Silver Line - Royal ??

Silver Line - Royal ??

Postprzez Zainteresowany » Pt kwi 18, 2003 8:38 pm

Jak w temacie. Czy ktoś robi na tym systemie ? Jakie są wasze opinie na temat tego profilu ? Ciekawi mnie rzeczowa informacja.
Zainteresowany

.

reklama oknoAd

Silver Line

Postprzez Poinformowany » So kwi 19, 2003 12:15 am

Moja firma robi - z tego co wiem to jeszcze z 50 innych. Mają całkiem niezła czterokomorówke. Sprawdzałem Royal to całkiem spora firma, chociaż bardziej w Ameryce Północnej niż u nas. Tam produkują wiecej niż ktokolwiek inny.
Poinformowany

Postprzez Zainteresowany » N kwi 20, 2003 5:25 pm

Miałbym do Ciebie prośbe, jeżeli możesz to podaj do siebie jakiś kontakt chciałbym się dowiedzieć trochę wiecej szczegółów dotyczących produkcji na tym systemie - odwdzięczyłbym się - Pozdrawiam - Andrzej
Zainteresowany

Silver Line

Postprzez Poinformowany » Wt kwi 22, 2003 7:32 pm

Jeśli Zainteresowany - Andrzej jest nadal zainteresowany to służę pomocą. Co Ciebie Andrzeju interesuje ? Napisz, postaram się odpowiedzieć.
d.m.c@interia.pl
Poinformowany

Postprzez lolek » Wt kwi 22, 2003 7:43 pm

Handlowałem oknami Silver Line i gdyby nie kiepskie ceny zaoferowane przez producenta to należy przyznać że okna sprzedawałyby się bardzo dobrze - cztery komory, bezołowiowe, zlicowane i zaokrąglone - to niby bajer ale czymś klienta trzeba zainteresować czy nawet przekonać .
Ja jestem na tak

[/i]
lolek

Postprzez Zainteresowany » Cz cze 05, 2003 7:37 pm

Czy oprócz "poinformowanego" jest jeszcze ktoś, kto zna ten system na tyle dobrze, aby go polecić z czystym sumieniem ? Interesują mnie przede wszystkim opinie producentów.
Zainteresowany

Postprzez mirek » Cz cze 05, 2003 7:48 pm

profil zaokrąglony zupełnie przyzwoicie się prezentuje
ale co do polecanie jestem ostrożnypotrzeba pare lat żeby sprawdzić jak się sprawuje w eksplatacji
mirek

Royal

Postprzez roh » N lip 13, 2003 11:38 am

Chcesz informacji ,proponuję u żródła.
Strony www,bezpłatny telefon informacyjny.
rohroyal@poczta.onet.pl
roh

Re: Royal

Postprzez Zinteresowany » Pt wrz 05, 2003 7:50 am

roh napisał(a):Chcesz informacji ,proponuję u żródła.
Strony www,bezpłatny telefon informacyjny.
rohroyal@poczta.onet.pl

Problem w tym że "źródła" rzadko bywają obiektywne - mi zależy na opini producentów
Zinteresowany

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)