JAKIE SZKŁO SAMOCZYSZCĄCE WYBRAĆ! POMOCY!!!

NA ROZDROŻU!

JAKIE SZKŁO SAMOCZYSZCĄCE WYBRAĆ! POMOCY!!!

Post autor: NA ROZDROŻU! » wt mar 04, 2003 3:35 pm

Kto stosuje któreś ze szkieł samoczyszczących np. z Pilkingtona (Activ), Saint-Gobaina, Mazur (CLEAR-SHIELD) lub jakieś inne? Które wybrać, aby się nie przejechać? Proszę tylko o konstruktywne informacje!!!

oknoAD

Gienek

Post autor: Gienek » wt mar 04, 2003 6:23 pm

Z Activ są problemy przy styczności z silikonami, itp.

Bartek 2

ClearShield

Post autor: Bartek 2 » śr mar 05, 2003 11:28 am

:D Wybierz ClearShield od Mazura. Sam to stosuję. Idzie na tym nieźle zarobić. Można stosować na każdym nowym szkle (piaskowane, kabiny prysznicowe, itp...) i odnawiać szkło używane. Super zabawka i co najważniejsze: trzyma się!!! :D

Christoph

Post autor: Christoph » śr mar 05, 2003 2:54 pm

dałem sobie spokój z "aktiv-em". szybki wzlot, ale nie jest to jescze dopracowane. Crystal Guard jest lepiej testowany a clear shild jest na rynku od początku lat 80. Jeszcze nie wiem na które się teraz zdecyduję. Robię teraz próby clear-shieldem (ciężka nazwa), wychodzą o.k., od znajomych dowiedziałem się, że to I-liga, ale jeszcze pobawię się crystal gardem, w saint-gabaina nie pchałbym się / uzasadnienie podobne jak do activa. Gdy się już natestuję i zdecyduję to dam Wam cynk.

BENek

Post autor: BENek » czw mar 06, 2003 5:10 pm

... najlepiej wybierz takie, żeby natrzaskać najwięcej kasy przy najmniejszej ilości reklamacji ...

NA ROZDROŻU!

Post autor: NA ROZDROŻU! » pt mar 07, 2003 9:30 pm

Dzięki za te kilka informacji. Muszę przyznać, że nie wszyscy są zbyt twórczy. Może w końcu odezwie się jakiś fachowiec ...

oknoAD

NA ROZDROŻU!

Post autor: NA ROZDROŻU! » pt mar 07, 2003 9:30 pm

Dzięki za te kilka informacji. Muszę przyznać, że nie wszyscy są zbyt twórczy. Może w końcu odezwie się jakiś fachowiec ...

bolek

Post autor: bolek » pn mar 10, 2003 1:46 pm

Fachowcy w tym temacie są stronniczy.

Gość

Post autor: Gość » czw mar 13, 2003 4:32 pm

... a co to jest szkło samoczyszczące? Może by to tak nazwać szkło łatwiejsze do czyszczenia.

PIOTREK C.

Post autor: PIOTREK C. » pt mar 14, 2003 4:53 pm

Można je nazywać jak się chce, najważniesze aby spełniało założenia łatwiejszego czyszenia i ochrony szkła przed działaniem środowiska, itp.

PIOTREK C.

Post autor: PIOTREK C. » pt mar 14, 2003 4:54 pm

Można je nazywać jak się chce, najważniesze aby spełniało założenia łatwiejszego czyszenia i ochrony szkła przed działaniem środowiska, itp.

Piaskowacz

Post autor: Piaskowacz » ndz mar 16, 2003 6:56 pm

Ja stosuję ClearShield przede wszystkim na szkło piaskowane i kabiny prysznicowe. Efekt zajeżysty!

Gość

Post autor: Gość » wt mar 25, 2003 2:56 pm

hg

ZNAWCA

Post autor: ZNAWCA » czw mar 27, 2003 8:10 pm

Możecie zobaczyć na:

www.clear-shield.pl

lub

www.maszyny-szklarskie.pl

Pozdrawiam

Gość

Post autor: Gość » pt mar 28, 2003 2:15 pm

:)

Wielki Znawca

Post autor: Wielki Znawca » sob kwie 12, 2003 9:50 am

Jest jeszcze coś takiego jak TECHNOLOGIA NANO, np. NanoTop.

NANO?

Post autor: NANO? » śr kwie 30, 2003 6:04 pm

Tecnologia Nano jest jeszcze nie sprawdzona do końca.
Może wypróbujecie?
Chętnie poczytam Wasze sugestie.

Też

Post autor: Też » wt maja 13, 2003 5:53 pm

Ja też

Gość

Post autor: Gość » wt maja 13, 2003 5:56 pm

Bez sensu

Gość

Post autor: Gość » wt maja 13, 2003 5:59 pm

Też pisze:Ja też
i ja:) i ja:)