DFB PADA

aa

DFB PADA

Post autor: aa » wt mar 25, 2003 3:58 pm

do końca kwietnia maja ogłosic upadłość, a jeszcze nie tak dawno całkiem dobrze im szło.
co się dzieje w naszej branży?????

oknoAD

Waleń

Post autor: Waleń » śr mar 26, 2003 1:38 pm

aa nie wiem czy tak dobrze im szło... sprzedaż jakąś mieli ale nigdy nie mogli pochwalić się jakimiś dobrymi wynikami. Przeważnie były to straty. I to jest ta polityka firm z branży stolarki otworowej. Kiedyś trzeba zacząć z czegoś żyć a nie ciągle funkcjonować na stratach.

lepiej poinformowany

nie pieprzyć

Post autor: lepiej poinformowany » śr kwie 02, 2003 9:28 pm

waleń ględzisz jak stara baba !!!!!
znam tę firmę i wiem że przynjmniej mają jakąś politykę i trzymają poziom a nie tylko walczą cenami i oferują byle co jak większość. Możesz być niemile zaskoczony.

obiektywny

Racja

Post autor: obiektywny » pt kwie 04, 2003 12:53 pm

Najlepiej anonimowo pisać bzdury na konkurencję, szczególnie na tą która radzi sobie w miarę dobrze. Jedni walczą jakością a inni tylko ceną (no i jak widać oszczerstwami wobec konkurencji). Gdyby wszyscy producenci działali tak jak DFB mielibyśmy w miarę "zdrową" sytuację na rynku, to znaczy dobre okna w cenie odpowiadającej ich jakości.

KONKURENCJA DFB

SYTUACJA DFB

Post autor: KONKURENCJA DFB » pn kwie 14, 2003 2:49 pm

Z MOICH POSZUKIWAN INFORMACJI NA TEMAT BRANZY STOLARKI OTWOROWEJ WYNIKA ZE UPADEK DFB TO FIKCJA!!! GRUPA "VGT" ZOSTANIE PODZIELONA I CZESC KAPITALU KONCERNU ZOSTANIE PRZEZNACZONA NA POLSKI RYNEK WLASNIE DO FABRYKI DFB W NIEPOLOMICACH. NIE WIEM JAKIE KWOTY WCHODZA W GRE ALE MOZEMY LICZYC NA LEPSZA JAKOSC I NIZSZE CENY, CO NAS (konkurencje) WPROWADZI W KLOPOTY. NIE ZYCZE IM ZLE BO NIE NA TYM POLEGA ZDROWA RYWALIZACJA ALE DENERWUJA MNIE HAMSKIE I BEZPODSTAWNE OPINIE NA TEMAT TEJ FIRMY. P.S. ZYCZE WSZYSTKIM SUKCESOW W PRACY I NA CO SIE ZAPOWIADA ROZKWITU GOSPODARKI.

Rayan

rzeczywistość

Post autor: Rayan » wt kwie 15, 2003 6:54 pm

Ja już się przyzwyczaiłem że większość krytycznych uwag na tym forum są to anonimowo rzucane oszczerstwa na firmy konkurencyjne. O jakiej zdrowej konkurencji w związku z tym mówimy?

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”