BUDMA 2003

Robert Poznań

BUDMA 2003

Post autor: Robert Poznań » czw sty 09, 2003 11:13 pm

Jaka będzie Budma w tym roku? Co warto zobaczyć? Kto z Was będzie? Może ktoś już zdradzi tajemnicę z czym zadebiutuje? Czy warto być na Budmie?

oknoAD

targowiec

Post autor: targowiec » pt sty 10, 2003 11:42 am

NA BUDMIE MOŻNA NIEZLE POCHLAĆ !!!! I TO CHYBA NA TYLE......

Robert Poznań

Post autor: Robert Poznań » ndz sty 12, 2003 5:44 pm

A kobiety? Nic o nich?

MORDOR

Re: BUDMA 2003

Post autor: MORDOR » śr sty 15, 2003 1:04 am

Robert Poznań pisze:Jaka będzie Budma w tym roku? Co warto zobaczyć? Kto z Was będzie? Może ktoś już zdradzi tajemnicę z czym zadebiutuje? Czy warto być na Budmie?
:twisted: :evil: :twisted:
ZADEBIUTUJE : KRYZYS, OPÓŻNIONE PŁATNOŚCI, ZAGUBIONE SYSTEMY, MARZYCIELE I OPOWIADACZE STARYCH KAWAŁÓW ORAZ MYŚL " CO MY TU k.... ROBIMY I KTO ZJADŁ MÓJ SEREK...
ORAZ JAK ZWYKLE ( PICHCIWOŚĆ I ............ ORGANIZATORA - WPISZ CO MASZ NAMYŚLI
TWOJE CZARNE MYŚLI PRODUCENTA I HANDLOWCA

arti

Post autor: arti » sob sty 18, 2003 10:36 pm

Proponuję odwiedzić stoisko firmy IZOGLAS lub Plast-System RADOM
:D

Gość

Post autor: Gość » sob sty 18, 2003 10:54 pm

dlaczego :?:

oknoAD

arti

Post autor: arti » ndz sty 19, 2003 4:19 pm

jako pierwsi w Polsce oferują żaluzje podnoszone wewnątrz hermetycznie zespolonych szyb.

Gość

Post autor: Gość » ndz sty 19, 2003 9:52 pm

:P koniec ze ścieraniem kurzu ???? :P

:lol:

:shock:

:twisted:

maxio
Ekspert
Ekspert

Post autor: maxio » ndz sty 19, 2003 11:17 pm

Jako pierwsi ??
Firma niejaka Jezierski z Lekomina proponuje to juz od dawien dawna od czasow kiedy zaczeli produkcje okien ... a to bedzie conajmniej 8 lat . Bo chcialem zaznaczyc ze zaluzjami to p. Jezierski sie zajmowal duzo wczesniej niz wogole zaczal myslec o oknach . Wiec w roku 2003 Plast-System na Budmie nie pokazal niczego nowego a wcale bym sie nie zdziwil jak by to byla kopia systemu Jezierskiego . Kiedys i my probowalismy bawic sie w te zaluzje ale to byl zbyt zawodny system . Ciezko dzialal i byl zawodny . O ile wiem Jezierskiego zaluzje dzialaja calkiem niezle ... czego nie wiem bo nie sprawdzalem .
Maxio

Darro

Post autor: Darro » wt sty 21, 2003 9:14 pm

Maxiu - chyba sie naraziłeś Plast-Systemom. Żaluzje produkowane przez f-me Jezierski sie nie podnoszą, można jedynie regulować dopływ światła, za to przecietny klient moze sobie na nie pozwolić. Kosztują bowiem ok 90 zł za m2. Żaluzje Plast-Systemu (czy aby na pewno?) kosztują również 90 za metr .... niestety liczone w EUR (!!!!!!!!!) Życzę Plast-Systemom czy też Izoglasowi powodzenia w poszukiwaniu klientów spragnionych żaluzji droższych od okien ... Jesli ktos z przedstawicieli w/w chce dać mi w zęby za zdradę tajemnicy handlowej będę na Budmie w środe lub w czwartek ...

Gość

Post autor: Gość » czw sty 23, 2003 7:21 pm

Czyli w tym roku najważniejsi byli w 25 pawilonie. Niektórzy się mocno wykazali... w wydawaniu kasy na stoiska. OK
Ale dziewczyny najlepsze na płytkach ceramicznych. U okniarzy coś nie za bardzo.

Gość

Post autor: Gość » pt sty 24, 2003 11:50 pm

żałujesz że nie miałeś takiej kasy aby się wystawić ?

Gość

Post autor: Gość » ndz sty 26, 2003 5:43 am

Anonymous pisze:Czyli w tym roku najważniejsi byli w 25 pawilonie. Niektórzy się mocno wykazali... w wydawaniu kasy na stoiska. OK
Ale dziewczyny najlepsze na płytkach ceramicznych. U okniarzy coś nie za bardzo.
Chyba nie byłeś na stoisku Stolarki Wołomin - wyroby takie sobie, ale hostessy zejebiste...

arti

Post autor: arti » ndz sty 26, 2003 3:00 pm

Darro w zęby nie dostaniesz bo nie ma za co.
Jeżeli chodzi o żaluzje firmy Plast-System to są może jak na razie drogie ale klientą ten pomysł się podoba.

Gość

Post autor: Gość » pn sty 27, 2003 2:51 pm

eee tam najlepsze hostessy jak zwykle były w na stoisku Gerdy :)

Gość

Post autor: Gość » pt sty 31, 2003 8:55 am

Anonymous pisze:eee tam najlepsze hostessy jak zwykle były w na stoisku Gerdy :)
Popieram lecz nie zgadzam się z "jak zwykle" :oops: A co myślicie o systemach aluminiowych, których tak tyci...

roman

Post autor: roman » wt lut 11, 2003 12:49 am

Kazdy gani i pluje i ... przybywa chetnie od pierwszego dnia... chyba nie jest tak zle?

Gość

Post autor: Gość » wt lut 11, 2003 8:48 am

Pojawiła się u Was relacja z Budmy... w części odnośnie aluminium powaliła mnie stronniczość, mam wrażenie, że AGNELLI METALLI wam za tę relacje zapłaciło...

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”