Kiedy Tras upadnie?

Kiedy Tras upadnie?

Postprzez zainteresowany » Pn mar 24, 2003 9:20 pm

Ostatnie rozpaczliwe ruchy handlowców Tras SA i katastrofalny spadek cen ich akcji wróżą nam długo oczekiwane spektakularne i smutne losy jakie czekają tę firmę. Co o tym sądzicie?
zainteresowany

.

reklama oknoAd

Postprzez Gość » Pn mar 24, 2003 10:06 pm

też czarno to widzę ... tras nie reguluje nawet faktur na poziomie 1000 pln ... :evil:
Gość

Postprzez Były dostawca Tras » Wt mar 25, 2003 3:23 pm

Wystarczy popatrzeć na wyniki za 4 kwartał 2002 rok. Zaliczyli stratę operacyjną w najlepszym kwartale roku. To znaczy że sprzedawali okna poniżej kosztów surowca i robocizny, a gdzie inne koszty. Oznacza to że zależy im już tylko na spływie gotówki do kasy firmy ,a do jakiej kasy pójdą te pieniądze później ? - tego nie wie nikt. Ja tam już im nic nie sprzedam. Dobrze że wyciągnąłem na czas co moje.
Były dostawca Tras

Postprzez Gość » Wt mar 25, 2003 4:38 pm

my to samo - dla trasu tylko za gotówkę 8)
Gość

Postprzez wkurwiony » Wt mar 25, 2003 9:16 pm

To jest banda zlodziei. Nakradli w firmie i to wasze pieniadze. teraz padna i pewnie jakis tras bis otworza.
wkurwiony

kiedy tras upadnie

Postprzez ex pracownik » Cz mar 27, 2003 3:05 pm

:shock: wzsystko co piszecie na temat trasu to swieta prawda jest to banda zlodzieji wykozystywaczy i kapusiow, nie majacych nanic pieniedzy w obecnej chwili i lepiej juz nie bedzie ale gozej to tak.Pozdrowienia dla wszystkich oszukanych niedajcie na kredyt tylko za gotowke do reki bo wpuscicie sie w kanal i zkonczycie jak oni w dole upadlosci. :twisted:
ex pracownik

kiedy tras upadnie

Postprzez ex pracownik » Cz mar 27, 2003 3:19 pm

:shock: ludzie tras to plajta zeby w sezonie niebylo co robic? :shock: :?: :shock: p.s pozdrowienia dla lysego kierownika z pcv kup se nowe buty bo wygladasz jak runcajs w dzinsowym stroju cfaniaku i dlaczego z ciebie taka ciota.Zapomniales jak obili ci pysk w skawinie i dlatego przeniesli cie do tychow dziobaku.
ex pracownik

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)