Producenci łączcie się!

Producenci łączcie się!

Postprzez ROZSĄDNY » Śr kwi 30, 2003 3:26 pm

Producenci łączcie się jak najszybciej!
Zamiast się wzajemnie obsmarowywać, powinniście wzjemnie przekazywać sobie róznego rodzaju informacje, podzielić się doświadczeniami np.
na temat nieuczciwych klientów, firm budowlanych na które należy uważać, które są niewypłacalne a biorą towar :!: :!: :!: :!:
ROZSĄDNY

.

reklama oknoAd

Postprzez Pit » Wt maja 06, 2003 5:59 pm

No...
Pit

Postprzez JarekK » Śr maja 07, 2003 8:26 am

Zgadzam się z tobą. Ale w Polsce jest jeden problem. 99 % producentów myśli, jak wyjebać drugiego, a nie jak działać razem na tym samym rynku.
JarekK

Postprzez psuBrat » Śr maja 07, 2003 8:40 am

zazwyczaj 20% firm na rynku robi 80% roboty :)

Jarekk jeśli choć 1% z tych właściwych zacznie ze sobą rozmawiać to znaczy że już 4% rynku współpracuje :)

od czegoś trzeba zacząć - a wątpię że uda się zebrać wszystkich do kupy i wszyscy będą współpracować ...

nich jeden procent świeci przykładem i pociągnie innych - jeśli nie pozostanie nam śmierdząca kupa

psuBrat

ps
czy jakakolwiek firma okienna stara się o kontrakty na Irak ? a tak z ciekawości pytam ...

ps 2
w 500 Rzeczpospolitej z okniarskiej branży tylko Aluplast ... jak zwykle :(
psuBrat

Próba

Postprzez JarekK » Śr maja 07, 2003 9:27 am

BsuBrat próbowałem raz z moim dostawcą zebrać producentów z mojego regionu, żeby siąść przy jednym stole i pogadać. Wiesz jakie dostałem odpowiedzi?!?!?!

Jak się dogadamy we trzech to przyjdzie 4 i będzie dalej psuł rynek. Jak się nie dogadamy to będzie dalej tak jak jest.
A co zrobić z firmą X , która jedyne co robi , to wciska klientom ..... za niską cenę i na 10 tysięcy sprzedanych okien ma 7 tysięcy reklamacji, ale żadnej nie uznaje??

To jest psucie rynku.
Bo klient jak kupi ....., to przeważnie się nie przyzna że kupił ....., żeby u sąsiadów nie wypaść źle.

Pozdrawiam
JarekK

Postprzez dziku » Cz maja 08, 2003 3:51 pm

Chcecie kolejnego monopoliste tak jak Rafineria Gdańska i Płocka? :?: :twisted: :twisted: :?
dziku

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)