NOWE OKNA M&S - u

NOWE OKNA M&S - u

Postprzez Szaman » Pn kwi 28, 2003 6:38 am

Witam
Co myślicie o nowych oknach M&S - u
Wydaje mi się, że zostawili konkurencję daleko w tyle
Szaman

.

reklama oknoAd

Postprzez Gość » Pn kwi 28, 2003 8:11 am

:D To dlatego, że biegną pod prąd
Gość

Postprzez Gość » Pn kwi 28, 2003 7:01 pm

Hm... Może i biegną pod prąd... Ale biegną tak już ładne pare lat i jakoś dobrze sobie radzą w przeciwieństwie do tych, co biegli z prądem i ten prąd ich porwał i wyrzucił na brzeg!
Pewnie ten wątek zaczął ktoś z M&S - tak to już jest... Ale trzeba przyznać, żę chyba jest to pierwszy producent który na tak wielką skalę wprowadził okna na profilu 4-komorowym do masowej produkcji - na prawdę konkurencja ma kogo gonić!
Tak trzymać M&S!
Gość

Postprzez lolek » Pn kwi 28, 2003 7:45 pm

Anonymous napisał(a):Hm... Może i biegną pod prąd... Ale biegną tak już ładne pare lat i jakoś dobrze sobie radzą w przeciwieństwie do tych, co biegli z prądem i ten prąd ich porwał i wyrzucił na brzeg!
Pewnie ten wątek zaczął ktoś z M&S - tak to już jest... Ale trzeba przyznać, żę chyba jest to pierwszy producent który na tak wielką skalę wprowadził okna na profilu 4-komorowym do masowej produkcji - na prawdę konkurencja ma kogo gonić!
Tak trzymać M&S!

NAPISAŁ TEN CO NIE JEST Z M&Su :lol:
lolek

Postprzez Gość » Pn kwi 28, 2003 7:46 pm

To może głosowanko do kiedy będzie tanio, masowo i czterokomorowo? A co z VEKĄ? A w ogóle to może ktoś podpowie co się u licha dzieje?
Gość

Postprzez Gość » Pn kwi 28, 2003 8:16 pm

lolek - jedno ci powiem: NIE JESTEM Z MS-u ale byłem jak większośc ludzi np w Brokacie, u Bajcara i jeszcze kilku firmach :) Zdziwiony? MS robi jeden błąd - szkoli ludzi i pozwala im odejść :lol:
Gość

Postprzez lolek » Pn kwi 28, 2003 8:30 pm

Anonymous napisał(a):lolek - jedno ci powiem: NIE JESTEM Z MS-u ale byłem jak większośc ludzi np w Brokacie, u Bajcara i jeszcze kilku firmach :) Zdziwiony? MS robi jeden błąd - szkoli ludzi i pozwala im odejść :lol:

co znaczy byłem?
pracowałeś tam czy zwiedzałeś fabrykę?
i dlaczego kurcze zdziwiony? -- ja juz sie niczemu na tym rynku nie dziwie :lol:
a że MS szkoli ludzi i oni odchodzą no cóż to juz chyba problem MSu nie?
lolek

Postprzez Szaman » Wt kwi 29, 2003 3:54 pm

Witam
Nie jestem z M&S - u ale często mam doczynienia z ich oknami
Mam firmę montażową
Powiem że okna M&S - u montuję najchętniej , mam z nimi najmniej problemów
Jest jeszcze jedna ciekawa firma ta z południa kraju - Oknoplast

Pozdrowienia wszystkim okniarzom

Spadam na dłuuuuuuugi weekend

Nara
Szaman

Postprzez Szaman » Śr kwi 30, 2003 6:53 am

Anonymous napisał(a):To może głosowanko do kiedy będzie tanio, masowo i czterokomorowo? A co z VEKĄ? A w ogóle to może ktoś podpowie co się u licha dzieje?

Co z VEKĄ ?
Na szczaw
Słyszałem że im się w głowach przewróciło na zasadzie "co to nie ja"
Szaman

Postprzez Gość » Śr kwi 30, 2003 6:38 pm

A może znowu chodzi o kasę? Nie VEKA to BRUGMANN. Tylko nie ma profili za darmo.
Gość

Postprzez Obrońca MS » Śr kwi 30, 2003 7:53 pm

Jeżeli sugerujesz, że MS nie płacił Vece za profile, to powinienieś przeprosić MS... Zresztą najlepiej zapytać w samej Vece...
Obrońca MS

M&S The Best!

Postprzez Pit » Wt maja 06, 2003 5:54 pm

Miśki z M&S - zajmijcie się reklamą wśród klientów, a nie na branżowym portalu. Udawanie zachwyconych klientów jest żenujące. W Waszych "Tytanowych" oknach tytan występuje jako składnik bieli tytanowej - podobnie jak w każdym innym oknie PVC. Chwyt reklamowy był fajny, tylko po co to zadęcie????
Pit

Postprzez Gość » Cz maja 08, 2003 9:48 am

Przy okazji zmiany systemu postuluję przeanalizowanie zmiany nazwy produktu na "Okna Tytanikowe". Podstawową przesłąnką tej propozycji jest troska o Klientów! - być może będzie nieco mniej wprowadzonych niechcący w błąd.
Gość

Postprzez Gość » So maja 17, 2003 6:25 am

Zmiana systemu jest również w zgodzie z "Tytanową Konsekwencją"!
Gość

Postprzez Gość » So maja 17, 2003 6:40 am

Nie mogę uwierzyć w zmiany!
1. wielokrotnie, ostatnio miesiąc temu, słyszałem że mają najlepsze okna więc na nic lepszego zmienić nie mogą.
2. mieli: "kompleksową ofertę" więc nic więcej dodać nie można.
3. nie mieli: "kompleksu oferty" więc po co mieliby zmieniać.

No chyba, że wcześniej, kłamczyszki, mijali się z prawdą.
Gość

Postprzez Arnold S » Wt maja 20, 2003 3:08 pm

Ja nie mam kompleksów a na siłownie chodzę i cały czas się rozwijam, idę ostro do przodu i cieniasów zostawiam w tyle
Arnold S

Postprzez Gość » Śr maja 21, 2003 9:11 pm

Hm... Tak sę napiszę żeby wątek podtrzymać, bo coś mało psów ostatnio wiesza się na MS :)
Gość

Postprzez Szaman » Pt maja 23, 2003 6:42 am

Anonymous napisał(a):Hm... Tak sę napiszę żeby wątek podtrzymać, bo coś mało psów ostatnio wiesza się na MS :)

Popieram faktycznie mało psów wiesza się na MS ie

PsuBracie bez urazy
Szaman

Postprzez Przyjaciel Zwierząt » Cz maja 29, 2003 9:18 am

mało psów wiesza się

Bo za to można posiedzieć :lol:
Przyjaciel Zwierząt

ms

Postprzez mirek » N cze 01, 2003 4:44 pm

miałem niechcący kontakt z przedstawicielem tej firmy we Wrocławiu
nie mam osobiście nic do firmy ale sposób werbowania pracowników do montażu wygląda tak; 5 zł \ godz. czas pracy nienormowany płaca tylko za 10 godz. zero ubezpieczenia i podatki płać sobie sam arogancja i brak
szacunku dla pracowników. okna może i są dobre nie mój problem.
mirek

Postprzez Gość » Wt cze 10, 2003 8:19 pm

okna drewniniane ms są naprawdę bardzo(opinia mojego znajomego z branży okiennej) dobre polecam wszystkim
tylko błagam nie kupujcie ich na arrmii krajowej siedzi tam jakiś pajac o dużej gębie który robił ze mnie drwiny przecież ja nie sprzedaje okien i nie wiele o nich wiem oprócz tego że mają się otwiertać i zamykać miałem się zdecydować ale obsługa do d........
gdzie marka i solidność m.s reklamowana
Gość

Postprzez Gość » Śr cze 11, 2003 7:37 am

nie kupujcie ich na arrmii krajowej

zapomniałeś dodać drobną informację... Jakie to miasto?
Gość

Postprzez mirek » Śr cze 11, 2003 7:47 am

Anonymous napisał(a):
nie kupujcie ich na arrmii krajowej

zapomniałeś dodać drobną informację... Jakie to miasto?[/quote
gość chyba oisał owrocławiutajest ul a.k.i biuro handlowe. cześć
mirek

Postprzez mirek » Śr cze 11, 2003 7:48 am

chyba mam problemy z klawiaturą przepraszam miodka za błędy
mirek

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)