SBB POLSKA CZY ZANOSI SIĘ NA REWOLUCJĘ?

gaweł

SBB POLSKA CZY ZANOSI SIĘ NA REWOLUCJĘ?

Post autor: gaweł » pt kwie 11, 2003 10:06 am

O co tu chodzi?

oknoAD

olaś

Post autor: olaś » sob kwie 12, 2003 1:45 pm

jest koniunktura na prężne młode firmy

bolek

Post autor: bolek » czw gru 18, 2003 6:06 pm

kiepskie terminy realizacji,ale zaskakująca jakość ogólnie obleci.

Chopper

Post autor: Chopper » czw gru 18, 2003 9:55 pm

...nie znam firmy - podajcie jakieś namiary.

gościu

Post autor: gościu » sob gru 20, 2003 8:56 am

niezbyt poważna firma

łodzianin

sbb

Post autor: łodzianin » sob gru 20, 2003 10:06 pm

Może i to jest poważna konkurencja, ale tylko w aspekcie cenowym.
Brak ciągłości marki , jako znaku towarowego powoduje że lekceważę firmy.

Przepraszam za słowo powyżej, ale jak mam o was myśleć poważnie jeśli rok temu nazywaliście się" Ekoprofil", chwile później "Alutherm", i do niedawna "SBB". Doceniam rozmach przedsięwzięcia, współczuję braku dobrych handlowców i marketingu. Rozumiem problemy, rozstania i inne ważne sprawy. Nie zmienia to jednak faktu że osoba zarządzająca tym przedsięwzięciem niedocenia znaczenia ciągłości marki.

Niektórzy mogą pomysleć że zmiany były wymuszone unikaniem odpowiedzialności za produkt- jedna rada gratis.

oknoAD

Bazan Sławomir

odpowiedź

Post autor: Bazan Sławomir » pn gru 29, 2003 2:48 pm

W odpowiedzi pragnę wyjaśnić iż przedstawione przez kolegę firmy łączą się rzeczywiście z moją osobą , nie mają jednak żadnego powiązania z firmą SBB która od lutego 2003 roku figuruje pod tą właśnie marką. I tak już pozostanie. Co do reklamacji : przejęliśmy na mocy stosownych umów wszelkie roszczenia reklamacyjne wobec firm Eko-profil i Aluterm o czym doskonale wiedzą wszyscy nasi klienci.

Skuter

Post autor: Skuter » pn gru 29, 2003 11:05 pm

Sławek - ciekawe kiedy wywalisz SBB ? A gdzie Twój wspólas - Kołodziejski ? Dalej hurtuje ? A czy nazwa SBB jest nie jest zastrzeżona jako nazwa grupy muzycznej ?

SB

Post autor: SB » wt gru 30, 2003 6:48 pm

A CÓŻ TO ZNACZY "WYWALIĆ"? ŻYCZĘ WSZYSTKIM PODOBNEJ FORMY ,NASZ ZNAK FIRMOWY JEST ZAREJESTROWANY W URZĘDZIE PATENTOWYM.

Łodzianin

Re: odpowiedź

Post autor: Łodzianin » czw sty 01, 2004 2:16 pm

Bazan Sławomir pisze:W odpowiedzi pragnę wyjaśnić iż przedstawione przez kolegę firmy łączą się rzeczywiście z moją osobą , nie mają jednak żadnego powiązania z firmą SBB która od lutego 2003 roku figuruje pod tą właśnie marką. I tak już pozostanie. Co do reklamacji : przejęliśmy na mocy stosownych umów wszelkie roszczenia reklamacyjne wobec firm Eko-profil i Aluterm o czym doskonale wiedzą wszyscy nasi klienci.

Proszę się nie gniewać, nie znam umów ani Pana klientów. Całkiem przypadkiem dotarły do mnie info o losach Pana firm, kiedyś starałem się o posade- z tąd zainteresowanie. W intencję nie wątpię, życzę powodzenia w nowym roku.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”