ZBROJENIE W OKNACH

ARTI

ZBROJENIE W OKNACH

Post autor: ARTI » czw mar 13, 2003 8:43 am

JEDEN Z DEALEROW OKNOPLAST KRAKOW W MOIM MIESCIE MOWI KLIENTOM ZE MA ZBROJENIE SPAWANE W NAROZNIKACH. PRAWDA CZY FAUSZ????

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » czw mar 13, 2003 9:27 am

Jeżeli masz trochę pojęcia o produkcji okien PCV to powinieneś odpowiedzieć sobie sam...
Spawane - jeżeli chodzi o spaw stalowych wzmocnień nie jest mozliwe. Natomiast w drzwiach zewnętrznych (na pewno nie w oknach) stosuje się specjalne "kopyta" kotwione w stalowych wzmocnieniach, które zwiększają powierzchnię zgrzewu.

ARTI

Post autor: ARTI » czw mar 13, 2003 9:55 am

TO JA WIEM ALE JAK TO WYTŁUMACZYC KLIENTOWI ZE KTOS WCISKA MU KIT!!!!!!!!!!!!!!!!!

ARTI

Post autor: ARTI » pt mar 14, 2003 11:28 am

Kazdy dobry kit jest ciezko wytłumaczyc klientowi ze to co mowi konkurencja jest nie prawda. Mozna sie starac jeden zrozumie a drugi nie. Miałem przypadek, ze tłumaczyłem gosciowi, ze tojest kit a jego pani powiedziała " a skad nie wiesz, ze pan ci nie wciska kitu".??????

Gość

Post autor: Gość » wt mar 18, 2003 9:02 am

:D trzeba opisać fazy produkcji okien - może gość zrozumie.
Ja miałem taki przypadek, że jeden dyskutant na forum okiennym w pewnym mieście dowodził, że ma okna PVC zbrojone żelbetem - stal + beton??? Co Wy na to.

ignorant

zbrojenie

Post autor: ignorant » sob mar 22, 2003 9:35 am

Moze pogadajmy o rozzbrojeniu lepiej !!!

oknoAD

Smurf

Post autor: Smurf » pn mar 24, 2003 3:19 pm

Anonymous pisze::D trzeba opisać fazy produkcji okien - może gość zrozumie.
Ja miałem taki przypadek, że jeden dyskutant na forum okiennym w pewnym mieście dowodził, że ma okna PVC zbrojone żelbetem - stal + beton??? Co Wy na to.
... i na pewno znalazł takich, co mu uwierzyli. Liczy się udane podejście do każdego klienta...

Gość

Re: ZBROJENIE W OKNACH

Post autor: Gość » pn kwie 07, 2003 9:21 pm

ARTI pisze:JEDEN Z DEALEROW OKNOPLAST KRAKOW W MOIM MIESCIE MOWI KLIENTOM ZE MA ZBROJENIE SPAWANE W NAROZNIKACH. PRAWDA CZY FAUSZ????
Taki sam żarcik jak nieodchudzony aluplast i stal 1.5mm :-D

Gość

Post autor: Gość » wt kwie 08, 2003 2:13 pm

Jest też stal 0,5 w dość powszechnym systemie.
Jest też odchudzony odchudzony system.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”