Dziwne

mmm-3d
Czytelnik
Czytelnik

Dziwne

Post autor: mmm-3d » czw gru 22, 2005 9:39 pm

Witam wszyskich przelewających na "papier" swoje cenne myśli.

Niestety jest to chyba jedyna umiejetność (pisanie) prezentowana na formuj - wiekszość postów to typowe BleBleBle o niczym i na poziomie szkoły podstawowej.
Plotki, niedomówienia itd.

Szanowni Panowie/Panie, jeżeli tak wyglądają ludzie OKIEN i ich zawodowa solidarność, to nie dziwi mnie dlaczego juz nawet w NIemczech i Słowacji opinie o "naszych oknach" są jakie są (szkoda).

A nawiasem lektura tego portalu chwilami przypomina pismo satyryczne a nie forum na BARDZO INTERESUJĄCYM I POWAZNYM PORTALU TEMATYCZNYM ( wg mojej oceny merytorycznie najlepszym w Europie ).

Może z tego względu w nowym roku wszystkie BLONDYNKI OKIEN POLSKICH z wiekszą odpowiedzialnością bedą traktować Portal i słowo pisane. Pamiętając że jaki i co piszemy swiadczy tylko o nas.Wiecej Klasy !!!!

POZDRAWIAM REDAKCJĘ I ŻYCZĘ DALSZEGO ROZWOJU W NOWYM 2006 R

oknoAD

andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany
Kontaktowanie:

Post autor: andrzej » czw gru 22, 2005 10:48 pm

Witam i przede wszystkim dziekuję za wspaniały komplement :)
Dziękuję też za poczucie humoru i nie ukrywam oryginalną puentę... :)
Forum jest moim oczkiem w głowie i rzeczywiście czasami męczące są wypowiedzi bez klasy lub „sączące” zwykły jad. Ale...
Ale jak obserwuję tworzącą się świadomość odrębności NASZEJ branży, podnoszący się poziom wiedzy i mimo wszytko ogrom bardzo cennych informacji to serce mi rośnie. Ja jestem branżowcem z krwi, kości i... aluminium, w żyłach innych płynie czasami PVC czasami drewno. Razem tworzymy bardzo ciekawy świat pełen interesujacych ludzi i od środka zrozumiały tylko dla Nas. Klasy i akceptacji innych jednak musimy sie jeszcze uczyć i myślę, że i Ja i wszyscy ( nie tylko hahaha blondynki okien polskich). Jedyną drogą jest otwartośc forum i umiejetność odsiania ziarn od plewów i dzielenie się opiniami. Np. takimi jak Twoja mmm-3d :)
PS. Jestem przekonany, że ciekawe rzeczy wynikną jeszcze z tej konsekwentnej integracji i samoświadomosci branży, jakie? Czas pokaże... :)

Dziekuję i życzę Tobie i innym branżowcom: łatwości adaptacji do zmian tego świata, rozwoju osobistego i przyjemności z tego co na co dzień robimy zawodowo. Owoców finansowych Waszej odwagi i harówy. Świetnych szefów i świetnych pracowników. No i zdrowia i zdrowia i zdrowia.
W imieniu całej redakcji
Andrzej Kubicki

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”