Po co jest OKNONET

maxio
Ekspert
Ekspert

Po co jest OKNONET

Post autor: maxio » pn mar 31, 2003 11:03 pm

Po co jest oknonet ?? Jezeli to ma byc internetowa gazetka reklamowa dla producentow to raczej nie nazywal bym go portalem , uważam że to pownien byc vortal informacyjny dla ludzi z branzy z prawdziwego zdarzenia. Powinien pisac artykuly nie tylko o tym ze "Spectus ma nowa siedzibe" ale o tym ze Tras ma klopoty finasowe ze jest bulwersujacy prezez spolki ze M&S ma klopoty ze wspolnicy nie moga dojsc do ladu , przeprowadzic wywiady porozmawiac sprawdzic jak co i z kim a w efekcie napisac artykul . To ja rozumiem za portal informacyjny a nie gazetke w ktorej za pieniadze sie oglaszaja firmy . Pisac naprawde istotne informacje bazujac na przeciekach dazyc do poznania prawdy pytac sie o zdanie jednej i drugiej strony i pisac pisac jeszcze raz pisac . A i proponuje wprowadzic komentarze do artykulow .
Maxio

oknoAD

andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany
Kontaktowanie:

Post autor: andrzej » pn mar 31, 2003 11:37 pm

Wiele słuszności jest w powyższych uwagach Maxio. Rzeczywiście nie mienimy sie jeszcze portalem z prawdziwego zdarzenia. Do pisania o rzeczach trudnych ( do jasnego ustalenia czyli nie o niepotwierdzonych plotkach) dojrzewamy powoli. Przyczyny sa dość proste. W ciagu 3 lat udało nam sie stworzyć platformę tej branży , zdobyc nięzłą markę. Dziś rzeczywiscie zaczynamy mieć pewną siłę. Tą siła jest ok 20 tys. czytelników miesięcznie. To rzeczywiscie jest podstawa aby, w imieniu czytelników, oczekiwać na informacje czy komentarze najbardziej nawet znaczących firm czy instytucji. W swoim profilu będziemy zbliżać sie do typowego dziennikarstwa. Będziemy sie starać i czytelnicy ocenią to pewnie. Mam nadzieje, że przychylnie. ( zapewniam, że już niedługo stracimy cnotę . Co do "gazetki reklamowej" to troche lepiej niż Ty oceniam wartość portalu ale jeśli nam tu wystawiasz niską notę to pozostaje nam tylko zacisnać zęby i jeszcze lepiej działać. Ja tylko chciałbym Ci zwrócić uwagę na pewne oczywiste dla mnie osiągnięcie Oknonetu. Całkiem nieźle radzimy sobie finansowo a to jest pierwszy i podstawowy element potrzebny abym mógł teraz z Tobą polemizować na jakikolwiek temat.

Pozdrawiam serdecznie
otwarty na polemikę
red. nacz
Andrzej Kubicki

pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: pchelek » wt kwie 01, 2003 8:22 am

:D wszystko jest potrzebne - to, że TRAS ma prezesa "prezesa" też i to, że M&S produkuje okna "tytanowe".
Od plotek się nie ucieknie - taka natura jest człowieka.
Za mało niestety jest uwag krytycznych - tak jakby panowała obawa, że ujawnienie niewygodnych faktów, firm partaczy [z nazwy], wyrobów budowlanopodobnych, oszustów, malwersantów mogła zaszkodzić. Przecież OKNONET to jak gazeta - tu też obowiązuje tajność pozyskiwania informacji.
Za mało jest też infirmacji technicznych - uważam, że powinien być stały temat "Porady"

Anonimek Gal.

Post autor: Anonimek Gal. » wt kwie 01, 2003 9:43 am

Skoro oknonet jest zly to jak oceniacie muratora :P
Moze napiszcie jakie zrodlo informacji jest najlepsze.

maxio
Ekspert
Ekspert

Post autor: maxio » wt kwie 01, 2003 3:09 pm

Jest jeden problem ... wyniki finansowe oknonet.pl a zawartos merytoryczna portalu to dwie rozne sprawy . Tak jak mowilem oknonet.pl to poprostu platforma do chwalenia sie co z kim i dlaczego a nie portal informacyjny . Nie ma tu artykulow poruszania waznych spraw dla rynku . Tu poprostu kazdy sie chwali co osiagnal (a przewaznie jest to na wyrost) . Ja widze ze Pan jako red. nacz. "portalu" stara sie nie stracic reklamodawcow i nie pisze o nich zle . Szczerze mowiac najbardziej interesujace z calego portalu jest to forum .

Pozdr .
Maxio

andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany
Kontaktowanie:

Post autor: andrzej » wt kwie 01, 2003 7:48 pm

Juz rozumiem chyba w czym się różnimy, bo w czym zgadzamy to pisałem wcześniej. Po pierwsze zawartość merytoryczna i wyniki finansowe to dwie bardzo związane z soba sprawy. Polski Związek Koszykarski nie zamierza nas finansować, nie ma też Ministerstwa Internetu które mogłoby coś kapnąć. Co do "chwalenia" się firm, ja to nazywam budowaniem MARKI. A najlepszym sędzią są klienci dokonujący wyboru po lekturze oknonetu. Jest ich naprawdę zaskakujaco dużo. Maxio my naprawdę staramy sie niestracić reklamodawców! Jeśli oceniasz to pejoratywnie to trudno, ja jestem dumny z tego z jakimi firmami współpracujemy. Cieszę się, że podoba Ci sie przynajmniej forum.... tylko wyobrażasz sobie istnienie tylko takiego forum? Pomijam już źródło finansowania ale czy to było by interesujące miejsce? Może tak ale mi się tak nie wydaje.
Tak na marginesie...zapraszam do pochwalenia się :D
Chetnie poznamy twoja firmę, może o niej napiszemy :P

z pozdrowieniami
red. nacz.
Andrzej Kubicki
P.S. zapraszam do rozmowy na "ty" , na takich forach mozemy sobie dać chyba fory? :lol:

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”