Jak uratować TRAS

Jak uratować TRAS

Postprzez Akcjonariusz » Cz mar 27, 2003 11:20 pm

Każdy pomysł jest dobry, a fabryka z takim potencjałem i takimi pracownikami Pomysłów powinna mieć przynajmniej kilka. Co z sieciąDealerska? Ile fabryka miałaby sprzedaży gdyby każdy dealer zamówił 1 okno dziennie? Podobno jest ponad 150 dealerów TRASu.
Może należy zapytać byłych dyrektorów, którzy po odejściu z TRAS otworzyli swoje, dodajmy znaczące na rynky fabryki okien? Dlaczego nie chcieli pracować dla TRASu i zarządzać nim jak swoim? Czyżby TRAS nie szanował rąk, które go utrzymują? Wygląda na to, że tak po tym co czytaliśmy w opiniach jego pracowników na forum.
Jak uratować TRAS- dajmy wskazówki tym na górze. Może zmiany na stanowiskach? Może akcja marketingowa? Może....
Akcjonariusz

.

reklama oknoAd

Jak uratować TRAS

Postprzez Gość » Pt mar 28, 2003 10:16 am

Po pierwsze, to niech ktoś zauważy, że razem z TRASem podupadnie 200 rodzin, które żyją dzięki pracy. W dobie bezrobocia komuś powinno zależeć, żeby tych ludzi nie pozbawić środków do życia. W dobie lustracji i sprawozdań majątkowych ktoś powinien się zastasnowić nad przejżeniem majątków prezesów. Napewno sporą część długów dałoby się pokryć po przyjrzeniu się ich działalnościom- gospodarczym-:?: A TRAS się da w ogóle uratować?
Gość

TRAS

Postprzez DarCo2 » Cz kwi 03, 2003 12:03 am

Dlaczego ratowac TRAS. Ta firma produkuje profile (moja tez) i sprzedaje je po cenach podobnie jak okna nie gwarantujace funkcjonowania firmy. Mozemy ratowac 200 rodzin "TRAS-a" ale moze lepiej niech TRAS nie pozbawia pracy 2000 albo 10000 tysiecy rodzin zatrudnionych w firmach ktore w przeciwienstwie do TRAS-a potrafia sporzadzic wlasciwą kalkulację na okna. Tępa konkurencja dla ekonomicznych analfabetów (mam nadzieję) dobiega końca. A tak poza tym życzę najlepszego (bez sarkazmu)
Pozdrawiam
DarCo
DarCo2

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)