ADECO-producent wypełnień-leader bez zasad

Zorro

ADECO-producent wypełnień-leader bez zasad

Post autor: Zorro » śr lut 19, 2003 9:43 pm

Ponoć produkują 15000szt wypełnień.Niewierzcie.Natomiast prawdą jest to ,że jedna firma może tu kupić wypełnienie za 1500zł,druga to samo już za 2500,a trzecia firma będzie musiała zapłacić za to samo wypełnienie tylko 3300zł.Kryteria nieznane - całkowity brak zasad handlowych.Dwóch baranów dorwało się do żłoba i robią dobre boki.A do tego ta fatalna jakość.Wstyd!!!!Ostatnio już nam przestali płacić.

oknoAD

ok

Post autor: ok » śr lut 19, 2003 9:57 pm

O jakich wypełnieniach mówisz.My mamy 20% i za Texela w renol. zapłaciłem coś koło 3 tys.Gdzie mogę kupić za półtora?

Gość

Re: ADECO-producent wypełnień-leader bez zasad

Post autor: Gość » śr lut 19, 2003 10:05 pm

Zorro pisze:Ponoć produkują 15000szt wypełnień.Niewierzcie.Natomiast prawdą jest to ,że jedna firma może tu kupić wypełnienie za 1500zł,druga to samo już za 2500,a trzecia firma będzie musiała zapłacić za to samo wypełnienie tylko 3300zł.Kryteria nieznane - całkowity brak zasad handlowych.Dwóch baranów dorwało się do żłoba i robią dobre boki.A do tego ta fatalna jakość.Wstyd!!!!Ostatnio już nam przestali płacić.
a to ze jedni kupuja za 1500 a inni za 3300 to chyba problem tych co kupuja za 3300 ???? co mnie to obchodzi za ile kupuja inni. poza tym to w roznych sklepach te same buty tez roznie kosztuje

a tak wogole to mi to wisio bo i tak od nich nie kupuje :lol:

Gość

Post autor: Gość » czw lut 20, 2003 9:22 am

a od kogo?

Gość

Post autor: Gość » czw lut 20, 2003 11:29 am

Od OBUKA.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”