Zapytanie o PRYMAT Łódź !!!

okno11
Czytelnik
Czytelnik

Zapytanie o PRYMAT Łódź !!!

Post autor: okno11 » sob kwie 23, 2005 7:46 am

Uprzejmie proszę o opinię na temat firmy PRYMAT z Łodzi,
co to za produkt od strony technicznej, bo cena super.
Uprzejmie dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam forumowiczów Marcin[/quote]

oknoAD

facet
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: facet » sob kwie 23, 2005 3:04 pm

Produkt mają dobry - zestawienie aluplast+winkhaus. Brak jakiś większych problemów, poza tym jeśli już są to szybko załatwiane. Szybkie terminy realizacji jedyny mankament to nie dają na termin, ale cena tak jak mówisz to rekompensuje. Mają dobrego handlowca który nad tym wszystkim czuwa ale ludzie w biurach też są konkretni.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
DAREK 13
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: DAREK 13 » pn kwie 25, 2005 1:34 am

facet pisze:Produkt mają dobry - zestawienie aluplast+winkhaus. Brak jakiś większych problemów, poza tym jeśli już są to szybko załatwiane. Szybkie terminy realizacji jedyny mankament to nie dają na termin, ale cena tak jak mówisz to rekompensuje. Mają dobrego handlowca który nad tym wszystkim czuwa ale ludzie w biurach też są konkretni.

Pozdrawiam

facet = d.... = kryptoreklama

A najlepszy w Łodzi jest tylko łódzki ŁKS
"Polska leży w Europie Centralnej, a nie na peryferiach cywilizacji, jak np. Ameryka"

facet
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: facet » pn kwie 25, 2005 4:11 pm

DAREK 13 pisze:
facet pisze:Produkt mają dobry - zestawienie aluplast+winkhaus. Brak jakiś większych problemów, poza tym jeśli już są to szybko załatwiane. Szybkie terminy realizacji jedyny mankament to nie dają na termin, ale cena tak jak mówisz to rekompensuje. Mają dobrego handlowca który nad tym wszystkim czuwa ale ludzie w biurach też są konkretni.

Pozdrawiam

facet = d.... = kryptoreklama

A najlepszy w Łodzi jest tylko łódzki ŁKS
d.... to taki gość co dużo i brzydko jęzorem wymachuje i chyba to DAREK 13, żadna kryptoreklama jestem ich odbiorcą.

Awatar użytkownika
RRQ
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: RRQ » śr kwie 27, 2005 10:33 am

e tam darek13 spoko facet jest, a prymat tez oki mnie sie podoba bo gość się przebił w Łodzi i daje sobie rade.

a najlepszy w łodzi jest O.S.T.R :-)

Awatar użytkownika
DAREK 13
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: DAREK 13 » sob kwie 30, 2005 10:09 am

facet, przeca Prymat nie ma odbiorców, chyba że jesteś detalistą. Prymat sam sprzedaje swoje wyroby, we własnych biurach i faktycznie w Łodzi się przebił.
"Polska leży w Europie Centralnej, a nie na peryferiach cywilizacji, jak np. Ameryka"

oknoAD

Arek01
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Arek01 » sob kwie 30, 2005 2:37 pm

Prymat jest ok!!! 8) 8)
kupuje juz od roku okna od prymatu do niemiec i jesze nie mialem
problemuw z Prymatem!
- dobre ceny
- dobra jakosz itd..
- opsluga tez jest oki
- wycena jest prszez dobe realizowana itd..
naprawde firma prymat jest oki, 8) 8)
P.s. milego dnia zyczy Poszerzenie!!!

maxio
Ekspert
Ekspert

Post autor: maxio » sob kwie 30, 2005 5:04 pm

to dobrze że nie miałeś problemuw :D
Maxio

Arek01
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Arek01 » sob kwie 30, 2005 8:46 pm

a maxio a ty mialesz????

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: KNMTG » czw maja 05, 2005 9:04 am

PRYMAT - dynamicznie rozwija się. Bardzo dobra cenowo oferta - za cash !! Min. jako jedni z nielicznych mają szybę P5 w cenie P4 - są technologicznie mocno w przodzie w stosunku nawet do Okno-Plast a Rabienia :lol:
jawaryn :)

and 4
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: and 4 » czw maja 05, 2005 9:38 am

uważam że na niektórych oknach są zdecydowanie bezkonkurencyjnie ale znajdą sie też i inne firmy tańsze, jednak jeśli nie chcecie mieć problemów spróbujcie nawiązać wspołprace z prymatem
and4

Awatar użytkownika
DAREK 13
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: DAREK 13 » czw maja 12, 2005 9:36 pm

Arek01

Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 7:46 pm Temat postu:
a maxio a ty mialesz????
Powrót do góry

KNMTG

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 8:04 am Temat postu:
PRYMAT - dynamicznie rozwija się. Bardzo dobra cenowo oferta - za cash !! Min. jako jedni z nielicznych mają szybę P5 w cenie P4 - są technologicznie mocno w przodzie w stosunku nawet do Okno-Plast a Rabienia

and 4

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 8:38 am Temat postu:
uważam że na niektórych oknach są zdecydowanie bezkonkurencyjnie ale znajdą sie też i inne firmy tańsze, jednak jeśli nie chcecie mieć problemów spróbujcie nawiązać wspołprace z prymatem

Pozdrawiam doświadczonych kolegów, przed chwilą dołączonych, ale doświadczonych jak. Trochę tak jak dziewica Qurlwańska:)

traper
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: traper » sob maja 14, 2005 3:04 pm

LUDZIE CAŁA TA DYSKUSJA TO FIKCJA SPRAWDZIŁEM TO. I PROSZĘ NIE STAWIAJMY W JEDNYM RZĘDZIE OKNO-PLASTU Z PRYMATEM BO WYCHODZI NA TO ŻE MALUCH TO MERCEDES. TAK CZY INACZEJ FIRMA Z BIUROWCA KOŁO KLONOWEJ/HIPOTECZNEJ NIE MA GDZIE PRZYJĄĆ CHOCIAŻBY TIRA Z TOWAREM WIĘC PO CO TA GADKA. MIEJSCE TO DOBRE NP.NA APTEKĘ. WEEKENDY MAJĄ WOLNE A ZE ZGIERZA Z BAZYLIJSKIEJ TEŻ UCIEKLI. A TAK w ogóle TO CIEKAW JESTEM JAK WYTŁUMACZĄ SIĘ Z WCISKANIA KITÓW O SUPER PROFILU KSL. TAK TAK KSL. HI . POZDRAWIAM. I PROSZĘ O OSTROŻNOŚĆ 8) 8) 8)

facet
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: facet » sob maja 14, 2005 5:34 pm

traper pisze:LUDZIE CAŁA TA DYSKUSJA TO FIKCJA SPRAWDZIŁEM TO. I PROSZĘ NIE STAWIAJMY W JEDNYM RZĘDZIE OKNO-PLASTU Z PRYMATEM BO WYCHODZI NA TO ŻE MALUCH TO MERCEDES. TAK CZY INACZEJ FIRMA Z BIUROWCA KOŁO KLONOWEJ/HIPOTECZNEJ NIE MA GDZIE PRZYJĄĆ CHOCIAŻBY TIRA Z TOWAREM WIĘC PO CO TA GADKA. MIEJSCE TO DOBRE NP.NA APTEKĘ. WEEKENDY MAJĄ WOLNE A ZE ZGIERZA Z BAZYLIJSKIEJ TEŻ UCIEKLI. A TAK w ogóle TO CIEKAW JESTEM JAK WYTŁUMACZĄ SIĘ Z WCISKANIA KITÓW O SUPER PROFILU KSL. TAK TAK KSL. HI . POZDRAWIAM. I PROSZĘ O OSTROŻNOŚĆ 8) 8) 8)
Jak oni sobie organizują dostawy tirów i inne rzeczy to mnie nie obchodzi dla mnie ważne jeat jak mnie obsługują a narazie nie mam powodów do narzekań. Co do kitów o KSL to jeżeli orientujesz się choć trochę w temacie profili to powinieneś wiedzieć że nie ma go już od jakiegoś roku a był to naprawdę niezły produkt który przewyższał wiele innych o których głośno się mówiło. To że uciekli z Bazylijskiej w jakimś tam Zgierzu to nie powinno nikogo dręczyć, widocznie właściciel stwierdził że mu się to nie opłaca. Poza tym twoja wypowiedź jest dla mnie conajmniej bzdurna jeżeli ty prowadzisz jakiś interes to życzę powodzenia.

moskitiera
Małomówny
Małomówny

Mam pytanko

Post autor: moskitiera » śr maja 18, 2005 3:29 pm

Jeżeli tak zachwalacie ten Prymat że ma takie rewelacyjne ceny które rekompensują że brak terminów płatności to może ktoś z was zdradzi i napisze mi po ile kupuje np okno O36 w profilu 3 i 5 komorowym jak się domyslam jest to pewnie Aluplast.
Czekam na odpowiedż no i na podanie przykladowych cen zakupu.

Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
DAREK 13
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: DAREK 13 » śr maja 18, 2005 3:37 pm

Ostatni raz pytałem ok. rok temu, ceny Prymatu były znacznie powyżej ofert Budvar, Lanko, Ulinscy, Norma (dopóki była).
W mojej ocenie duży może więcej.

ALMIX S.C.
Czytelnik
Czytelnik

PRYMAT JEST OK.

Post autor: ALMIX S.C. » pn maja 23, 2005 12:45 pm

DOBRY PŁATNIK
BIERZE OD NAS ALUMINIUM

moskitiera
Małomówny
Małomówny

Re: Mam pytanko

Post autor: moskitiera » śr maja 25, 2005 10:30 am

moskitiera pisze:Jeżeli tak zachwalacie ten Prymat że ma takie rewelacyjne ceny które rekompensują że brak terminów płatności to może ktoś z was zdradzi i napisze mi po ile kupuje np okno O36 w profilu 3 i 5 komorowym jak się domyslam jest to pewnie Aluplast.
Czekam na odpowiedż no i na podanie przykladowych cen zakupu.

Pozdrawiam wszystkich.

Xenon550
Czytelnik
Czytelnik

Re: Zapytanie o PRYMAT Łódź !!!

Post autor: Xenon550 » ndz wrz 28, 2008 11:58 am

ZAKUPILEM OKNA W FIRMIE PRYMAT z ŁODZI

GORĄCO WSZYSTKIM ODRADZAM !!!!!!

Przez 4 miesiące bezskutecznie starałem się reklamować stolarkę okienną. Zero ozdewu z Ich strony. Okna wstawione byle jak, piana zostala bardzo skąpo natryśnięta. W wielu miejscach miedzy oknem a murem byly dziury. Nie doczekalem sie reklamacji musialem zatrudnic nowych pracownikow. Nowa ekipa która poprawiala tych PARTACZY :oops: musiala ponownie wtrysnać piane.

Samo wykonanie okien (ALUPLAST) budzi wiele zastrzeżeń. Nie wiem czy byly robione po kilku glebszych czy też tak wyglada jakość firmy PRYMAT ale w miejscach łączenia na zgrzewach po miesiącu użytkowania pojawiły się pęknięcia. Do dnia dzisiejszego nikt nie raczyl zainteresować się moją reklamację

:idea: Wszystkim zainteresowanym moge przeslac fotografie wadliwie i niedbale wstawionej stolarki okiennej :idea:

UWAGA !!!!
Przestrzegam naiwnych potencjalnych klientów. Ja dałem się zwieść opiniom na forach.
Wiekszosc pozytywnych i pochlebnych opinii dotyczacych firmy Prymat jest pisana przez pracownikow tej firmy !! Bardzo dbają o reklame w internecie

montager
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: montager » ndz wrz 28, 2008 8:52 pm

Szamowni rozmówcy !!
Czy ktoś z Was zdaje sobie sprawe, że na tym całym szerokim świecie nie da rady NIC zrobić DOBRZE i TANIO więc po co ta g... pisanina.
Prymat ma tanio i inni tysz majom tanio. OK ale ile to podziała, jak to jest zrobione ??
To, że Gość się przebił w Łodzi to fakt - Chińczycy tez się przebili i co z tego ??
Podsumowując
Produkt se taki więc i cena mała - co tu dodać, co tu ująć.
pozdrawiam

Spahis
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: Spahis » pn wrz 29, 2008 11:45 am

to wsiowo firmo tak jak mojo
my wsioki gzejemy łokna dla miasto
mata tanio to nie wymagajta luksu
po luks to do krakusy albo do jezierska
kupujata, kupujta bo na bmw x6 trza dutkuw
tanie mieso jedza psy :idea: