Spadek sprzedazy okien

Gość

Spadek sprzedazy okien

Post autor: Gość » wt kwie 22, 2003 10:23 pm

Jestem ciekaw czy sprzedaz okien ostatnio spadl wszedzie czy tylko u nas ?? Czuc lekki kryzys ??

oknoAD

GGość

Post autor: GGość » wt kwie 22, 2003 10:32 pm

U WAS CZYLI GDZIE: W BIAŁYMSTOKU, PRZEMYŚLU,WARSZAWIE, KRAKOWIE CZY W KOLUSZKACH.

Gość

Post autor: Gość » śr kwie 23, 2003 9:24 am

wszedzie ...
od torunia po krakow od poznania po zamosc ...

Gość

Re: Spadek sprzedazy okien

Post autor: Gość » pn kwie 28, 2003 10:47 am

Anonymous pisze:Jestem ciekaw czy sprzedaz okien ostatnio spadl wszedzie czy tylko u nas ?? Czuc lekki kryzys ??
TO NIE JEST LEKKI KRYZYS, TO JEST KOSZMAR !!!
U NAS NA PÓŁNOCY DZIEJE SIĘ ŹLE

Gość

Post autor: Gość » pn kwie 28, 2003 11:18 am

U nas sprzedaz spadla niemalze do najgorszego miesiaca w tym roku (tj. luty) . Co sie dzieje ... ??

Gość

Post autor: Gość » pn kwie 28, 2003 7:29 pm

Jeżeli okno O34 w Szczecinie kosztuje 490 zł netto dla odbiorcy indywidualnego, w Katowicach dzieje się podobnie, nikogo nie mobilizuje do zakupu wprowadzenie 22% VAT i likwidacja ulg remontowych oraz zwyżka EURO - diagnoza jest prosta. Przetrwają najlepiej zarządzani i skuteczni. (nie najwięksi).Ale o zgrozo co po 2003 roku ? Polska bez okien?

oknoAD

maxio
Ekspert
Ekspert

Post autor: maxio » śr kwie 30, 2003 7:16 pm

Anonymous pisze:Jeżeli okno O34 w Szczecinie kosztuje 490 zł netto dla odbiorcy indywidualnego, w Katowicach dzieje się podobnie, nikogo nie mobilizuje do zakupu wprowadzenie 22% VAT i likwidacja ulg remontowych oraz zwyżka EURO - diagnoza jest prosta. Przetrwają najlepiej zarządzani i skuteczni. (nie najwięksi).Ale o zgrozo co po 2003 roku ? Polska bez okien?
Chcialbym zaznaczyc wiodaca role w kwestji zanizania cen firm produkujacych na aluplascie . Widzialem oferte gdzie okno O34 dla dealera kosztowalo 390 zl netto ...
Maxio

Gość

Post autor: Gość » czw maja 01, 2003 9:21 am

Ciekawy jestem czy Aluplast jest dumny, iż pod jego szyledm sprzedaje się coś na kształt O34 za 390 zł i czy technicy Aluplasta potwierdzają iż jest to faktycznie okno. Wszak klient widzi okno z napisem Aluplast a nie nazwę producenta.
Większość producentów otrzymuje cenę mb tzw. seta i nie jest zupełnie zainteresowana jakością profili (grubość ścian zewnętrznych, skład chemiczny, zgrzewalniość, udarność). Proponuję bardzo prostą kalkulację: 1 mb profila zważyć i zobaczyć ile kosztuje 1 kg wcale nie rewelacyjnego tworzywa. I tu o zgrozo wcale nie jest tanio.
Z uwagi na coraz cieńsze i lżejsze profile proponuję quiz. Jaki jest najlżejszy profil w Polsce i jaką ma grubość ścianki zewnętrznej? Wyniki mogą być bardzo ciekawe.

Pozdrowienia dla cienkich.

Szaman

Post autor: Szaman » ndz maja 18, 2003 12:03 pm

maxio pisze:
Anonymous pisze:Jeżeli okno O34 w Szczecinie kosztuje 490 zł netto dla odbiorcy indywidualnego, w Katowicach dzieje się podobnie, nikogo nie mobilizuje do zakupu wprowadzenie 22% VAT i likwidacja ulg remontowych oraz zwyżka EURO - diagnoza jest prosta. Przetrwają najlepiej zarządzani i skuteczni. (nie najwięksi).Ale o zgrozo co po 2003 roku ? Polska bez okien?
Chcialbym zaznaczyc wiodaca role w kwestji zanizania cen firm produkujacych na aluplascie . Widzialem oferte gdzie okno O34 dla dealera kosztowalo 390 zl netto ...
Maxiu przyjacielu daj namiar na tego producenta
Szukam tanich okien
Będę wdzięczny

maxio
Ekspert
Ekspert

Post autor: maxio » ndz maja 18, 2003 2:05 pm

trudno mi bedzie podac z jednego wzgledu , znam cene bo mi podal ja jeden z klientow moich ... podal system ale nie dopytalem sie a moze nie chcial powiedziec jaki producent to jest
Maxio

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”