Dla nowicjuszy ( i starych wyjadaczy )

Dla nowicjuszy ( i starych wyjadaczy )

Postprzez Szaman » N kwi 06, 2003 10:52 am

Witam

Panie i Panowie bez urazy ale w większości jesteście widać nowicjuszami by nie powiedzieć leszczami w branży okiennej. Podniecacie się ilością produkcji kogoś tam znanego na rynku. Podniecacie się że ten profil czy okucie jest lepszy/e od innego , że ta firma pada albo nie. Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na inne aspekty o których mało kto mówi albo co gorsze zapomina lub nie chce o tym pamiętać .
Podsumowując :
1.
" ta krowa dużo ryczy co mało mleka daje " - tzn jest kilka firm które się nie chwalą ilością wyprodukowanych okien etc , działaja w miarę bez szumu wokoło siebie konsekwentnie realizując swoje plany. produkując dobre okna itd
O większości nie powiem nic poza tym że oprócz przeciętnych okien robią dużo wrzasku

2
Okno sprzedane proszę Szanownego Państwa to takie na które minał okres gwarancji !!!!!!!!!! Czy ktoś z Was o tym kiedykolwiek pomyślał Państwo " producenci " , " handlowcy " etc
Pochwalcie się ilością sprzedanych okien na które mineła gwarancja .
za które kupujący zapłacił itd
Hallo czemu większoś milczy

3
Może mi ktoś pokaże okno które sprzedał bądz zostało wyprodukowane przez jego dostawcę jakieś 6 - 9 lat temu . Jak ono wygląda czy jest "ŻÓŁTE " czy okucia są ok etc. Owszem znajdą się na tym forum tacy ale jest ich bardzo mało i sądzę że tylko przyglądają się poczynaniom żółtodziobów i ich walce na słowa i slogany

4
Szkoda mego czasu na dalsze rozważania

Nara , powodzenia
Szaman
Szaman

.

reklama oknoAd

Re: Dla nowicjuszy ( i starych wyjadaczy )

Postprzez maxio » N kwi 06, 2003 12:04 pm

Szaman napisał(a):Witam

Panie i Panowie bez urazy ale w większości jesteście widać nowicjuszami by nie powiedzieć leszczami w branży okiennej. Podniecacie się ilością produkcji kogoś tam znanego na rynku. Podniecacie się że ten profil czy okucie jest lepszy/e od innego , że ta firma pada albo nie. Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na inne aspekty o których mało kto mówi albo co gorsze zapomina lub nie chce o tym pamiętać .
Podsumowując :
1.
" ta krowa dużo ryczy co mało mleka daje " - tzn jest kilka firm które się nie chwalą ilością wyprodukowanych okien etc , działaja w miarę bez szumu wokoło siebie konsekwentnie realizując swoje plany. produkując dobre okna itd
O większości nie powiem nic poza tym że oprócz przeciętnych okien robią dużo wrzasku

2
Okno sprzedane proszę Szanownego Państwa to takie na które minał okres gwarancji !!!!!!!!!! Czy ktoś z Was o tym kiedykolwiek pomyślał Państwo " producenci " , " handlowcy " etc
Pochwalcie się ilością sprzedanych okien na które mineła gwarancja .
za które kupujący zapłacił itd
Hallo czemu większoś milczy

3
Może mi ktoś pokaże okno które sprzedał bądz zostało wyprodukowane przez jego dostawcę jakieś 6 - 9 lat temu . Jak ono wygląda czy jest "ŻÓŁTE " czy okucia są ok etc. Owszem znajdą się na tym forum tacy ale jest ich bardzo mało i sądzę że tylko przyglądają się poczynaniom żółtodziobów i ich walce na słowa i slogany

4
Szkoda mego czasu na dalsze rozważania

Nara , powodzenia
Szaman

Szaman widze ze ty sie uwazasz za wielkiego eksperta . Mam dla ciebie informacje widac mala masz wiedze i obeznanie z rynkiem . To ze sie chwala ile kto moze to normalne i nie mowie tu o tym ze wypowiadaja sie ludzie ktorzy nie maja pojecia , tylko dlatego ze tak w tej branzy jest . Gdybys pobywal na "balangach" firmowych na budmie spotkaniach roznego rodzaju poznalbys ze wiekszosc sie chwali i wiekszosc na wyrost i to wlascicieli i dyrektorow firm . Co do sprzedanego okna to ja pracuje w firmie od 1996 roku i jestem od tego roku w branzy a moja firma istnieje juz ponad 12 lat (poczatkowo nie w produkcji okien) .
Maxio
maxio
Ekspert
Ekspert

Postprzez Gość » Pn kwi 07, 2003 10:09 am

Szaman - popieram.
Maxio - Ty jak zwykle swoje. Przestań już z tą Twoją niekompetencją.
Gość

Postprzez truteń » Wt kwi 08, 2003 9:56 pm

a moja firma istnieje juz ponad 12 lat (poczatkowo nie w produkcji okien) .
Może wcześniej robiła cos z drutu
truteń

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)