Okna drewniane - wykonawcy z południa godni uwagi

tomjot
Czytelnik
Czytelnik

Okna drewniane - wykonawcy z południa godni uwagi

Post autor: tomjot » pn gru 05, 2005 11:25 pm

Witam,
Mam oferty od kilku firm z południa Polski, które na tle Gebauera, Adpolu, Dreweximu czy Urzędowskiego wypadają cenowo bardzo korzystnie. Firmy te to Gidanex (Bralin), Wójcik (Wrocław), Halupczok (okolice Opola). Czy są one godne uwagi?

oknoAD

qwert2003
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: qwert2003 » wt gru 06, 2005 3:12 am

Gidanex jest pewny, mieszkam niedaleko. Bardzo duzo kiedys exportowal do Niemiec. Zawsze dobra jakosc. Polecam.

rumburak
Małomówny
Małomówny

Post autor: rumburak » wt gru 06, 2005 2:01 pm

Halupczok robi dużo lepiej niż Urzędowski

Andy30
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Andy30 » wt gru 06, 2005 6:49 pm

Według mnie też, Halupczok robi dużo lepsze okna od Urzędowskiego. Widzałem jedne i drugie i bardziej podobało mi się wykonanie tych pierwszych. Warto jednak jeszcze zainteresować się firmą Excellent z Krakowa. Nie wiem jak wygląda teraz sytuacja u nich, ale z tego co pamiętam robili dość drogie lecz solidne okna.
Pozdrawiam

tomjot
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tomjot » wt gru 06, 2005 7:14 pm

Andy30 pisze:Według mnie też, Halupczok robi dużo lepsze okna od Urzędowskiego. Widzałem jedne i drugie i bardziej podobało mi się wykonanie tych pierwszych. Warto jednak jeszcze zainteresować się firmą Excellent z Krakowa. Nie wiem jak wygląda teraz sytuacja u nich, ale z tego co pamiętam robili dość drogie lecz solidne okna.
Pozdrawiam
No do Krakowa to ode mnie daleko. Ale bardzo mnie cieszy kolejna dobra opinia o Halupczoku. Niestety nie za wiele znalazłem o nich na sieci.

rumburak
Małomówny
Małomówny

Post autor: rumburak » śr gru 07, 2005 9:56 am

http://www.halupczok.com.pl/ - to adres strony Halupczoka. Moim zdaniem okna drewniane lepiej kupowac od małych producentów, a nie od dużych fabryk. O ile producent jest solidny to okna sa lepiej "dopieszczone"

oknoAD

tomjot
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tomjot » śr gru 07, 2005 10:14 pm

rumburak pisze:http://www.halupczok.com.pl/ - to adres strony Halupczoka. Moim zdaniem okna drewniane lepiej kupowac od małych producentów, a nie od dużych fabryk. O ile producent jest solidny to okna sa lepiej "dopieszczone"
Racja, dlatego też od jakiegoś czasu skupiam się na małych, co najwyżej średnich producentach.

ale ja sie nie znam
Małomówny
Małomówny

Post autor: ale ja sie nie znam » pn gru 12, 2005 9:23 pm

Nie polecam Gidanex - długo są na rynku ale...To zła firma zapewniam Cię...Polecam Wójcika z Wrocławia, są ok i zapewniają dobry serwis i jakość Halubczok też podobno ok ale nic o nich nie wiem, jednak można śmiało stwierdzić, że stolarze z Opolszczyzny to pewniaki...Więc wybór należy do Ciebie...

tomjot
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tomjot » wt gru 13, 2005 8:23 am

ale ja sie nie znam pisze:Nie polecam Gidanex - długo są na rynku ale...To zła firma zapewniam Cię...Polecam Wójcika z Wrocławia, są ok i zapewniają dobry serwis i jakość Halubczok też podobno ok ale nic o nich nie wiem, jednak można śmiało stwierdzić, że stolarze z Opolszczyzny to pewniaki...Więc wybór należy do Ciebie...
Jeśli to nie tajemnica - dlaczego nie Gidanex??? Na czym polega ich "zło" - proproszę ew. na priva. Przyznaję, że Gidanex znajduje się w czołówce firm, które biore pod uwagę przy wyborze stoalrki do mojego domu - i jak na razie nie słyszałem o nich negatywnej opinii...

rumburak
Małomówny
Małomówny

Post autor: rumburak » wt gru 13, 2005 3:58 pm

Gidanex ma dziwaczną stronę ( http://www.gidanex.com.pl ). Chce zmuszać użytkowników do korzystania z Interneta Explorela. Może Bill to ich rodzinka? :)

P.S. a ja używam Firefoxa, bo jest OK

lucas33
Czytelnik
Czytelnik

Re: Okna drewniane - wykonawcy z południa godni uwagi

Post autor: lucas33 » śr gru 23, 2015 10:50 am

Okna formy Oknaplast to produkty godne polecenia. W ofercie mają je w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56.

Time
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: Time » pn sty 18, 2016 3:13 pm

Jaki Oknoplast skoro kolega pyta się o okna drewniane.
Ze swojej strony polecam Stolbud Włoszczowa.

noncurta
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: noncurta » śr sty 27, 2016 8:33 pm

Słyszałem o nich wiele dobrego. Sam nie miałem okazji korzystać.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”