Uwaga Na handlarzy alarmów do okien!!!!!!!!

Śnieżek
Czytelnik
Czytelnik

Uwaga Na handlarzy alarmów do okien!!!!!!!!

Post autor: Śnieżek » śr gru 22, 2004 5:27 pm

Dwa dni temu zaszło do mnie małżeństwo które wspaniałomyślnie chciało kupić 8 kien.W międzyczasie pojawił się handlowiec z firmy "camargo" ze Szczecina który w sposób najmniej profesjonalny próbował nakłonić mnie do zakupu "urządzeń alarmowych" tejze firmy.Wtem pani małżonka zagadnęła że widziała takie alaermy w TV i chętnie by zakupiła od razu 30 bo jedzie do Niemiec i tam by je sprzedała.Małżeństwo Błagało mnie żebym załatwił te alarmy ,a oni za 2 godz. przyjdą po nie oraz "zamówić"te osiem okien.Pan handlowiec oczywiście nie mógł poczekać w moim mieście na klientów w mojej firmie ...gdyż spieszył się na następne spotkanie.W międzyczasie małżeństwo oczywiście się zmyło obiecujc spotkanie za 2 h.Poprosiłem zatem żeby wysłał pocztą kurierską...ale oczywiście nie było możliwości.W międzyczasie małżeństwo jeszcze raz dzwoniło żeby potwierdzić zakup tych"8" okien oraz nieszczęsnych alarmów.Handlowiec próbował mi wcisnąć gadżety za 2000 zł w sumie(30 szt.) bo to czysty zarobek narzucając sobie nawet 10 zł od sztuki zarobię na czysto 300zł!!Małżeństwo jednak się nie pokazało ja na szczęście nie kupiłem tych 30 alarmów a "pan handlowiec" niestety nie oszukał następnej firmy!!!Uwaga na oszustów!!!

oknoAD

matka
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: matka » ndz gru 26, 2004 8:52 pm

Witam w klubie, u mnie na podkarpaciu około miesiąca temu też pokazał się handlowiec i owe małżeństwo które działało według tego samego schematu jak opisałeś. Oczywiście też domyśliłem się po chwili że to jakiś podstęp.
TAKŻE UWAŻAJCIE NA TYCH ZŁODZIEII!!!

ronald
Małomówny
Małomówny

Post autor: ronald » pn gru 27, 2004 10:30 am

Witam, to chyba opanowali cały kraj i widzę że wszędzie taki sam podstęp - pozdrawiam

ronald

funky
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: funky » śr mar 23, 2005 10:33 am

opanowali całą Polskę..dzisiaj w Puławach odwiedziło mnie to małżenstwo.. schemat działania dokładnie taki sam. UWAŻAJCIE

pomocnik
Małomówny
Małomówny

Post autor: pomocnik » śr mar 23, 2005 3:09 pm

Uwaga na młotki do rozbijania szyb wciskane w ten sam sposób.
Jest dwójka zainteresowanych oknami i zjawia się handlowiec z super młotkami do rozbijania szyb w razie pożaru.

zbigniew
Małomówny
Małomówny

opisywani oszusci pojawili sie w malopolsce

Post autor: zbigniew » czw kwie 28, 2005 2:26 pm

Opisywani oszusci pojawili sie w malopolsce . "malzenstwo" okolo 35-40 lat , ona - atrakcyjna blondyna , on z zarostem . Chca kupic 8 okien ( :P schemat sie nie zmienia ) , koszt 4000 zl . Oni wyjezdzaja do Niemiec , zaplaca calosc dzis ( he he zbyt piekne aby bylo mozliwe) , okna odbiera ich pracownicy ktorzy remontuja im dom . Zaineresowani sa takze ogrodem zimowym ( :lol: geba mi sie w duchu smieje , nadziani klienci = duzy zarobek ) . Staje na tym ze malzenstwo jedzie do banku i za 2 godzinki do mnie wpadna z kasiora , w tym momencie wchodzi mezczyzna ,czarna kutrka skórzana i teczka .Ma okolo 25 lat dosc wysoki , ciemne wlosy . Mysle sobie "jakie licho nadali teraz jakiegos handlowca " , sadzam go w kacie i zajmuje sie "powaznymi klientami "
ale gosc jesty uparty i przeszkadza , wyciaga jakies sluchaweczki i mowi cos o alarmach dla kierowców . Mysle sobie " splywaj jelopie , tu jest powazna firma a ty mi klientow straszysz " ale o dziwo malzensto zywo zainteresowalo sie tym gadzetem . W tym momencie skojarzylem ze mam przed soba oszustów o których czytalem na "Oknonecie" . Spokojnie sobie usiadlem i z zainteresowaniem ogladaBem dalczy ciag przedstawienia . Malzenstwo bardzo chetnie kupiloby 30 alarmików i zawiozlo do Niemiec , handlowiec ich nie moze sprzedac klientom indywidualnym , sprzedaje tylko firmom . Malzenstwo pyta sie mnie " czy pan takie alarmy sprzedaje ? " odpowiadam " Prosz Panstwa , mysle z tak , tylko porozumie sie z panem handlowcem " Blondynka podniecona (he he 8) do handlowca " Wezmiemy 30 , ile kosztuja? " Chlopaczek oblicza 30*95zl=2850 zl , a dla mnie wystukuje na kalkulatorze liczbe 66 i mowi "To cena dla Pana" :D jak latwo obliczyc 870 zl zarobku w ciagu dwóch godzin , he he . Para wyszla pewnie majac nadzieje ze sie skusze na szybki zarobek , a 'handlowiec" zajal sie finalizowaniem sprzedazy :D " Czy moge juz wystawiac fakture ? " ja : No wie pan , nie jestem pewny , a gdzie to sprzedam ? " a on : " Przeciez ci Panstwo to kupia ! " He , he do d.... handlowiec , nie przekonal mnie , splawilem go szybko "Slyszalem o was! Czy mam zadzwonic na policje ?" Szybciutko sie zmyl .
Informacja dla oszukanych okniarzy przez ta szajke . Przestepcy poruszaja sie bialym wozem na nr DJA 2. . .
i jeszcze jedno przed oszustami mialem wizyte goscia który "zbiera" pieniadze na operacje uszkodzonej reki , byc moze facet ten nalezy do tych wyludzaczy i robi rekonesans

oknoAD

gjasinski
Czytelnik
Czytelnik

Re: Uwaga Na handlarzy alarmów do okien!!!!!!!!

Post autor: gjasinski » śr lip 20, 2005 11:37 am

Witam .

Dzisiaj podobny scenariusz u mnie Rano facet z kobieta ( brunetka ) 8 okien a za 1 h telefon od jakiegoś handlowca który to znalazł moja firme w internecie i ma alarmy do okien do sprzedania.
UFFFFF gdyby nie to forum to może bym i kupił :)_

Śnieżek pisze:Dwa dni temu zaszło do mnie małżeństwo które wspaniałomyślnie chciało kupić 8 kien.W międzyczasie pojawił się handlowiec z firmy "camargo" ze Szczecina który w sposób najmniej profesjonalny próbował nakłonić mnie do zakupu "urządzeń alarmowych" tejze firmy.Wtem pani małżonka zagadnęła że widziała takie alaermy w TV i chętnie by zakupiła od razu 30 bo jedzie do Niemiec i tam by je sprzedała.Małżeństwo Błagało mnie żebym załatwił te alarmy ,a oni za 2 godz. przyjdą po nie oraz "zamówić"te osiem okien.Pan handlowiec oczywiście nie mógł poczekać w moim mieście na klientów w mojej firmie ...gdyż spieszył się na następne spotkanie.W międzyczasie małżeństwo oczywiście się zmyło obiecujc spotkanie za 2 h.Poprosiłem zatem żeby wysłał pocztą kurierską...ale oczywiście nie było możliwości.W międzyczasie małżeństwo jeszcze raz dzwoniło żeby potwierdzić zakup tych"8" okien oraz nieszczęsnych alarmów.Handlowiec próbował mi wcisnąć gadżety za 2000 zł w sumie(30 szt.) bo to czysty zarobek narzucając sobie nawet 10 zł od sztuki zarobię na czysto 300zł!!Małżeństwo jednak się nie pokazało ja na szczęście nie kupiłem tych 30 alarmów a "pan handlowiec" niestety nie oszukał następnej firmy!!!Uwaga na oszustów!!!

Jakub Durczak
Małomówny
Małomówny

Post autor: Jakub Durczak » pn lip 25, 2005 9:06 pm

jakie alarmy.......??? takich kanciarzy to powinno sie od razu posadzić....a to se wymyślili.....

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”