to już koniec tematu ? Rozwijał się nieżle, chciałem coś dodać, bo widziałem wczoraj okna Dakonomiczne, i na temat jakości lepszej niż wszędzie można by napisać kilka słów(ale poczekam).
Chyba ktos ich uswiadomil ze szkodza sami sobie.. np. ich mamy :P
Mysle ze sie nie doczekasz, ale dziwnym zbiegiem okolicznosci tez widzialem okna DAKO wczoraj w Lodzi ..hihi To nie powio byc DAKO tylko..
Tak w ogole to mogla by sie jakas nowa postac tu wkrecic, rekomendujaca DAKO np. szalona jola (to tylko propozycja)

MANIEK
Ekspert
Ekspert

Post autor: MANIEK » pn paź 25, 2004 3:57 pm

Dako GÓRĄ, musi być na górze.Czekam na kontakt.

Volltur
Małomówny
Małomówny

Post autor: Volltur » pn paź 25, 2004 4:46 pm

MANIEK pisze:Dako GÓRĄ, musi być na górze.Czekam na kontakt.
kolesiowi w dako neta odlaczyli wiec nikt nic juz nie chwali.. a szkoda..

Alumin
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Alumin » pn paź 25, 2004 7:09 pm

Postanowiłem się właczyć i powiedzieć, że coraz większą sympatią darzę DAKO...
po prostu tak mi zostało po przeczytaniu tego wątku :-)

rzekłem... bez odbioru
Alumin

tymoteusz11
Czytelnik
Czytelnik

DAKO

Post autor: tymoteusz11 » wt paź 26, 2004 9:52 am

NO NIE JEST TA FIRMA TAK WSPANIAŁA JEŻELI CHODZI O PRACOWNIKÓW

greg
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: greg » wt paź 26, 2004 11:38 am

Ogólnie nie mam nic do DAKO, widziałem ich jakiś salon, całkeim przyzwoite materiały reklamowe, ale od dziś darzę ich jeszcze wiekszą sympatią, bo widzę, że mają wiernych fanów, gotowych bronić czci i honoru do ostatniej kropli krwi :lol:

MANIEK
Ekspert
Ekspert

Re: DAKO

Post autor: MANIEK » wt paź 26, 2004 12:14 pm

tymoteusz11 pisze:NO NIE JEST TA FIRMA TAK WSPANIAŁA JEŻELI CHODZI O PRACOWNIKÓW
.Lubię firmy które dbają o ludzi.Proszę o konkrety.

tymoteusz11
Czytelnik
Czytelnik

Re: DAKO

Post autor: tymoteusz11 » czw paź 28, 2004 4:31 pm

MANIEK pisze:
tymoteusz11 pisze:NO NIE JEST TA FIRMA TAK WSPANIAŁA JEŻELI CHODZI O PRACOWNIKÓW
.Lubię firmy które dbają o ludzi.Proszę o konkrety.
napisałem dokładnie na ten temat troszeczkę wcześniej.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”