Budmażenada 2006

Budma to miejsce dla okniarzy :

oczywiście
5
45%
powaliło was
6
55%
a co mnie to obchodzi ?
0
Brak głosów

Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
Hermene Gilda
Czytelnik
Czytelnik

Budmażenada 2006

Post autor: Hermene Gilda » wt sty 24, 2006 10:39 pm

byliśmy i widzieliśmy na 5-ce : chińczyków sprzedających marmurowe kule, chińczyków sprzedających wężyki do kranów, wyspę pożalsięboże nowości na dwa sektory, niewykupione miejsca i puste stoiska ... a wszystko to na płycie głównej - dawnej dumie, hali 25 gdzie spotykaliśmy wszystkich producentów okien ... dopełniają rozpaczy stoiska z płyty standard godne lokalnych targów w pcimiu

Hermene jest wkurzona, ja to olewam wiecej na targi się nie wybieram

a zimno wszędzie jest

Hermene und Gilda

........... czy to były międzynarodowe branżowe targi budowlane ?? ..........

oknoAD

lamer
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: lamer » śr sty 25, 2006 9:31 pm

I ja tam byłem i mineralkę piłem... Na podawanie wódkę czy choćby browara kasy zabrakło wszyskim :wink:
Albo MTP spuści z ceny, albo zmieni formułę na "co dwa" albo "co trzy" lata albo szybko zbańczy jak kilku gigantów branży okienej :) :lol: :D

pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: pchelek » czw sty 26, 2006 9:51 am

To koniec Budmy [tak kończy zachłanny na kasę].

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » czw sty 26, 2006 7:39 pm

powoli tak zacznie sie dziać również z wszelkiego rodzaju instytutami certyfikujacymi itp instytucjami w Polsce w momencie kiedy certyfikat wydany w UE w Niemczech (badania) kosztuje mniej niż u nas (patrz post p.Jacka dotyczący aprobaty na drzwi)

pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: pchelek » czw sty 26, 2006 7:44 pm

"tyz prowda" jakby powiedział jeden z bohaterów serialu Janosik. Ale nie mam na to wpływu :((((((((((((((
Dlatego szukam informacji [a już pewne mam] jak można z funduszy pomocowych Unii dofinansować koszt badań [ tak na marginesie badania nie są aż tak drogie] - są takie programy.

LISSOF
Czytelnik
Czytelnik

BUDMA 2006

Post autor: LISSOF » sob sty 28, 2006 11:08 am

Wszyscy obserwujemy jak BUDMA zsuwa się w dół równi pochyłej. Myślę że dobrym rozwiązaniem byłoby organizowanie targów co dwa lata vide FENSTERBAU w Norymberdze. Jeśli coś robić to dobrze albo wcale.

P.S.

"Hitem" tegorocznej BUDMY było dla mnie stoisko z pastą do butów.

oknoAD

Pan Starszy
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Pan Starszy » sob sty 28, 2006 1:21 pm

Oczywiście - zgadzam się z przedmówcą, że MTP to straszne chytrusy i ... mają za swoje i jezeli nie spuszczą z tonu, to w krótce koniec imprezy!

andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany
Kontaktowanie:

Post autor: andrzej » sob sty 28, 2006 7:17 pm

Witam:)
właśnie odespałem te 4 dni na Budmie i zabieram sie do obróbki sporej ilości materiałów. Jednak zgadzam się Lissofem, Budma wymiennie z Norymbergą bedzie idealnym rozwiązaniem. Nacisk na MTP jest coraz wiekszy. Paweł Wróblewski z Związku Okna i Drzwi pewnie da się namówić na wspólny z oknonetem nacisk na zarząd Budmy. Mówił mi o swoich działaniach w tej sprawie i "istotnej" rozmowie z decydentami. Nie chcę za niego sie wypowiadać ale 2 letni cykl staje sie chyba możliwy. Piszę chyba bo huraoptymistyczne autoopisy MTP sprawiaja wrażenie rozdźwięku między rzeczywistością a oceną MTP. wiecej w newsie na portalu za parę dni...

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: KNMTG » pn sty 30, 2006 4:04 pm

Niestety, ale w prestiżowej do nie dawna hali 5 (dawna 25) można było zobaczyć chinczyków z jakimiś kamiennymi kulami. Świadczy to o kłopotach MTP z dzierżawą stoisk - taki chiński kuglarz 2 -3 lata temu stał by na zewnątrz hali :!: Myślę, że rynek już zweryfikowł zasadność corocznej BUDMY - profile i okucia nie wystawiają się już 2 rok a niektórzy 3 rok. Wydaje mi się , że "szklarze" będą robić SHOW co 2 rok i to przemiennie :!:
Z drugiej strony takie DECCO święciło triumfy - co było widać :!:
Zaskoczony byłem ostatnim dniem Targów; kiedy zawsze przychodzili tzw. zbieracze folderów, gadżetów i innych d.... oraz Klienci indywidualni tak w tym roku i oni nie dopisali :!: myslę , że świadczyć to tylko może o słabym rozgłosie jakie niesie ze sobą taka BUDMA; brak reklamy w mediach i sam już nie wiem...spowszedniały chyba ludziom te okna :cry:

Narra...nie będzie tak źle w tym roku :arrow:
jawaryn :)

Awatar użytkownika
Hermene Gilda
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Hermene Gilda » pn lut 20, 2006 10:03 am

na jakie teraz targi wybierać się będziecie chcielibyśmy wiedzieć

i kiedy powstaną w końcu targi branżowe ?

hermene und gilda

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”