Dla kogo te banery?

upierdliwiec

Dla kogo te banery?

Post autor: upierdliwiec » śr kwie 23, 2003 3:58 pm

Dla kogo te banery na górze? Przecież tu prawie sami branżowcy... Szkoda tylko monitora i miejsca na ekranie...

oknoAD

J.L. Poznań

Post autor: J.L. Poznań » śr kwie 23, 2003 8:18 pm

Rozumiem ,że banery to forma zarabiania , świadczy to o dobrej marce oknonetu ,skoro tyle ich jest .Ale na forum to przegięcie. P Andrzeju uczestnicy forum dobrze znaja reklamowane firmy a ingerencja reklamowa przeczy idei forum.

psuBrat

Post autor: psuBrat » śr kwie 23, 2003 10:18 pm

rany ... człowiek wyjedzie na dzień czy dwa a tu zaraz reklamy !! czy jak otworzę lodówkę to też znajdę reklamy z oknonetu ?

proponuję dodać jeszcze reklamy z boku, bardziej mrugające i nie zapomnieć o wątkach bo tam ich nie ma ...

są też takie wyskakujące ! a najlepiej na cały ekran i z uciekającym krzyżykiem do zamknięcia ...

psuBrat

dziki

więcej reklam

Post autor: dziki » śr kwie 23, 2003 10:36 pm

więcej reklam!!!więcej reklam!!! więcej reklam!!! więcej reklam!!! więcej reklam!!! więcej reklam!!! więcej reklam!!!...................
Ale numer...... :lol: :oops: :lol: :twisted:

andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany
Kontaktowanie:

Post autor: andrzej » czw kwie 24, 2003 5:59 am

No cóż, obawiałem się trochę Waszej reakcji i....... nie wiem co napisać. Nie bedę się tłumaczył bo podjęlismy taką decyzję po wielu przemyśleniach. Mnie też czasami irytują reklamy o których wspomina Psubrat. Zwłaszcza te które "jeżdżą" w dół i zasłaniają tekst. Podam tylko jeden argument, z tego co wiem jest bardzo nie wiele portali które potrafią się same utrzymać. Wszystkie stają na głowie i choć mają sporą
ogladalność ich przyszłość nie jest "różowa" . A my przecież zajmujemy się tak wąską sferą życia w porównaniu z Onetem czy gazetą.pl. Praca jaką wkładamy w nasz wynik finansowy jest ogromna, wciągu 3 lat działania były też bardzo trudne momenty, były chwile zwątpienia. Wiele razy rzeczywistość sprowadzała nas na ziemię . Bez reklam którymi na pewno cechuje się oknonet nie było by tego forum i nie było by dziś ok 20
000 czytelników miesięcznie. Dzisiaj, w dni robocze mamy ponad 1000 wejść. Jest pewnie jakaś granica epatowania reklamą, postaramy się jej nie przekroczyć ale mimo wielu sugestii pozostaniemy zupełnie darmowi. Nie ulegniemy coraz mocniejszej tendencji do płatnych działów ( dla mnie jest to nonsens) i nie będziemy wprowadzać żadnych prowizji od sprzedaży np. maszyn ( kolejne nieporozumienie)
A co do sugestii, że reklama w tym miejscu jest zbędna to przyznam , że chyba sie Panowie niedoceniacie. Presja jaka była na to potwierdza tylko mój szacunek i podziw dla jakości użytkowników tego forum. Szukalismy trochę podobnych miejsc w innych branżach ale chyba jesteśmy najbardziej zaawansowaną teleinformatycznie grupą w całym polskim przemyśle. ( podobno branża stolarki budowlanej wytwarza 4% PKB) Jeśli znacie Panowie jakieś ciekawe, podobne portale branżowe z tak żywym forum to bedę wdzięczny za informacje. :)
Zostawiając argumentację wynikającą tak naprawdę z mojego niepokoju o Waszą akceptację......... proszę o zrozumienie :wink:

Gość

Post autor: Gość » czw kwie 24, 2003 8:00 am

:D nie warto się tłumaczyć - to Wasz portal i przez Was utrzymywany. Mnie bannery nie przeszkadzają
Ci niezadowoleni są jak Lepper - zawsze na nie. Z nimi nie ma co dyskutować.

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » czw kwie 24, 2003 1:55 pm

Po prostu zazdrosna konkurencja!!! :lol: :lol: :lol:

pvc
Małomówny
Małomówny

Post autor: pvc » czw kwie 24, 2003 3:47 pm

Doprowadzenie do sytuacji kiedy informacyjny portal branzowy moze byc samofinansowalny , szczegolnie w obecnym czasie i przy obecnych problemach istniejacych w obszarze "nowych mediow", jest z pewnoscia zadaniem niezmiernie trudnym . To , ze firma Oknonet Sp. z o.o. jakos sobie z tymi problemami radzi , w mniejszym czy tez wiekszym stopniu swiadczy o profesjonalizmie ludzi , ktorzy sie tych zadan podjeli. Funkcjonowanie forum dyskusyjnego w obrebie portalu , moze stanowic duza pomoc w rozwoju strategii marketingowej Oknonetu , jak rowniez stac sie miejscem wymiany doswiadczen , informacji oraz pogladow ludzi z branzy.
Moze ale nie musi.
Wystarczy wyrywkowo poczytac posty ukazujace sie w forum , aby odniesc jednoznaczne wrazenie , ze jest to jeszcze jedno "polskie pieklo"
Dyskusje sprowadzajace sie do jednego : anonimowe szkalowanie i oczernianie konkurencji. Rozpowszechnianie plotek i pomowien , ktorych mogly by sie wstydzic nawet najbardziej plotkarskie niewiasty z polskich bazarow . Pseudospontaniczne zapytania majace na celu zwrocenie uwagi na wlasna firme lub dzialalnosc itd.itd.itd.
Prosze Panstwa , branzowe forum dyskusyjne oknonet nie jest jedynym forum okniarskim w Europie , ale z pewnoscia jedynym , ktorego niveau jest tak tragiczne .
Jestem przekonany co do tego , ze wiekszosc odwiedzajacych forum stanowia ludzie z pionu technicznego , handlowego lub byc moze nawet zarzadzajacego firm z branzy okienno-drzwiowej .
Czy nie wystarczy , ze reprezentuja nas w tym kraju prymitywni , debilni politycy ?
Czy ludzie zarzadzajacy firmami o tak duzym potencjale gospodarczym nie powinni zadbac o to aby sposob komunikowania sie z konkurencja funkcjonowal na godnym ich samych poziomie ?
Theo

andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany
Kontaktowanie:

Post autor: andrzej » czw kwie 24, 2003 4:08 pm

Trudno nie zgodzić się z wieloma Pana argumentami, chciałbym jednak stanąć trochę w obronie forum. Ja sam, jak patrzę na siebie wstecz to nieraz się czerwienię. Bardzo kiedyś byłem ... nazwijmy to niedojrzały. I demokracji i rozmowy musimy sie uczyć. Niechcę z pogardą patrzeć na Nas Polaków, tylko dlatego, że 50 lat żyliśmy w izolacji, to nie do końca jest Nasza wina. Niemcy jeszcze tak niedawno rozmawiali z sobą i innymi "bełkotem hitlera", zazdroszę im że mieli ostatnie lata na rozwój, zmiany i dojrzewanie. Teraz czas na Nas. Z przyjemnością patrzę na ewolucje tego forum i wypowiedzi, czasami są tu znakomite "perełki" a wszystko przed nami i czas gra na nasza korzyść.

Pozdrownienia Panie Theo
red. nacz.
Andrzej Kubicki
( cholera, sam zaczynam sie w ciągać.... w to forum :D

Gość

Post autor: Gość » pt kwie 25, 2003 5:31 pm

p. Redaktorze - czemu pan Theo ? a może jednak Pani skoro mówi, że krem Nivea jest u was złej jakości :) dlatego też nie dziwię się, że znajduje on/ona tak wiele forum do dyskusji .. wątpię jednak, żeby tamte były w jakimkolwiek stopniu związane z oknami ...

jak zwykle głupio i nie na temat
z polskiego piekiełka
kuchennym oknem

nadaje

psuBrat

COPAL
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: COPAL » pn kwie 28, 2003 6:43 am

Reklamy muszą być, sam prowadze inny serwis (z branży zdjęć) i utrzymanie samofinansującego się wortalu to...... BRAWO OKNONET.
Forum- podziwiam administratorow że jeszcze z Wami wytrzymują.
Pyskówki można w bardzo prosty sposób ograniczyć wprowadzając konieczność zalogowania przy pisaniu postu. Administratorzy tego nie robią, wkładając za to dodatkową swoją pracę w utrzymanie porządku.
Dzięki temu każdy może się anonimowo wypowiedzieć.
Reprezentuje trochę inną branże niż wszyscy, aczkolwiek bardzo zbieżną.
Cieszę się, że dzięki niniejszemu wortalowi możecie się Państwo dowiedzieć o mojej ofercie.
Pozdrowienia dla administratorów/redaktorów

P.S.
Czasem brakuje PL znakow w moich wypowiedziach, ale to efetk przygotowania sie do wejscia do UE (ogonki sa nie unijne:))

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”