oknoplus firma fair play

oknoplus firma fair play

Postprzez aga » Cz kwi 24, 2003 10:34 pm

miałam okazje być klientką firmy OkNOPLUS i jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia przez pracowników
aga

.

reklama oknoAd

Re: oknoplus firma fair play

Postprzez iga » Cz kwi 24, 2003 10:42 pm

aga napisał(a):miałam okazje być klientką firmy OkNOPLUS i jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia przez pracowników

.....a na to forum to forum weszłam przez przypadek kiedy szukałam zdjęć nagich mężczyzn w internecie. Dodam że nie jestem pracownikiem oknoplusa który nie łapie się brzytwy by zrobić cokolwiek celem sprzedaży czegokolwiek - komukolwiek. iga
iga

Postprzez Bungy » Pt kwi 25, 2003 8:09 am

Ależ Iga!
Może Agę rzeczywiście profesjonalnie obsłużył jakiś przystojny handlowiec, rozumiesz: pomiary itd....
hehe
Bungy

oknoplus firma fair play

Postprzez Hurtownik okien » Pt kwi 25, 2003 9:24 am

Bardzo bym prosił aby to forum pozostawić do tematów jakie do tej pory się ukazywały, a nie do reklamy bo zaczeło się od banerów a skończy się teraz na tysiącach zadowolonych klientów pod adresami różnych FIRM :? :? :?
Hurtownik okien

Postprzez Gość » Pt kwi 25, 2003 9:53 am

Najbardziej profesjonalne jest zazwyczaj podejście od tyłu.
Gość

Postprzez lama » Pt kwi 25, 2003 10:11 am

Anonymous napisał(a):Najbardziej profesjonalne jest zazwyczaj podejście od tyłu.

..........nie tylko . W przypadku OKNOPLUS zgodnie z reklamą tą powużej robią oval-plus , albo oral-plus ( nie wiem bo jakoś tak po flejosku napisali ) ale sądząc po reakcji klientek to jest raczej oralplus. Ciekawe tylko co dodają do orala.
lama

Postprzez diablo » Pt kwi 25, 2003 10:24 am

lama napisał(a):
Anonymous napisał(a):Najbardziej profesjonalne jest zazwyczaj podejście od tyłu.

..........nie tylko . W przypadku OKNOPLUS zgodnie z reklamą tą powużej robią oval-plus , albo oral-plus ( nie wiem bo jakoś tak po flejosku napisali ) ale sądząc po reakcji klientek to jest raczej oralplus. Ciekawe tylko co dodają do orala.
:twisted:

Jak jesteś taki ciekawy to sprawdż i nas powiadom to chetnie skorzystamy
diablo

Postprzez zadowolone klientki » Pt kwi 25, 2003 10:30 am

aga napisał(a):miałam okazje być klientką firmy OkNOPLUS i jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia przez pracowników

agusiu,

jesteśmy z tobą , my też mamy dobre zdanie o tej firmie , a szczególnie o jednym przystojnym handlowcu, Dziewczyny naprawdę najładniejsze chłopaki są tylko w OKNOPLUSIE!!!!!!(sprawdziłyśmy - górale to je to)
:lol:
zadowolone klientki

Postprzez gość tak jak inni » Pt kwi 25, 2003 12:50 pm

zadowolone klientki napisał(a):

agusiu,

jesteśmy z tobą , my też mamy dobre zdanie o tej firmie , a szczególnie o jednym przystojnym handlowcu, Dziewczyny naprawdę najładniejsze chłopaki są tylko w OKNOPLUSIE!!!!!!(sprawdziłyśmy - górale to je to)

Myślę, że tacy piękni :roll: i przystojni :lol: handlowcy z profosjonalnym :!: podejściem do klientek ( ciekawe czy do klientów też? :oops: ) jakich posiada firma OKNOPLUS powinni pokazać się na targach jakie odbywaja w Krakowie.
Czyżby "OKNA NIEMOŻLIWE" w tym roku były "niewidoczne" :?:
gość tak jak inni

Postprzez gość lepszy od innych... » Pt kwi 25, 2003 1:10 pm

no wlaśnie taki ASY a na targi brakło..... : :roll: : :cry:
gość lepszy od innych...

Postprzez przegość » Pt kwi 25, 2003 1:21 pm

gość lepszy od innych... napisał(a):no wlaśnie taki ASY a na targi brakło..... : :roll: : :cry:

NA REKLAMĘ W PRASIE TEŻ DUDKÓW ŻAŁUJĄ, A MOŻE ZBIERAJĄ NA NOWĄ NAGRODĘ Z RODZAJU " FAIR PLAY " :twisted:
przegość

Postprzez Gość » Pt kwi 25, 2003 3:35 pm

Hurtownik okien napisał(a):Bardzo bym prosił aby to forum pozostawić do tematów jakie do tej pory się ukazywały, a nie do reklamy bo zaczeło się od banerów a skończy się teraz na tysiącach zadowolonych klientów pod adresami różnych FIRM :? :? :?

Czyli do tematu obrzucania sie blotem, podrzucania swin itd?
Gość

OJ TEN ORALPLUS!!!

Postprzez Goguś » N kwi 27, 2003 11:49 am

jA JESTEM ŻYWO ZAINTERESOWANY TYMI CHŁOPAKAMI Z OKNOPLUSA!
CZY ONI RZECZYWIŚCIE MAJĄ PODEJŚCIE OD TYŁU???!!! :o :oops: :P
Goguś

Re: OJ TEN ORALPLUS!!!

Postprzez Szaman » Pn kwi 28, 2003 6:31 am

Goguś napisał(a):jA JESTEM ŻYWO ZAINTERESOWANY TYMI CHŁOPAKAMI Z OKNOPLUSA!
CZY ONI RZECZYWIŚCIE MAJĄ PODEJŚCIE OD TYŁU???!!! :o :oops: :P

Nie tylko od tyłu ale i z partyzanta ( czytaj znienacka ) he he he
Szaman

Postprzez Gość » Pn kwi 28, 2003 10:32 am

Żenada :oops: :oops: :oops:
Ta firma jeszcze istnieje?
Gość

Postprzez Gość » Wt kwi 29, 2003 9:40 am

A na benefisie też byłaś? :oops: :oops: :oops:
Gość

oknoplsat

Postprzez polo » Śr kwi 30, 2003 6:07 am

Małe głupie sukinsynki odwalcie się od oknoplastu.Z braku zlecen i pracy obrobilibyście d.... nawet swojwj własnej mamusi .Powodzenia
polo

Re: oknoplsat

Postprzez gość po raz pierwwszy » Śr kwi 30, 2003 1:19 pm

polo napisał(a):Małe głupie sukinsynki odwalcie się od oknoplastu.Z braku zlecen i pracy obrobilibyście d.... nawet swojwj własnej mamusi .Powodzenia

Chyba pomyliłeś tematy. Bo nikt tu o OKNOPLASCIe nie pisze. Nawiązując do do Twojej wypowiedzi to słyszałem , że firma OKNOPLAST bardzo kiepsko przędzie i podobno się zwija czy przenosi się do Związku Radzieckiego , bo tam okna się dobrze sprzedają
gość po raz pierwwszy

Postprzez Piotrk » Śr kwi 30, 2003 1:32 pm

Nawiązując do waszych wypowiedzi muszę napisać, że kobiety handlowcy z OKNOPLUSA też mają bardzo profesjonalne podejście do klientów i wcale nie od tyłu. Dziewczyny z Warszawy są super :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Sprawdziłem.
Piotrk

Postprzez Łukasz » Śr kwi 30, 2003 1:35 pm

gość tak jak inni napisał(a):
zadowolone klientki napisał(a):

agusiu,

Myślę, że tacy piękni :roll: i przystojni :lol: handlowcy z profosjonalnym :!: podejściem do klientek ( ciekawe czy do klientów też? :oops: ) jakich posiada firma OKNOPLUS powinni pokazać się na targach jakie odbywaja w Krakowie.

Czyżby "OKNA NIEMOŻLIWE" w tym roku były "niewidoczne" :?:

OKNOPLUS przecież był na targach, ale chyba same dziewczyny były.
Łukasz

Postprzez Gośc » Śr kwi 30, 2003 1:59 pm

Anonymous napisał(a):

A na benefisie też byłaś? :oops: :oops: :oops:

A Ty pewnie byłe(a)ś i bardzo Ci się podobało? Prawda?
Gośc

Re: oknoplsat

Postprzez Gość » Śr maja 07, 2003 8:20 am

gość po raz pierwwszy napisał(a):
polo napisał(a):Małe głupie sukinsynki odwalcie się od oknoplastu.Z braku zlecen i pracy obrobilibyście d.... nawet swojwj własnej mamusi .Powodzenia

Chyba pomyliłeś tematy. Bo nikt tu o OKNOPLASCIe nie pisze. Nawiązując do do Twojej wypowiedzi to słyszałem , że firma OKNOPLAST bardzo kiepsko przędzie i podobno się zwija czy przenosi się do Związku Radzieckiego , bo tam okna się dobrze sprzedają

W tym co słyszałeś jest połowę prawdy. Firma się nie zwija a rozbudowywuje.Nie w Związku Radzieckim, a w Rosji. :lol: :lol: :lol:
Gość

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)