............................... PRZESTROGA!!!!!!!!!!

traper
Czytelnik
Czytelnik

............................... PRZESTROGA!!!!!!!!!!

Post autor: traper » sob paź 15, 2005 9:19 am

CHCĘ WSZYSTKICH PRODUCENTÓW OKIEN, DRZWI, ROLET,ŻALUZJI ITP.
POINFORMOWAĆ, ŻE .................................................................
JEST NIEWYPŁACALNY. ZAPRASZAM FIRMY OSZUKANE PRZEZ W/W PODMIOT DO WSPÓŁPRACY.
POZDRAWIAM
.
:twisted: :twisted: :twisted:

oknoAD

Awatar użytkownika
DAREK 13
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: DAREK 13 » ndz paź 16, 2005 4:24 am

Mądralo a co będzie jeśli ci zapłaci?
"Polska leży w Europie Centralnej, a nie na peryferiach cywilizacji, jak np. Ameryka"

traper
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: traper » ndz paź 16, 2005 8:58 pm

DAREK 13 pisze:Mądralo a co będzie jeśli ci zapłaci?
SZANOWNY PANIE.
W/W PODMIOT MA DŁUGI NIE TYLKO U NAS ALE I U OKOŁO 5CIU PRODUCENTÓW OKIEN PCV. O ZALICZKACH OD KLIENTÓW NIE WSPOMNĘ .
POZDRAWIAM

Jakub Durczak
Małomówny
Małomówny

Post autor: Jakub Durczak » ndz paź 16, 2005 9:13 pm

jeśli to prawda to popieram taką inicjatywe.....po to to forum...żeby się informować i ostrzegać.......

DEALER18
Czytelnik
Czytelnik

Traper

Post autor: DEALER18 » czw paź 20, 2005 12:47 pm

Moze jestes tylko niemilym gosciem ktory chce wykonczyc konkurencje w soim miescie

robop
Małomówny
Małomówny

Post autor: robop » pt paź 21, 2005 4:21 pm

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

oknoAD

andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany
Kontaktowanie:

Post autor: andrzej » wt paź 25, 2005 1:12 pm

Szanowny Traperze
Pozwoliłem sobie usnąć dane firmy o której raczyłeś nas poinformować. Zrobiłem to miedzy innymi dla... Ciebie. Nie będe się tu rozwodził o niuansach prawnych i mam nadzieję, że nikt z "plotących" bzdury forumowiczów nie będzie musiał ich poznać. Jednak pisanie publicznie rzeczy niesprawdzonych, jest nieodpowiedzialne i może drogo kosztować kogoś kto to robi. Po za oczywistymi konsekwencjami warto też pomyśleć o tym, że każdego z nas może spotkać takie pomówienie, czasem drobne słowo ale ważne... np. "syndyk jest już u nich". Ostatnio wobec poważnej firmy padło takie nieprawdziwe czyli wymyślone zdanie. Jeśli wymyślone to albo ktoś jest najzwyczajniej nieuczciwy albo mało odpowiedzialny mówiąc rzeczy niesprawdzone, tak czy siak odpwiedzialności to nie zmniejsza.

Ale żeby nie było tak ponuro i groźnie chciałby przy okazji podziekować wszytkim forumowiczom za kapitalne często wątki, za wiele sensownych uwag i za sam fakt obecności. Przez te ostanie kilka lat wytworzyła się świadoma i wyrobiona "brać" okniarska. Jest dla mnie ogromnym zaszczytem "moderować" forum, brać udział w ( często ostrych) dyskusjach i poznawać tak ciekawych i odważnych ludzi tej branży.
Kolejny pozytyw to nasz nieustanny rozwój, bo ani cenzura ani kule karabionowe nie zastapią naszej ewolucji. A ona postępuje, z roku na rok, a takie forum jak nasze stolarkowe jest tego ewidentnym przykładem. Nie zmieni tego odwieczny promil " oszołomków".

Pozdrawiam również "skwaśniałych", wcale sie nie dziwię... Sam mam czasami dosyć "paranoi" na jakie trafiamy jako przedsiebiorcy, i tych państwowo prawnych i tych polskomentalnych :)

red. nacz. Andrzej Kubicki

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » wt paź 25, 2005 11:04 pm

Dziekuje Panie Andrzeju ze moderujac sprawil Pan ze wierze w sens istnienia forum. Takie rzucanie blotem to wielka przesada i zawsze zdrowy rozsadek pozostanie niezastapiony.
A "panow sprawiedliwie pstrzegajacych" proponuja banowac, bo szkoda oczu na czytanie takich pomowien.

Bira
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: Bira » czw paź 27, 2005 9:05 am

Szanowny Pamie Andrzeju wszystko dobrze tylko, że za późno. Ja i wielu innych w miedzyczasie zdążyło przeczytać ten post i wiemy co to za firma.
Ale to na marginesie. Proponuję umieszczać niesolidne firmy z podaniem prawomocnego wyroku sądu. Żeby było ok. proponuję aby firmy skarżące żądały podania takiego wyroku w oknonecie. Może nie wszyscy się tym przejmą ale wystarczy, że tylko jeden się zastanowi nad przekrętem.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”