Benefis partnerów zamiast zjazdu partnerów w Oknoplusie!!!

Gość

Benefis partnerów zamiast zjazdu partnerów w Oknoplusie!!!

Post autor: Gość » wt kwie 15, 2003 4:47 pm

Dobry marketing.Oceniam pozytywnie.

oknoAD

JASNOWIDZĄCY

Post autor: JASNOWIDZĄCY » wt kwie 22, 2003 10:25 pm

[/b]Ludzie!!!! Przecież trzeba jakoś odrócić uwagę od problemów z którymi sobie nie radzimy i którym jesteśmy winni!!!??? I tak właśnie robią w OKNOPLUSIE! Firma, która mogła uchodzić za przykład jest teraz przeciętną firemką (może nawet gorzej), w której pracowników (pamiętajmy, że to są LUDZIE!!!) traktuje się jak towary!!!. Po takich posunięciach (jak np. zwolnienia i straszenie zwolnieniem) pracownicy czują się "świetnie" i pracują super wydajnie!!!
Ps. Gdzie tu sukces??? Kto jest człowiekiem sukcesu??? Ten co zwalnia czy ten zwolniony??? A może ten co jeszcze nie został zwolniony???!!!

pracujacy towar

Post autor: pracujacy towar » śr kwie 23, 2003 9:16 pm

Czuje po kosciach, ze Jasnowidzacy to byly, zwolniony pracownik Oknoplusa. Ja jeszcze pracuje i smiem twierdzic, ze nie czuje sie jak towar, chodziaz stalej pracy na najblizsze 20 lat, bez wzgledu na to czy leze czy siedze, nikt mi nie gwarantuje. Zwolnienia normalna to rzecz. Moze nowo zatrudnione osoby (a jest ich sporo-o tym sie nie pisze) sa po prostu lepsze od poprzednikow? :idea:

jasnowidzący

do "pracującego towaru"

Post autor: jasnowidzący » śr kwie 23, 2003 10:27 pm

Jesteś w błędzie, nie jestem byłym pracownikiem i nie chciałbym być w tej chwili!!!.
A ty przyjacielu masz niezłe plecy albo to znów ktoś natchniony (wazeliniarz)! :lol: :lol: :lol:

pracownik

Post autor: pracownik » pt kwie 25, 2003 10:43 am

pracujacy towar pisze:Czuje po kosciach, ze Jasnowidzacy to byly, zwolniony pracownik Oknoplusa. Ja jeszcze pracuje i smiem twierdzic, ze nie czuje sie jak towar, chodziaz stalej pracy na najblizsze 20 lat, bez wzgledu na to czy leze czy siedze, nikt mi nie gwarantuje. Zwolnienia normalna to rzecz. Moze nowo zatrudnione osoby (a jest ich sporo-o tym sie nie pisze) sa po prostu lepsze od poprzednikow? :idea:
fajnie, bo ja tez pracuję w OKNOPLUSIE i nie czuję się żywym towarem .

Gość

Re: do "pracującego towaru"

Post autor: Gość » pt kwie 25, 2003 3:32 pm

jasnowidzący pisze:Jesteś w błędzie, nie jestem byłym pracownikiem i nie chciałbym być w tej chwili!!!.
A ty przyjacielu masz niezłe plecy albo to znów ktoś natchniony (wazeliniarz)! :lol: :lol: :lol:
Jeśli juz o plecach mowimy, to wlasnie teraz przestaly miec one w Oknoplusie znaczenie. Jesli ktos cos dostaje, to za to, co zrobil, a nie za to czyim jest znajomym... :wink:

oknoAD

bb

Re: do "pracującego towaru"

Post autor: bb » pt kwie 25, 2003 4:09 pm

Anonymous pisze:
jasnowidzący pisze:Jesteś w błędzie, nie jestem byłym pracownikiem i nie chciałbym być w tej chwili!!!.
Jeśli juz o plecach mowimy, to wlasnie teraz przestaly miec one w Oknoplusie znaczenie. Jesli ktos cos dostaje, to za to, co zrobil, a nie za to czyim jest znajomym... :wink:
Nareszcie, ale czemu tak późno:)

kk

Post autor: kk » pt kwie 25, 2003 7:39 pm

JEŚLI W OKNOPLUSIE PLECY PRZESTAŁY MIEĆ ZNACZENIE TO MOŻE W GRĘ WCHODZĄ INNE CZĘŚCI CIAŁA ?

myślący

do "KK"

Post autor: myślący » sob kwie 26, 2003 8:34 pm

Bardzo podoba mi się twoja wypowiedz i myślę, że jest w tym dużo racji! :x

kk

Re: do "KK"

Post autor: kk » śr kwie 30, 2003 7:52 am

myślący pisze:Bardzo podoba mi się twoja wypowiedz i myślę, że jest w tym dużo racji! :x
JEDYNY MYŚLĄCY W CAŁYM TOWARZYSTWIE ?????????
DZIĘKI KOLEGO. POZDRAWIAM.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”