TRAS na kolanach !!!

lolo

TRAS na kolanach !!!

Post autor: lolo » pt mar 28, 2003 5:16 pm

Jestem pracownikiem konkurencji i znam wiele osób z TRASu i wiem że to co sie dzieje to nie jest wina pracowników. Trzeba zmienić cos u samej góry bo ludzie pracujący widzą szanse, i wiedzą co jest grane, ale jak sie zwalnia ludzi ktorzy pracuja już czas dłuższy, lub obniza sie pensje to naprawde jest "motywujące" :lol: wiem że sa pracownicy którzy mogą i chcą by ta firma istniała.
Teraz jest marzec wiec, albo ta firma podniesie sie z kolan, albo padnie na pysk.

oknoAD

Gościu

Re: TRAS na kolanach !!!

Post autor: Gościu » pt mar 28, 2003 6:49 pm

Raczej padnie na ryj. Na obsługę dlugów potrzebują ponad 300 000 zł miesięcznie i to tylko odsetki. A gdzie raty kapitału , jakiś zysk itp ?

Gość

Post autor: Gość » sob mar 29, 2003 7:13 pm

a nikt nie wpadl na to ze to jest najlepszy sposob pozbycia sie dlugow, na idotow wychodza tu tylko banki ktore ich udzielily. niech mi ktos poda lepsza recepte na pieniadze wziasc kredyty "upasc" firme kupic nie retowna firme za grosze z ogromnymi inwestycjami z 0 obciazen finansowych ?? po co inaczej skoro zyjemy w kraju zlodzieji ??

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”