A ZNACIE BROKAT?

Ciekawski

A ZNACIE BROKAT?

Post autor: Ciekawski » czw lut 13, 2003 10:07 pm

mało jest na forum o Brokacie. Podobno są najwięksi, najwięcej produkują i mają zaje.......ste ceny dla dealerów. no i ta promocja, roletki po 10zl do okna? co o tym myślicie?

oknoAD

daj

Post autor: daj » pt lut 14, 2003 10:43 am

Nie po 10,00, lecz po 29,90+vat, pod warunkiem, że kupujesz je razem z oknem - sprawdziłem w punktach sprzedaży.
Produkt dobrej jakości.
Ale pytanie nasuwa się takie:

Czy to Veka, Winkhaus i Press Glass są tacy tani, czy też ktoś w Brokacie nie umiał policzyć kosztów zakupu materiałów, robocizny i zarządu?!!!
Być może za kilka miesięcy okaże się, że BROKAT zwalnia pracowników, podnosi ceny i z "giganta" przeradza się w .... ?

Gość

Post autor: Gość » pt lut 14, 2003 12:03 pm

Podobno Veka prowadzi rodzaj działalności charytatywnej względem brokatu, żeby pokazać takie jednej firmie z północy i jednej z południa, że sobie bez nich poradzi... Zobaczymy!

daj

Post autor: daj » sob lut 15, 2003 1:18 pm

Pisząc o firmie z pólnocy masz na myśli M&S? - oni już nie są tacy wielcy, mają dobrą propagandę,
a z południa? - Oknoplast - są bezapelacyjnie nr 1.

Nie wiem, czy zauważyłeś, Veka prowadzi inną politykę - sprzedaje się w dziesiątkach małych firm, powiedziałbym "garażowych". Ciekawe jak to wpłynie na opinię Veki - nie jest taka zła, jak dotąd.

a wracając do M&S, podono przechodzą na brugmann, podobno też zgłosili upadłość?

Gość

Post autor: Gość » pn lut 17, 2003 7:48 am

Z całym szacunkiem ale prawie kazdy z Was nadaje się na polityka
lub kabareciarza . Czytając Wasze wypociny uśmiałem sie do oporu.
Buuuuaaaaahhaaaaaaa ale brednie

Gość

Post autor: Gość » pn lut 17, 2003 1:28 pm

a wracając do M&S... podobno też zgłosili upadłość?
Bajki z cyklu "największe marzenie konkurencji"...

oknoAD

Tylko nie brokat

Re: A ZNACIE BROKAT?

Post autor: Tylko nie brokat » śr lut 19, 2003 11:21 am

Ciekawski pisze:mało jest na forum o Brokacie. Podobno są najwięksi, najwięcej produkują i mają zaje.......ste ceny dla dealerów. no i ta promocja, roletki po 10zl do okna? co o tym myślicie?
Tak znamy go - ostatnio żona używała go na sylwestra. Fajny i w różnych kolorach ale dlaczego tyle szumu o czymś czego praktycznie nie ma

RedYeti

m&s

Post autor: RedYeti » śr lut 19, 2003 11:24 am

nie podobno, ale juz na brugmanie

Gość

Post autor: Gość » śr lut 19, 2003 7:34 pm

O tym komu veka sprzedaje profile najlepiej swiadczy ostatni raport pentora

Gość

Post autor: Gość » śr lut 19, 2003 7:49 pm

daj pisze:Nie po 10,00, lecz po 29,90+vat, pod warunkiem, że kupujesz je razem z oknem - sprawdziłem w punktach sprzedaży.
Produkt dobrej jakości.
Ale pytanie nasuwa się takie:

Czy to Veka, Winkhaus i Press Glass są tacy tani, czy też ktoś w Brokacie nie umiał policzyć kosztów zakupu materiałów, robocizny i zarządu?!!!
Być może za kilka miesięcy okaże się, że BROKAT zwalnia pracowników, podnosi ceny i z "giganta" przeradza się w .... ?
DLACZEGO AZ ZA KILKA MIESIECY??? MOZE WCZESNIEJ???

Cwaniak

Post autor: Cwaniak » czw lut 20, 2003 11:32 pm

a wracając do M&S, podono przechodzą na brugmann, podobno też zgłosili upadłość?

ŚMIESZNE RZECZY OPOWIADASZ. MAJĄ SIE DOBRZE, A NIEDŁUGO TY BEDZIESZ SPRZEDAWAŁ ICH PRODUKTY

Gość

Post autor: Gość » czw lut 20, 2003 11:37 pm

slyszalem ze brokat nie policzyl kosztu produkcji okien i caly rok sprzedawali ze strata, a teraz kto żyw ucieka stamtad

daj

Post autor: daj » pt lut 21, 2003 2:47 pm

Przepraszam za informację o upadłości M&S - to nie jest prawda.
Wówczas, gdy pisałem o tym, posługiwałem się plotką obiegową (nie kryję, że wiadomość pochodziła z konkurencji).
A jeśli chodzi o sprzedaż produktów M&S, to każdy ma swojego faworyta ...., życzę więc powodzenia.

Duch

Post autor: Duch » sob mar 15, 2003 9:39 pm

Wasze marzenia o " Wielkiej i wspaniałej Firmie Brokat" zaczynają się spełniać....... :twisted: :twisted:

Gość

Post autor: Gość » ndz mar 16, 2003 5:44 am

Anonymous pisze:O tym komu veka sprzedaje profile najlepiej swiadczy ostatni raport pentora
O jakim raporcie piszesz? Czy można coś bliżej na ten temat?...

Awatar użytkownika
CICHY
Małomówny
Małomówny

Post autor: CICHY » pn mar 17, 2003 4:30 pm

Anonymous pisze:
Anonymous pisze:O tym komu veka sprzedaje profile najlepiej swiadczy ostatni raport pentora
O jakim raporcie piszesz? Czy można coś bliżej na ten temat?...
pentor opublikował raport n/temat rynku profili ( płatny) dostępny u każdego producenta profili tam pytaj >

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”