Przetarg!!! O34 - 440,- Netto

Przetarg!!! O34 - 440,- Netto

Postprzez profiplast » Pn lut 03, 2003 5:36 pm

Ogłaszamy przetarg na zakup stolarki typowej w dużej ilości płatne gotówką
Cena wywoławcza O34 - 440,- Netto
Kto oferuje niższa cenę
prosimy o kontakt
profiplast@tlen.pl
profiplast

.

reklama oknoAd

Postprzez Gość » Pn lut 03, 2003 10:06 pm

Proszę o podanie o jaką ilość chodzi i termin realizacji
Gość

Postprzez dostawca » Pn lut 03, 2003 11:41 pm

1 PLN netto za sztukę
dostawca

poważny i aktualny

Postprzez profiplast » Wt lut 04, 2003 10:06 am

Chodzi o regularne dostawy na poziomie ok. 200 tys. PLN miesięcznie oczywiście nie tylko O34.
profiplast

Postprzez Gość » Wt lut 04, 2003 10:54 am

:D czy chodzi o okna z dykty czy ze sklejki
Gość

Postprzez T Mazurkiewicz » Wt lut 04, 2003 11:25 am

Proszę o telefon kontaktowy i miejscowość
505059404
tmazurkiewicz@interia.pl
T Mazurkiewicz

Postprzez ryba » Cz lut 06, 2003 1:06 am

dam wam w promocji 368 dni termin płatności he he
ryba

Postprzez Gość » Cz lut 06, 2003 8:55 am

:D nie jest powiedzane jaka to ma być stolarka - więc proponuję okna z demobilu z demontażu i wymiany. A że stare no to mają wartość zabytkową. Cena - za darmo.
Przestańmy pleść takie głupoty o oknach po 44o zł - bo jeszcze ktoś w to uwierzy.
Gość

O 34 -440 pln

Postprzez fachman » Cz lut 06, 2003 1:42 pm

:lol: posiadam w sprzedaży w cenie399,- NETTO okna wirtualne,najwyższa cyfrowa jakość rozmiar 750MB
fachman

dziękujemy

Postprzez profiplast » Cz lut 06, 2003 5:23 pm

Ironicznym Panom z "Zielonej Góry z ulicy Kabaretowej" dziękujemy!!! Juz nie długo nie będzie tak śmiesznie w kolejce do okienka w Rejonowym Urzędzie Pracy.
profiplast

Postprzez szybownik » Wt lut 11, 2003 12:54 am

polecam firme Bajcar , albo Vetrex, Brokat
szybownik

Postprzez Juzek M. » Wt lut 11, 2003 4:34 am

A ja polecam okienka z Meetha tanie i solidne 350 zł brutto za 034.
Juzek M.

Postprzez anonim » Wt lut 11, 2003 8:55 pm

ms ma 034 za 408zł netto
anonim

coś bliżej

Postprzez profiplast » Cz lut 13, 2003 9:51 am

1. Meeth??? w tej cenie ale gdzie
2. Co to jest "ms"
profiplast@tlen.pl
profiplast

ms - 408 ??!

Postprzez RedYeti » Cz lut 13, 2003 9:53 am

Wzmocnienie 0,5 mm? :wink:
RedYeti

Postprzez Ropień » Cz lut 13, 2003 1:16 pm

Sprzedaje okna 034 po 350 zł netto. Pochodzenie demobil-Niemcy.Jakość odpowiadająca cenie.
Ropień

Postprzez Gość » Cz lut 13, 2003 1:21 pm

MEETH - bez aprobaty, bez żadnych dokumentów
okna z odpadów przywożone z Niemiec
śmierdzą na południowych stronach budynku [są ze śmieci]
wypaczają się od nagrzania
Wyjątkowe badzielwie - szkoda że w Polsce nie ma policji budowlanej na taki złom
Wielu producentów do dzisiaj ponosi koszty reklamacji na te "okna"[/list]
Gość

Postprzez Gość » Cz lut 13, 2003 1:23 pm

Palą się jak pochodnie i wydzielają czarny gęsty dym - łatwo sprawdzić.
Gość

Postprzez Gość » Cz lut 13, 2003 1:25 pm

Juzek - podaj namiar na te okna MEETH - szuka ich Urząd Nadzoru Budowlanego
Gość

Postprzez dziki » Cz lut 13, 2003 8:01 pm

Hej, Ponoć firma z Zambrowa sprzedaje okna 034 - 2 skrzydełka, żeby nie było nieporozumień po bagatela 365 złotych netto - uwaga nowe okna!
dziki

WITAM WAŁKARZY...

Postprzez gość__ » Cz lut 13, 2003 8:50 pm

W TAKICH CENACH, BIORĄC KOSZTY ZAKUPU I ZAPŁATY ZA TOWAR, JEŚLI OCZYWIŚCIE PŁACĄ JEST TA OFERTA MAŁO PRAWDOPODOBNA.
JEŚLI MIAŁBYM COŚ REKLAMOWAĆ I SPRZEDAWAĆ TO NALEŻY PODAĆ TAKŻE TELEFON. A TAK WIEM Z DOŚWIDCZENIA Z INNYMI FIRMAMI,ŻE DŁUGO NIE POCIĄGNĄ, BO TAKIE FIRMY TO TYLKO DZIAŁAJĄ KRÓTKOTERMINOWO A POTEM PLAJTA, POLICJA, WYŁUDZENIA ITD.
MOŻE SIĘ MYLĘ ALE RACZEJ TO SĄ " WAŁKARZE". POWODZENIA!!!
gość__

Postprzez Gość » Pt lut 14, 2003 9:47 am

Ten z pod Zambrowa ma firmę podpiętą pod przedsiębiorstwo rolne, zatrudnia rolników z okolicy i nie płaci ZUS a tylko oni płacą za siebie KURS.
Ponoć nie płaci też podatków bo rolnicy ich w ogóle nie płacą.
Okna ma dobre.
Polak potrafi - omijać przepisy.[/list][/list]
Gość

Postprzez Gość » Pt lut 14, 2003 11:54 am

Jeżeli do tego nie daje jeszcze stali albo szyb to cena jest realna...
Gość

Postprzez Juzek M. » Wt lut 18, 2003 7:14 am

Adresu dokladnego nie podam bo nieznam Ale wiem ze w Pile takie cos jak Meeth robią
Juzek M.

Postprzez Zibijw23 » Wt lut 18, 2003 7:23 am

Prawie 2 lata temu pracowalem w firmie która chciala zacząć produkcję okien z tego "super profilu". Firma zainwestowala w profil i specjalna zgrzewarke do tego profilu a pozniej okazalo sie ze nie potrzebnie a zgrzewarka i tak nie zgrzewala pry ostatnim narożniku pękał ten po przekątnej. Na szczescie firma nie wprowadzila tych okien do zprzedaży.
Zibijw23
Czytelnik
Czytelnik

Meeth

Postprzez RedYeti » Wt lut 18, 2003 3:48 pm

Okrutnie reklamuje się z oknami z meetha jakaś tam firma z Dolnej Grupy k.Grudziądza przy trasie Gdańsk - Łódź.
RedYeti

Postprzez Gość » Cz lut 20, 2003 10:20 am

:D czy produkują te okna tu w Polsce czy są to okna z demobilu z Niemiec.
Może masz dostęp do ich cenników - jakie produkują okna.
Czy produkują okna ze słupkiem.
Dokładny aderes telefon a może e-mail.
Te okna to tragedia - niestety w Polsce nie ma policji budowlanej.
Ten producent mówi w Instytucie Techniki Budowlanej, że te okna są z importu i że ich osobiście nie produkuje.
To jakiś oszust.
Gość

Do Pana z ksywką GOŚĆ

Postprzez Meeth » Wt mar 25, 2003 6:46 pm

Drogi kolego, kieruje te słowa do Ciebie bo niemoge czytać tych bzdur, które wypisujesz. Ja produkuje "te badziewne okna" już cztery lata i mają się świetnie (dla niedowiarków mogę wysłać na maila zdjęcia okien Meetha i dla porównania okna z PCV. Na zdjęciach widać jak na dłoni, że okna z PCV poszażały w ciągu zaledwie 2 lat a "badziewne" okno Meetha ma się bardzo dobrze i zdecydowanie się wyróżnia - biel jest taka jak zaraz po zamontowaniu) a co do wypaczania to drogi kolego znowu musiałeś otrzymać błędne informacje ponieważ robimy bardzo duże okna oraz drzwi przesuwne, które również chodzą bez zarzutu chociaż są zamontowane po południowej stronie domu. Można by jeszcze wiele o nich napisać, ale niechcę nikogo zanudzać.
A co do Pana o nicku GOŚĆ to myśle, że poprostu jest cięty na tę firmę bo może jakiś producent zwolnił go z pracy, bo w pracy potrzebujemy pracowników a nie filozofów.
Serdecznie pozdrawiam Cię drogi kolego i tak na przyszłość zwryfikuj dokładnie dane zanim zaczniesz je upubliczniać.
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.
Meeth

Postprzez Howard » Wt mar 25, 2003 8:49 pm

Do fana "metki".
Zamiast przysyłać zdjęcia pokaż lepiej Aprobatę Techniczną i Atest Higieniczny na ten "przemiał".
Pozdrawiam
Howard 8)
Howard

Postprzez niezrażony » Wt mar 25, 2003 9:37 pm

Do Meeth
Gdzie mogę kupić te okna.
niezrażony

Postprzez meeth » Wt kwi 01, 2003 2:31 pm

niezrażony napisał(a):Do Meeth
Gdzie mogę kupić te okna.

tel. 0694 695 215
meeth

Postprzez Malluk » Wt kwi 01, 2003 8:21 pm

Gdzie mogę kupić profile meeth??
Malluk

Proszę o kontakt..

Postprzez saon okien » Wt kwi 01, 2003 9:50 pm

Proszę o kontakt pod nr 0504-006-546.
saon okien

Postprzez TEX » Śr kwi 02, 2003 11:07 am

Malluk napisał(a):Gdzie mogę kupić profile meeth??

tel. 0694 695 215
TEX

Postprzez Gość » Śr kwi 02, 2003 2:23 pm

Jak chcesz kupić złom to kupuj - na te okna nie ma aprobaty i długo nie będzie [jak w ogóle będzie].
Powąchaj je jak masz możliwość - tylko uwaga bo ci urwie nos.
Byli tacy producenci w Polsce - kilka lat temu co na tym profilu stracili kupę forsy - chcesz ich adresy to ci podam.
Od samych producentów dowiesz się jaki to złom
Gość

Postprzez Gość » Śr kwi 02, 2003 2:28 pm

Meeth to przewalacz co okna z PVC uznaje za gorszy wyrób. Okna z PVC żółkną - chyba w oczach Ci żółknie.
Ciekawe dlaczego tego meetha nie ma w Europie - poza Niemcami.
Gość

Postprzez Malluk » Śr kwi 02, 2003 5:11 pm

Jacy producenci produkowali okna meeth. Proszę o kontakty.
Malluk

Postprzez Gość » Śr kwi 02, 2003 7:57 pm

Czy żaden Meeth nie ma telefonu stacjonarnego i adresu???
Gość

Postprzez okniarz 2 » Cz kwi 03, 2003 8:46 am

Malluk. Nie wiem czy Ci mogę podać - mogą mieć o to pretensje -kosztowało to ich masę kasy.
Jeden jest w Radomiu.
Drugi w Lipsku
Trzeci w Łodzi
Był też EXBUD kielce co się przymierzał ale zrezygnował.
Mogę któregoś zawiadomić o tej dyskusji.[/list]
okniarz 2

Postprzez MEETH » Cz kwi 03, 2003 11:27 pm

Witam! Widze, że moja wiadomość wywołała troche ruchu :D to dobrze może pojawią sie w końcu inne pochlebne głosy na temat okien Meetha bo teksty Gościa mi się już przejadły. Gdybyś człowieku troche w tym siedział to pewnie wiedziłbyś, że Profile Meetha posiadają ważny Atest Higieniczny ( to chyba wyklucza Twoje teorie na temat "smrodu" w/w profili oraz Orzeczenie CNBOP - o wysokim stopniu niezapalności (czego niemożna powiedzieć o oknach z PCV :twisted: ), a atest ITB - to nie żyjemy od wczoraj w tym kraju i wiemy, że tu ręka ręke myje. Zawiązało się lobby producentów PCV przeciwko Meethowi i blokowało wydanie aprobaty, ale żeby zaspokoić ciekawość GOŚCIA to musze powiedzieć, że już w najbliższym czasie powinien być i Atest ITB (profil jednak posiada ważny Atest TUV). Pozdrawiam wszystkich i pewnie znów niedługo się odezwę.
MEETH

Postprzez Gość » Cz kwi 03, 2003 11:56 pm

Jeżeli to prawda co powyżej to wietrzę niezły biznes. Kto szybciej rzuci, swoje veki i aluplasty ten może zrobić niezłą kasiorę.
Teraz to można powiedzieć klientowi że śmieć itp. ale jak będzie miał aprobatę, atest higieniczny, do tego wysoki stopien niezapalności (ciekawe co tam oprócz pcv dodają że jest jest bardziej niezapalny od samego pcv), to ludzie będą brali jak swieże bułeczki.
Gość

Postprzez Gość » Pt kwi 04, 2003 9:55 am

Pokaż aprobatę na okna. He! He! . A gdzie masz certyfikat. Dlaczego się ukrywasz z adresem. Atest na profile możesz powiesić na drucie w kiblu - nic takiego nie istnieje.
Lobby PVC nic nie musi blokować - rynek blokuje. Kiedyś w NRD produkowano Trabanty jakoś ich teraz nie produkują. A że okna śmierdzą - wystarczy powąchać.
Gość

Postprzez Okniarz 2 » Pt kwi 04, 2003 10:00 am

Do PVC dodają mielone drewno i korę sosnową - specjalnie, żeby się lepiej paliło. meth to prasowane butelki PET [polietylen] ten to się pali jak pochodnia - nie wierzycie -wystarczy przyłożyć zapalniczkę - tylko uwaga na palce.
Te świeże bułeczki - to chyba te co minister Kraszewski obiecywał za Komuny.
Okniarz 2

Postprzez Gość » Pn kwi 07, 2003 10:50 pm

Byłem w punkcie sprzedaży meetha i chciałem zobaczyć przekrój okna, ale nie chcieli mi pokazać. Nie wiem dlaczego?
Gość

Postprzez Gość » Wt kwi 08, 2003 1:58 pm

zażądaj certyfikatu nie przekroju okna. Może bali się że powąchasz
Przekrój może być nawet kartoflany jak ma okno aprobatę
Gość

Postprzez dorotka » Wt kwi 08, 2003 9:51 pm

proszę o informację, gdzie można zapoznać się z wyrobem MEETH. MAIL, STRONA INTERNETOWA, ADRES BIURA SPRZEDAŻY (Wielkopolska)
dorotka

Postprzez Gość » Śr kwi 09, 2003 8:17 am

Nigdzie
Gość

Postprzez Pit » Wt maja 06, 2003 7:41 pm

Sprzedam okna 034 po 200 zł za szt. Trzeba tylko samemu wymontować - z bloku w Szczecinie (uważaj, żeby nikt Cię nie zauważył).
Pit

Pozdro dla Pita

Postprzez Umberto » Śr maja 07, 2003 6:49 am

Czytałem Twój list pijąc kawę i parsknąłem śmiechem. Zaplułem monitor i klawiaturę :D To był jak narazie najlepsiejszy komentarz do tych debilnych, czczych dyskusji. Pozdrawiam
Umberto

Re: Do Pana z ksywką GOŚĆ

Postprzez sayra » Pt wrz 26, 2003 3:26 am

Meeth napisał(a):Drogi kolego, kieruje te słowa do Ciebie bo niemoge czytać tych bzdur, które wypisujesz. Ja produkuje "te badziewne okna" już cztery lata i mają się świetnie (dla niedowiarków mogę wysłać na maila zdjęcia okien Meetha i dla porównania okna z PCV. Na zdjęciach widać jak na dłoni, że okna z PCV poszażały w ciągu zaledwie 2 lat a "badziewne" okno Meetha ma się bardzo dobrze i zdecydowanie się wyróżnia - biel jest taka jak zaraz po zamontowaniu) a co do wypaczania to drogi kolego znowu musiałeś otrzymać błędne informacje ponieważ robimy bardzo duże okna oraz drzwi przesuwne, które również chodzą bez zarzutu chociaż są zamontowane po południowej stronie domu. Można by jeszcze wiele o nich napisać, ale niechcę nikogo zanudzać.
A co do Pana o nicku GOŚĆ to myśle, że poprostu jest cięty na tę firmę bo może jakiś producent zwolnił go z pracy, bo w pracy potrzebujemy pracowników a nie filozofów.
Serdecznie pozdrawiam Cię drogi kolego i tak na przyszłość zwryfikuj dokładnie dane zanim zaczniesz je upubliczniać.
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

prosze o info na temat tych okien na maila sayra@xl.wp.pl i to jak najszybciej
sayra
sayra
Czytelnik
Czytelnik

Re: Przetarg!!! O34 - 440,- Netto

Postprzez W-wa » Pt wrz 26, 2003 1:08 pm

profiplast napisał(a):Ogłaszamy przetarg na zakup stolarki typowej w dużej ilości płatne gotówką
Cena wywoławcza O34 - 440,- Netto
Kto oferuje niższa cenę
prosimy o kontakt
profiplast@tlen.pl

Serdeczna prośba o kontakt 0 692 456 934 / Skudziński Piotr / profil KBE + Roto / okolice Warszawy
W-wa

Postprzez lord mc'gregor » So wrz 27, 2003 11:14 am

Pit napisał(a):Sprzedam okna 034 po 200 zł za szt. Trzeba tylko samemu wymontować - z bloku w Szczecinie (uważaj, żeby nikt Cię nie zauważył).

ale chuba do tych 200 zl trzeba doliczyc dodatki takie jak:
klamka - sztuk 2
szyby zespolone - sztuk 2
okucia obwiedniowe, oscieznica, ankery, zaslepki - co daje na kwote
ok. 680 zl - za tyle to se moge okna w Trasie kupic
greg
lord mc'gregor
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez Gość » Pn wrz 29, 2003 7:42 am

te 200 zł to za całe okna. Trzeba tylko dodać szybkie nogi i dobrą latarkę - wymontowanie odbywa się w nocy
Gość

Postprzez Gość » Pn wrz 29, 2003 8:20 am

dorotka napisał(a):proszę o informację, gdzie można zapoznać się z wyrobem MEETH. MAIL, STRONA INTERNETOWA, ADRES BIURA SPRZEDAŻY (Wielkopolska)

Mam takie okna od 4 lat-- zamknięte żeby nikt nie widział nie zamontowane
oddam darmo , mają piękny rdzawy kolorek.
MONTHY.
Gość

profiplast

Postprzez brozi » So paź 04, 2003 5:34 pm

udajesz glupka czy naprawde nim jestes ???
brozi

Postprzez Gość » Pn paź 06, 2003 8:06 am

Rdzawy kolorek od korozji aluminium - sprawdzone, że tak się dzieje.
Gość

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)