Jak montujecie ciężkie szyby?

Mirek2
Czytelnik
Czytelnik

Jak montujecie ciężkie szyby?

Post autor: Mirek2 » czw maja 24, 2018 1:17 pm

Proszę o porade. Jak montujecie ciezkie szyby i okna? Ludzie nie chcą podnosic. Czego uzywacie i co mozecie polecic?

oknoAD

JacekO
Czytelnik
Czytelnik

Re: Jak montujecie ciężkie szyby?

Post autor: JacekO » pt cze 01, 2018 2:25 pm

Niestety ja akurat ładuje rękami a jak nie damy rady z chłopakami bo czasem są cierzkie okna to musimy brać paleciaka i ciągać i jedziemy nim dalej nie jest to może za wygodne ale nie za bardzo mnie stać na żaden dźwig ani inne maszyny. gorzej tylko że czasem mi się pracownicy buntują bo nie chcą dzwigać ale muszą to jest problem ogulnie bo przez to co chwile sie ludzie zwalniaja. a co zrobić nie ma wyjścia

Grzegorz2301
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Grzegorz2301 » wt cze 05, 2018 9:11 am

Najlepiej używać urządzeń próżniowych. Dużo firm jeszcze z nich nie korzysta, często przez oszczędności albo po prostu niewiedzę o tym jak bardzo korzystanie z nich przyspiesza pracę. Chwytaki próżniowe, roboty montażowe wyposażone w system próżniowy to przyszłość i na prawdę warto zainwestować w tego typu urządzenia

JacekO
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: JacekO » wt cze 26, 2018 9:48 am

Ale chwytaki próżniowe to co to jest Przecież wtedy też trzeba ręka te okna nosic ni

Grzegorz2301
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Grzegorz2301 » śr lip 04, 2018 9:20 am

Befard - Polski producent tego typu urządzeń. Bardzo dobra jakość, serwis mobilny, bezproblemowy dostęp do części zamiennych i przede wszystkim bardzo dobre ceny. Polecam i zapraszam do kontaktu.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”