I Ogólnopolskie Forum Stolarki Budowlanej

I Ogólnopolskie Forum Stolarki Budowlanej

Postprzez Artur » Śr sty 08, 2003 4:37 pm

Czy I Ogólnopolskie Forum Stolarki Budowlanej organizowane przez SPSB w dniach 10-12. 04. 2003 r. przyniesie Waszym zdaniem wymierne korzyści? Mam na myśli, czy w wyniku tej konferencji mogą (jakie Waszym zdaniem) zostać "uchwalone" konkretne postulaty, które ułatwią funkcjonowanie firmy w przyszłym połączonym rynku? A może nie będzie to owocne spotkanie - zakończy się ogólnym ubolewaniem nad sytuacją w branży budowlanej i barierami formalno-prawnymi.
(Jestem pracownikiem producenta okien drewnianych) :?:
Artur
 

.

reklama oknoAd
 

Postprzez Gość » Cz sty 09, 2003 9:13 am

dobrze chociaż zacząć rozmawiać :)

(dostawca dla branży)
Gość
 

Re: I Ogólnopolskie Forum Stolarki Budowlanej

Postprzez Gość » Cz sty 09, 2003 7:39 pm

Artur napisał(a):Czy I Ogólnopolskie Forum Stolarki Budowlanej organizowane przez SPSB w dniach 10-12. 04. 2003 r. przyniesie Waszym zdaniem wymierne korzyści? Mam na myśli, czy w wyniku tej konferencji mogą (jakie Waszym zdaniem) zostać "uchwalone" konkretne postulaty, które ułatwią funkcjonowanie firmy w przyszłym połączonym rynku? A może nie będzie to owocne spotkanie - zakończy się ogólnym ubolewaniem nad sytuacją w branży budowlanej i barierami formalno-prawnymi.
(Jestem pracownikiem producenta okien drewnianych) :?:Małe sprostowanie: SPSB jest tylko współorganizatorem kwietniowego Forum, który użycza swojego biura i potencjału. Właściwym organizatorem jest Komitet Organizacyjny popierany przez największych producentów i systemodawców.
Odpowiadając na wątpliwości: byłoby zupełną porażką, gdyby Forum zdominowane zostało przez narzekanie i biadolenie nad trudnościami dnia bieżącego. Przeciwnie, na Forum chcemy zainicjować procesy przełamywania chwilowych trudności, chcemy pokazać jak przygotować się do konkurowania na rynku unijnym, jakim kosztem będziemy musieli wprowadzać przepisy prawa unijnego. W dużym stopniu program Forum zależy od oczekiwań jego uczestników,
a więc postulat: zgłaszajcie tematy, które warto przygotować do przedyskutowania na kwietniowym Forum.

pozdrowienia - Robert
Gość
 

Postprzez Gość » Pt sty 10, 2003 10:15 pm

gdzie w internecie można znaleźć więcej aktualnych informacji na temat FORUM ??

:?:
Gość
 

Postprzez Gość » So sty 11, 2003 12:42 pm

Anonymous napisał(a):gdzie w internecie można znaleźć więcej aktualnych informacji na temat FORUM ??

:?:


Na razie jedynie w OknoNecie i na stronach Stowarzyszenia www.spsb.com.pl . Z przyczyn technicznych opóźnia się uruchomienie strony www.okna-forum.pl . Informacji telefonicznych udziela biuro SPSB: 022- 787 35 02.

pozdrowienia - Robert
Gość
 

ZAPROSZENIE

Postprzez Gość » Śr sty 15, 2003 5:41 pm

8) ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA BUDMIE DO KLUBU PRODUCENTA, KTÓRY OD 22 STYCZNIA FUNKCJONOWAĆ BĘDZIE W BUDYNKU WORLD TRADE CENTER W KOMPLEKSIE HALI NR 25.

POZDROWIENIA - ROBERT
Gość
 

Postprzez Gość » N sty 26, 2003 11:20 pm

Anonymous napisał(a):gdzie w internecie można znaleźć więcej aktualnych informacji na temat FORUM ??

:?:


Już działa strona internetowa Forum: www.okna-forum.pl . Tam także forum dyskusyjne.
Zapraszam do lektury i do dyskusji o Forum - Robert
Gość
 


Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 4 gości

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Oknonet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.