JAKIE SZKŁO SAMOCZYSZCĄCE WYBRAĆ! POMOCY!!!

JAKIE SZKŁO SAMOCZYSZCĄCE WYBRAĆ! POMOCY!!!

Postprzez NA ROZDROŻU! » Wt mar 04, 2003 3:35 pm

Kto stosuje któreś ze szkieł samoczyszczących np. z Pilkingtona (Activ), Saint-Gobaina, Mazur (CLEAR-SHIELD) lub jakieś inne? Które wybrać, aby się nie przejechać? Proszę tylko o konstruktywne informacje!!!
NA ROZDROŻU!

.

reklama oknoAd

Postprzez Gienek » Wt mar 04, 2003 6:23 pm

Z Activ są problemy przy styczności z silikonami, itp.
Gienek

ClearShield

Postprzez Bartek 2 » Śr mar 05, 2003 11:28 am

:D Wybierz ClearShield od Mazura. Sam to stosuję. Idzie na tym nieźle zarobić. Można stosować na każdym nowym szkle (piaskowane, kabiny prysznicowe, itp...) i odnawiać szkło używane. Super zabawka i co najważniejsze: trzyma się!!! :D
Bartek 2

Postprzez Christoph » Śr mar 05, 2003 2:54 pm

dałem sobie spokój z "aktiv-em". szybki wzlot, ale nie jest to jescze dopracowane. Crystal Guard jest lepiej testowany a clear shild jest na rynku od początku lat 80. Jeszcze nie wiem na które się teraz zdecyduję. Robię teraz próby clear-shieldem (ciężka nazwa), wychodzą o.k., od znajomych dowiedziałem się, że to I-liga, ale jeszcze pobawię się crystal gardem, w saint-gabaina nie pchałbym się / uzasadnienie podobne jak do activa. Gdy się już natestuję i zdecyduję to dam Wam cynk.
Christoph

Postprzez BENek » Cz mar 06, 2003 5:10 pm

... najlepiej wybierz takie, żeby natrzaskać najwięcej kasy przy najmniejszej ilości reklamacji ...
BENek

Postprzez NA ROZDROŻU! » Pt mar 07, 2003 9:30 pm

Dzięki za te kilka informacji. Muszę przyznać, że nie wszyscy są zbyt twórczy. Może w końcu odezwie się jakiś fachowiec ...
NA ROZDROŻU!

Postprzez NA ROZDROŻU! » Pt mar 07, 2003 9:30 pm

Dzięki za te kilka informacji. Muszę przyznać, że nie wszyscy są zbyt twórczy. Może w końcu odezwie się jakiś fachowiec ...
NA ROZDROŻU!

Postprzez bolek » Pn mar 10, 2003 1:46 pm

Fachowcy w tym temacie są stronniczy.
bolek

Postprzez Gość » Cz mar 13, 2003 4:32 pm

... a co to jest szkło samoczyszczące? Może by to tak nazwać szkło łatwiejsze do czyszczenia.
Gość

Postprzez PIOTREK C. » Pt mar 14, 2003 4:53 pm

Można je nazywać jak się chce, najważniesze aby spełniało założenia łatwiejszego czyszenia i ochrony szkła przed działaniem środowiska, itp.
PIOTREK C.

Postprzez PIOTREK C. » Pt mar 14, 2003 4:54 pm

Można je nazywać jak się chce, najważniesze aby spełniało założenia łatwiejszego czyszenia i ochrony szkła przed działaniem środowiska, itp.
PIOTREK C.

Postprzez Piaskowacz » N mar 16, 2003 6:56 pm

Ja stosuję ClearShield przede wszystkim na szkło piaskowane i kabiny prysznicowe. Efekt zajeżysty!
Piaskowacz

Postprzez Gość » Wt mar 25, 2003 2:56 pm

hg
Gość

Postprzez ZNAWCA » Cz mar 27, 2003 8:10 pm

Możecie zobaczyć na:

www.clear-shield.pl

lub

www.maszyny-szklarskie.pl

Pozdrawiam
ZNAWCA

Postprzez Gość » Pt mar 28, 2003 2:15 pm

:)
Gość

Postprzez Wielki Znawca » So kwi 12, 2003 9:50 am

Jest jeszcze coś takiego jak TECHNOLOGIA NANO, np. NanoTop.
Wielki Znawca

Postprzez NANO? » Śr kwi 30, 2003 6:04 pm

Tecnologia Nano jest jeszcze nie sprawdzona do końca.
Może wypróbujecie?
Chętnie poczytam Wasze sugestie.
NANO?

Postprzez Też » Wt maja 13, 2003 5:53 pm

Ja też
Też

Postprzez Gość » Wt maja 13, 2003 5:56 pm

Bez sensu
Gość

Postprzez Gość » Wt maja 13, 2003 5:59 pm

Też napisał(a):Ja też
i ja:) i ja:)
Gość

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)