M&S ------co sie tam dzieje

M&S

M&S ------co sie tam dzieje

Post autor: M&S » sob mar 29, 2003 2:32 pm

Bardzo ciekawy link do informacji o M&S

http://www.ms.slupsk.pl/

pozdrawiam M&S

oknoAD

harakiri

Post autor: harakiri » sob mar 29, 2003 2:52 pm

ciekawa strona !!

pytanie - która ze stron sporu jest właścicielem znaku M&S ? (może jest to gzieś zapisane ale nie chciało mi się czytać wszystkich dokumentów)

pytanie 2 - co to za gigant firma STRATEG która ma 45 milionów do wydania lekką ręką ?

powodzenia, ale MSowi będę sprzedawał za gotówkę ...

:?

lolo

Post autor: lolo » sob mar 29, 2003 7:58 pm

No tak , to MiS tez jest z glowy. Swoja droga to ten sarna niezly zlodziej.

Gość

Post autor: Gość » pn mar 31, 2003 3:15 pm

znam bardziej dosadne okreslenia dla takich jak Pan Sarna.
Ciekawy jestem jak to się skończy,.... a może się nie skończy.
Siadam na trybunach i kibicuję Machowcowi - zawsze kibicowałem słabszym

Gość

Post autor: Gość » pn mar 31, 2003 3:32 pm

ciekawe informacje nt kondycji finansowej, a może tak jeden z przedstawicieli dostawców wypowie się w tej kwestii??
Czy też jest to zbyt oczywiste?

Gość

Re: M&S ------co sie tam dzieje

Post autor: Gość » wt kwie 01, 2003 2:43 pm

M&S pisze:Bardzo ciekawy link do informacji o M&S

http://www.ms.slupsk.pl/

pozdrawiam M&S
Super strona!!!
Konkurencjo aby tak dalej!!!
Panowie Tak Trzymać!!! :twisted:

oknoAD

nn

Post autor: nn » śr kwie 02, 2003 10:39 am

Z tego co wiem pan Machowiec prowadzi własną firmę z oknami o nazwie Fasada. Dlatego tego typu strony to nic innego jak działanie konkurencji. A jeżeli chodzi o wyroki to pan Machowiec dostał wyrok a nie Sarna a to, że się tłumaczy? no cóż więzienia wypełnione są ludźmi niewinnymi.

Gość

Post autor: Gość » śr kwie 02, 2003 6:09 pm

nn pisze:Z tego co wiem pan Machowiec prowadzi własną firmę z oknami o nazwie Fasada. Dlatego tego typu strony to nic innego jak działanie konkurencji. A jeżeli chodzi o wyroki to pan Machowiec dostał wyrok a nie Sarna a to, że się tłumaczy? no cóż więzienia wypełnione są ludźmi niewinnymi.
NN, czy jesteś związany z P.Sarną, czy też jesteś ślepy na skorumpowane działanie wymiarów sprawiedliwości? To wprost wynika z przedstawionych faktów.
A Pan Machowiec rzeczywiście prowadzi firmę FASADA, ale nie Robert a Krzysztof, czy się mylę? A może nn tego już nie wie? A może nie chce podawać celowo? :mrgreen:

Jeleń

Post autor: Jeleń » śr kwie 02, 2003 6:31 pm

Nooooo , pan Machwiec też ma za uszami troszku. Ponoć wspólnika okradał w ten sposób że przez kilka lat odpady produkcyjne sprzedawał do firmy koleżanki ,a ona była taka sprytna że do Veki je później sprzedawała zarabiając co nie co (ponad miarę) ,tak jakby chłopaki z MiS nie umieli sami sprzedać odpadu do swojego dostawcy. Dodatkowo jakieś ulgi podatkowe ta koleżanka miała no to się UKS dowalił do MiS.
Jeleń a nie Sarna

truteń

Post autor: truteń » pn kwie 07, 2003 6:48 pm

Gościu masz kiepskie informacje. Poza tym oglądaj mniej filmów - korupcja spiski itp. za dużo "teorii Spisku", "Wroga Publicznego" itp. Zejdź na ziemię. 100% udzialow w Fasadzie ma żona p. R. Machowca - bezrobotna. Wcześniej miał pan Krzysztof (do niedawna magazynier), ale za względu na toczące się sprawy w sądze "sprzedał" udziały żonie swojegop brata. Krzysztof M. też ma podobno wyrok za kradzieże w M&S podobnie jek jego ojciec Kazimierz M. (widać to rodzinne). A jeśli nawet to moje informcje są kiepskie to z drugiej strony jak to jest, że magazynier stawia sobie fabrykę.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”