A co kto powie o Ryvenie z Plastimetu

Meesiek

A co kto powie o Ryvenie z Plastimetu

Post autor: Meesiek » czw maja 08, 2003 6:09 am

Chcialbym poznac Wasza obiektywna opinie o profilu Ryven z Plastimetu. Czy to faktycznie jest "klasa srednia-wyzsza" ?

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » czw maja 08, 2003 10:56 am

Na pewno kojarzy się z Rywinem.

Meesiek

Post autor: Meesiek » czw maja 08, 2003 2:12 pm

Prosze wybaczyc ale chodzilo mi o wypowiedz kogos powaznego - majacego cos do powiedzenia na dany temat a nie kogos kto chce zwrocic na siebie uwage !

Gość

Post autor: Gość » czw maja 08, 2003 2:54 pm

jak chcesz usłyszeć poważne wypowiedzi pytaj o Giertycha

bogumił

Post autor: bogumił » czw maja 08, 2003 3:29 pm

Czy to klasa średnia czy wyższa? Na to pytanie każdy sam powinien sobie odpowiedzieć. Ja wiem jedno.To firma z tradycjami i nie "olewa" Klientów. Jeżeli mówią, że mają 3k to ten profil rzeczywiście ma trzy komory a nie profil niby 5k i okazuje się, że tylko skrzydło jest 5k i to tylko w pewnych miejscach, rama jest 3k a pozostałe elementy jak poprzeczki słupki są 2k. To samo tyczy się zbrojenia. Każdy nawet najmniejszy element okna jest zazbrojony (u niektórych mimo,że w aprobacie jest napisane, że zbrojenie ma być dawane to w elementach poziomych ciężko jest znaleść zbrojenie).Jeżeli mówią, że dają bolce antywyważeniowe to te bolce są nie tylko w skrzydle UR ale i w R. Jednym słowem mówiąc firma postawiła na jakość a nie tylko na cenę. Podejrzewam, że będą pojawiać się różne opinie na temat PLASTIMET-u i RYVEN-a. Słowa krytyki będą padały najczęściej od osób, które czują się zagrożone elastycznością cenową i jakością PLASTIMET-u i RYVEN-a.

Marcin

Post autor: Marcin » czw maja 08, 2003 3:43 pm

Jestem ich przedstawicielem od 9 lat. Gdyby to była firma słaba, nierzetelna, produkująca "bubel" czy dalej bym z nimi współpracował? Czy mógłbym dalej sprzedawać okna w swoim regionie? Na jedno i drugie pytanie odpowiedź brzmi NIE. w ciągu tych ośmiu lat bym stracił wszystkich Klientów i na same wspomnienie nazwy mojej firmy lub na słowa PLASTIMET ludzie by od razu dziękowali a ja byłbym na bezrobociu.
Na okna z Plastimetu można tylko wtedy narzekać gdy zostały źle wstawione (ewentualnie kiedy budynek mocno pracuje).

oknoAD

Barbara

Post autor: Barbara » czw maja 08, 2003 5:23 pm

bogumił pisze:Czy to klasa średnia czy wyższa? Na to pytanie każdy sam powinien sobie odpowiedzieć. Ja wiem jedno.To firma z tradycjami i nie "olewa" Klientów. Jeżeli mówią, że mają 3k to ten profil rzeczywiście ma trzy komory a nie profil niby 5k i okazuje się, że tylko skrzydło jest 5k i to tylko w pewnych miejscach, rama jest 3k a pozostałe elementy jak poprzeczki słupki są 2k. To samo tyczy się zbrojenia. Każdy nawet najmniejszy element okna jest zazbrojony (u niektórych mimo,że w aprobacie jest napisane, że zbrojenie ma być dawane to w elementach poziomych ciężko jest znaleść zbrojenie).Jeżeli mówią, że dają bolce antywyważeniowe to te bolce są nie tylko w skrzydle UR ale i w R. Jednym słowem mówiąc firma postawiła na jakość a nie tylko na cenę. Podejrzewam, że będą pojawiać się różne opinie na temat PLASTIMET-u i RYVEN-a. Słowa krytyki będą padały najczęściej od osób, które czują się zagrożone elastycznością cenową i jakością PLASTIMET-u i RYVEN-a.

Bogumił , Ty chyba na produkcji tam pracujesz skoro wiesz że zbrojenie jest wszędzie , albo detektor metali masz przy zegarku ,jak James Bond.
Barbara

Gość

Post autor: Gość » czw maja 08, 2003 8:18 pm

Detektor wcale nie jest potrzebny. To czy okna posiadają zbrojone w skrzydle lub ramie każdy profesjonalny montażysta jest w stanie samodzielnie sprawdzić. Sprzedawcy też mają oczy jak oglądają produkcję. No chyba że wstęp na produkcję mają tylko pracownicy producenta.

bogumił

Post autor: bogumił » pt maja 09, 2003 7:34 pm

Barbara. Nie bądź taka mądra. Wystarczy zwykły magnes i można stwierdzić czy okno posiada zbrojenie czy też nie.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”