VAT 22%

Umberto

VAT 22%

Post autor: Umberto » czw kwie 17, 2003 8:34 am

Jestem sprzedawcą okien. Chciałbym się dowiedzieć coś na temat planowanego VATu na materiały budowlane. Gdzie można takie informacje zdobyć. Moze mi ktoś coś objaśni, podpowie. Od kiedy ten VAT, czy już na pewno, co z usługami itd. A może jakiś księgowy zna sposób na ominięcie tego VATu? Pozdrawiam

oknoAD

Gość

Re: VAT 22%

Post autor: Gość » czw kwie 17, 2003 10:45 am

Umberto pisze:Jestem sprzedawcą okien. Chciałbym się dowiedzieć coś na temat planowanego VATu na materiały budowlane. Gdzie można takie informacje zdobyć. Moze mi ktoś coś objaśni, podpowie. Od kiedy ten VAT, czy już na pewno, co z usługami itd. A może jakiś księgowy zna sposób na ominięcie tego VATu? Pozdrawiam
W najbliższym numerze "Forum Branżowe" będzie o tym pisać. Przyślij swoje namiary do Stowarzyszenia (fax 022-787 35 02) - prześlemy Ci egzemplarz.. Robert

Gość

Post autor: Gość » ndz kwie 20, 2003 12:03 pm

Pytanie zostało bez odpowiedzi, moż ktoś zna odpowiedż

Gość

Re: VAT 22%

Post autor: Gość » śr kwie 23, 2003 9:08 am

Umberto pisze:Jestem sprzedawcą okien. Chciałbym się dowiedzieć coś na temat planowanego VATu na materiały budowlane. Gdzie można takie informacje zdobyć. Moze mi ktoś coś objaśni, podpowie. Od kiedy ten VAT, czy już na pewno, co z usługami itd. A może jakiś księgowy zna sposób na ominięcie tego VATu? Pozdrawiam
Podatku VAT nie da sie ominąć. Wszyscy go muszą płacić.Chyba że będziesz sprzedawał okna bez faktury.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”