TRAS czas zmienić prezesa!

TRAS czas zmienić prezesa!

Postprzez zainteresowany » Pt mar 28, 2003 7:45 pm

Właśnie odwołano prezesa stoczni Gdynia cytuję : "Rada odwołała ze składu zarządu Janusza Szlantę jednocześnie podziękowała mu za dotychczasową pracę i wyraziła swoje uznanie" - powiedział Adamski, który pełni funkcję sekretarza rady nadzorczej i jest przedstawicielem załogi.
"Rada nadzorcza uznała, że dotychczasowy skład zarządu nie daje w pełni gwarancji na realizację zamierzeń restrukturyzacyjnych, które czekają stocznię" - powiedział Senyszyn.
Dodał, że rada nadzorcza zapoznała się z trudną sytuacją, w jakiej się w tej chwili znajduje spółka. - "Nie ma pieniędzy na wypłatę wynagrodzeń, a do dalszej działalności niezbędne jest wsparcie finansowe stoczni" - powiedział Senyszyn.
Na stanowisko prezesa Stoczni Gdynia powołany został Włodzimierz Ziółkowski, który ostatnio pełnił funkcję prezesa Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. "Najważniejszą rzeczą jest w tej chwili to, aby było za co żyć, aby pracownicy dostawali wynagrodzenie" - powiedział Ziółkowski.

Akcjonariusze weżcie przykład i usuńcie Piwowarczyka bo jeżeli nie ma pieniędzy na wypłaty dla pracowników to z firmą jest bardzo żle!!! A pracownicy otrzymują wypłaty z opóźnieniem ( z tego co wiem)...
zainteresowany
 

.

reklama oknoAd
 

Wynagrodzenia...

Postprzez pracownica TRAS » Pt mar 28, 2003 7:53 pm

To prawda, pracownicy otrzymują pensję z opóżnieniem i to co raz to mniejszą z miesiąca na miesiąc, natomiast prezes Piwowarczyk wcale sobie pensji nie obcina... (nie jest to zawiść bo prezes powinien zarabiać najwięcej ale powinien też gdy jest żle sam dac przykład i obniżyć sobie wynagrodzenie...) :twisted:
pracownica TRAS
 

Postprzez przypadkowa » Pt mar 28, 2003 10:16 pm

trafiłam na ten post przypadkowo, zajmuję się zawodowo HRM (zarządzaniem kadrami) więc mam obiektywne spojrzenie. I to co widzę to to że jeżeli podstawowi pracownicy firmy sa niezadowoleni z zarządzania, to prezesie Piwowarczyk odejdź - zanim odejdą najbardziej wartościowi pracownicy... którzy pewnie są bardziej kompetentni niz ty...
chyba że chodzi o doprowadzenie firmy do upadku?
przypadkowa
 


Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Yahoo [Bot] i 4 gości

Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Oknonet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.