Nowinki o Brokacie

ostry

Nowinki o Brokacie

Post autor: ostry » ndz mar 09, 2003 8:23 pm

Panowie i Panie! Czy znacie jakieś nowinki o Brokacie?
Podobno bardzo źle się tam dzieje? Słyszałe to od mojego kumpla ze Szczecina, ale niechciał nic więcej powiedzoieć! Co państwo o tym myślicie??????????

oknoAD

maxio
Ekspert
Ekspert

Post autor: maxio » ndz mar 09, 2003 10:27 pm

Szczerze mowiac to ja slysze o tym ze sie zle dzieje o kazdej firmie okiennej w Polsce od roznego rodzaju dostawcow . Ten rok chyba okaze sie rozstrzygajacy dla wielu firm
Maxio

lukasz
Czytelnik
Czytelnik

Re: Nowinki o Brokacie

Post autor: lukasz » pn mar 10, 2003 4:28 pm

ostry pisze:Panowie i Panie! Czy znacie jakieś nowinki o Brokacie?
Podobno bardzo źle się tam dzieje? Słyszałe to od mojego kumpla ze Szczecina, ale niechciał nic więcej powiedzoieć! Co państwo o tym myślicie??????????
"ostry" - nie wiem kim jesteś, ale jeżeli chcesz mieć aktualne wiadomości o Brokacie - pisz na mój e-mail. Pogadamy.

communard

Post autor: communard » pn mar 10, 2003 5:16 pm

Szukam kontaktu z byłymi przedstawicielami terenowymi firmy BROKAT. Mam ciekawą propozycję.
communard@interia.pl

ciekawski

ŻLE W BROKACIE

Post autor: ciekawski » pn mar 10, 2003 6:47 pm

odchodzą ludzie, najlepsi, brakuje kasy bo cały rok sprzedawali poniżej kosztów produkcji

myśliwiec

Post autor: myśliwiec » wt mar 11, 2003 9:41 am

a dziś w gazecie piszą ża Brokat to Gazela biznesu ...

tak szybko pędzi ku zagładzie ??

:twisted:

oknoAD

Janusz Ploch
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Janusz Ploch » wt mar 11, 2003 10:51 pm

Jestem przekonany, że Brokat nie kupuje Tytułów. Jeżeli dostali Gazelę, to znaczy, że Ktoś ich zauważył. Znam inne Firmy, które "zdobywają" różne nagrody w różny dziwny sposób. Często istnieje potrzeba podreperownia swojego Ego.

Awatar użytkownika
CICHY
Małomówny
Małomówny

Nowinki o Brokacie

Post autor: CICHY » śr mar 12, 2003 9:58 pm

Co do kosztów produkcji to czas ( i kurs euro) pokaże czy zrząd brokatu daje sobie radę

Gość

Post autor: Gość » czw mar 13, 2003 1:42 pm

Na stronie brokatu jest napisane że produkują 1000 jednostek okiennych dziennie. :wink:
A jeśli chodzi o ich "adwokata"czyli jak poznać dobre okna to niedziała. Czyżby nie mieli się czym pochwalić? :D

lukasz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: lukasz » czw mar 13, 2003 2:35 pm

Anonymous pisze:Na stronie brokatu jest napisane że produkują 1000 jednostek okiennych dziennie. :wink:
A jeśli chodzi o ich "adwokata"czyli jak poznać dobre okna to niedziała. Czyżby nie mieli się czym pochwalić? :D
W szczytowym okresie - patrz sezonie - są w stanie zrobić więcej. Ile robią teraz? Od 300 - 400, no może trochę mniej - liczymy pakiety szybowe - nie jednostki okienne czy okna.

Gość

Post autor: Gość » czw mar 13, 2003 3:01 pm

lukasz pisze:
Anonymous pisze:Na stronie brokatu jest napisane że produkują 1000 jednostek okiennych dziennie. :wink:
W szczytowym okresie - patrz sezonie - są w stanie zrobić więcej. Ile robią teraz? Od 300 - 400, no może trochę mniej - liczymy pakiety szybowe - nie jednostki okienne czy okna.
To dlaczego nie sprecyzują? Celowo wprowadzają w błąd? Powinni napisać że robią 1000 j ok dziennie ale w sezonie a nie przez cały rok :oops:

lukasz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: lukasz » czw mar 13, 2003 3:15 pm

każdy pisze o tym co ma najlepszego, trudno chwalić się złymi wynikami :)

Awatar użytkownika
CICHY
Małomówny
Małomówny

Nowinki o brokacie

Post autor: CICHY » sob mar 15, 2003 9:37 pm

Faktem jest ,że nie ilość jednostek , a opłacalność produkcji decyduje o pozycji producenta. Wydaje się ,że przy tych cenach ( i kosztach nowych maszyn )brokat musi robić 300 -400 jednostek . ostatnie wyniki swiadczą o balansowaniu na krawędzi opłacalności . Ciekawe jak długo. czyżby kolejny producent , który nie potrafi liczyć ?

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”