Benefis partnerów zamiast zjazdu partnerów w Oknoplusie!!!

Benefis partnerów zamiast zjazdu partnerów w Oknoplusie!!!

Postprzez Gość » Wt kwi 15, 2003 4:47 pm

Dobry marketing.Oceniam pozytywnie.
Gość

.

reklama oknoAd

Postprzez JASNOWIDZĄCY » Wt kwi 22, 2003 10:25 pm

[/b]Ludzie!!!! Przecież trzeba jakoś odrócić uwagę od problemów z którymi sobie nie radzimy i którym jesteśmy winni!!!??? I tak właśnie robią w OKNOPLUSIE! Firma, która mogła uchodzić za przykład jest teraz przeciętną firemką (może nawet gorzej), w której pracowników (pamiętajmy, że to są LUDZIE!!!) traktuje się jak towary!!!. Po takich posunięciach (jak np. zwolnienia i straszenie zwolnieniem) pracownicy czują się "świetnie" i pracują super wydajnie!!!
Ps. Gdzie tu sukces??? Kto jest człowiekiem sukcesu??? Ten co zwalnia czy ten zwolniony??? A może ten co jeszcze nie został zwolniony???!!!
JASNOWIDZĄCY

Postprzez pracujacy towar » Śr kwi 23, 2003 9:16 pm

Czuje po kosciach, ze Jasnowidzacy to byly, zwolniony pracownik Oknoplusa. Ja jeszcze pracuje i smiem twierdzic, ze nie czuje sie jak towar, chodziaz stalej pracy na najblizsze 20 lat, bez wzgledu na to czy leze czy siedze, nikt mi nie gwarantuje. Zwolnienia normalna to rzecz. Moze nowo zatrudnione osoby (a jest ich sporo-o tym sie nie pisze) sa po prostu lepsze od poprzednikow? :idea:
pracujacy towar

do "pracującego towaru"

Postprzez jasnowidzący » Śr kwi 23, 2003 10:27 pm

Jesteś w błędzie, nie jestem byłym pracownikiem i nie chciałbym być w tej chwili!!!.
A ty przyjacielu masz niezłe plecy albo to znów ktoś natchniony (wazeliniarz)! :lol: :lol: :lol:
jasnowidzący

Postprzez pracownik » Pt kwi 25, 2003 10:43 am

pracujacy towar napisał(a):Czuje po kosciach, ze Jasnowidzacy to byly, zwolniony pracownik Oknoplusa. Ja jeszcze pracuje i smiem twierdzic, ze nie czuje sie jak towar, chodziaz stalej pracy na najblizsze 20 lat, bez wzgledu na to czy leze czy siedze, nikt mi nie gwarantuje. Zwolnienia normalna to rzecz. Moze nowo zatrudnione osoby (a jest ich sporo-o tym sie nie pisze) sa po prostu lepsze od poprzednikow? :idea:

fajnie, bo ja tez pracuję w OKNOPLUSIE i nie czuję się żywym towarem .
pracownik

Re: do "pracującego towaru"

Postprzez Gość » Pt kwi 25, 2003 3:32 pm

jasnowidzący napisał(a):Jesteś w błędzie, nie jestem byłym pracownikiem i nie chciałbym być w tej chwili!!!.
A ty przyjacielu masz niezłe plecy albo to znów ktoś natchniony (wazeliniarz)! :lol: :lol: :lol:

Jeśli juz o plecach mowimy, to wlasnie teraz przestaly miec one w Oknoplusie znaczenie. Jesli ktos cos dostaje, to za to, co zrobil, a nie za to czyim jest znajomym... :wink:
Gość

Re: do "pracującego towaru"

Postprzez bb » Pt kwi 25, 2003 4:09 pm

Anonymous napisał(a):
jasnowidzący napisał(a):Jesteś w błędzie, nie jestem byłym pracownikiem i nie chciałbym być w tej chwili!!!.

Jeśli juz o plecach mowimy, to wlasnie teraz przestaly miec one w Oknoplusie znaczenie. Jesli ktos cos dostaje, to za to, co zrobil, a nie za to czyim jest znajomym... :wink:

Nareszcie, ale czemu tak późno:)
bb

Postprzez kk » Pt kwi 25, 2003 7:39 pm

JEŚLI W OKNOPLUSIE PLECY PRZESTAŁY MIEĆ ZNACZENIE TO MOŻE W GRĘ WCHODZĄ INNE CZĘŚCI CIAŁA ?
kk

do "KK"

Postprzez myślący » So kwi 26, 2003 8:34 pm

Bardzo podoba mi się twoja wypowiedz i myślę, że jest w tym dużo racji! :x
myślący

Re: do "KK"

Postprzez kk » Śr kwi 30, 2003 7:52 am

myślący napisał(a):Bardzo podoba mi się twoja wypowiedz i myślę, że jest w tym dużo racji! :x

JEDYNY MYŚLĄCY W CAŁYM TOWARZYSTWIE ?????????
DZIĘKI KOLEGO. POZDRAWIAM.
kk

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)