OKNOPLAST Kraków

Mirek

OKNOPLAST Kraków

Post autor: Mirek » pn maja 12, 2003 12:12 pm

co sądzicie o firmie OKNOPLAST z Krakowa ??? Jestem już prawie prze zakupem i wybrałem OKNPOPLAST Medio - profil 3 komorowy na futrynie a skrzydła 4 komorowe.
i co sądzicie o parametrach poniżej. ???

cena też jest ważna i za okno 1800x1500 (standard otworu okiennego) płącić mam 800 PLN. To dużo czy mało ???

OKNOPLAST-Kraków stosuje wyłącznie profile niemieckiej firmy VEKA, koncernu o wieloletniej tradycji w Europie.
Okna wyposażone są również w okucia
w kolorze srebrnym renomowanej austriackiej firmy MACO.
W standardzie znajdą Państwo również szyby zespolone produkcji PRESS-GLAS: U=1,1 NEUTRAL, bez uciążliwego, ciemnego odblasku.

oknoAD

Mirek

Post autor: Mirek » pn maja 12, 2003 2:17 pm

myślałem że jak zapytam na forum to odezwie sie kilku fachowców i osób doświadczonych.
Czyżby konkurencja Oknoplastu nie miała netu ???
Czyżby oknoplast nie czytał forum i anonimowo nie potwierdzi że to najlepsze okna pod słońcem ???

Dziwne.

Piszecie wszystcy o jakichś pierdołach cyckach, lalach i o tym kto ma większy obrót, a na konkretne pytanie nikt nie odpowiada.

Potrzebuje porady.

Józek

Post autor: Józek » pn maja 12, 2003 2:27 pm

niech zgadne: zaraz pojawia sie posty od garazowcow aluplasta ze oni to zrobia za 440 netto. Kolego to forum jest bez sensu. Sluzy ono tylko do obrzucania sie blotem. Lepiej zapytaj na grupie pl.misc.budowanie

jasnowidzący

Post autor: jasnowidzący » pn maja 12, 2003 2:28 pm

Wydaje mi się, że Ty już nieźle zareklamowałeś Oknoplast!!!
daj już spokój i nie ściemniaj!

Mirek

Post autor: Mirek » pn maja 12, 2003 2:38 pm

Mówisz do Józka czy do Mirka ????

Jak do mnie to deziś trafiłem na to forum i nigdy wcześniej tu nie byłem, ale skoro piszesz że reklamuje to znaczy że chyba warto je kupić bo sie o coś boisz.

Józek

Post autor: Józek » pn maja 12, 2003 2:42 pm

jak do mnie to tez zle trafiles: nie pracuje w Oknoplascie, aczkolwiek w branzy. A moje wnioski biora sie z czytania tego forum. Przyciez tu moze 1 post na 100 wnosi jakas tresc. Czyz ktos sie nie zgodzi.??

oknoAD

Mirek

Post autor: Mirek » pn maja 12, 2003 2:47 pm

Dzięki Józku - mi też Aluplast kojarzy się garażowacami co żelazkiem sklejają profile.

i nie jestem z branży ale to sądze po tygodniowym interesowaniu się tematem.

jestem z innej branży, ale niestety mieszkam w domku z oknami i na tym też musze się troche poznać.

Józek

Post autor: Józek » pn maja 12, 2003 2:54 pm

Nie chodzilo mi o krytyke jakiegos systemu badz firmy, tylko oto ze to forum ma sluzyc ludziom spoza branzy potrzebujacym pomocy. A tymczasem sluzy do czego.....: do wymiany wzajemnych inwektyw na drodze ALuplast <=>Veka<=>Okno-???????<=> i nie wiem kto jeszcze. No ale jaki parlament takie spoleczenstwo. Pozdrawiam Mirka i dalej polecam grupe dyskusyjna

Mirek

Post autor: Mirek » pn maja 12, 2003 3:04 pm

Ja właśnie jestem spoza branży i czekam na opinie - a na razie ........

no i był jeszcze jasnowidz który chyba z reguły wszędzie dopatryje sie podstępu.

Hallllo jasnowidzu - czy magie nie mówi Ci że do ciebie pisze i oczekuje wypowiedzi ??????

To na h.... taki jasnowidz.!!!

Gość

Post autor: Gość » pn maja 12, 2003 8:20 pm

Wydaje mi się że medio posiada dwukomorowe skrzydło. Ale tak naprawdę wszystko zależy od izolacyjności cieplnej, a nie od liczby komór. Renomowany producent gwarantuje przyzwoitą jakość i w miarę rzetelne warunki gwarancyjne. To ty decydujesz o zakupie i wyborze systemu okiennego. Jeśli chodzi o VEKĘ bardziej polecam TOP-Line szer. 70 mm jako wyznacznik jako takiego postępu lub standardu za 2-3 lata z szybą "samoczyszczącą" na "ciepłych" ramkach plus w standardzie zaczepy antywyważeniowe na każdym skrzydle. Medio to standard + "zabajerzone" skrzydło miłe dla oka i ciężkie dla kieszeni.

Życzę dobrego wyboru.

Szaman

Post autor: Szaman » wt maja 13, 2003 8:38 am

Sprawdziłem

Oknoplast takie okno sprzedaje po 992 zł brutto

Panie Mirku Panie Józku - ściemniacie
weźcie się lepiej do roboty tej uczciwej

Józek

Post autor: Józek » wt maja 13, 2003 8:53 am

to doszlismy chociaz raz do madrego wniosku: DO ROBOTY jak mowily slowa piosenki, sprzed lat

Mirek

Post autor: Mirek » wt maja 13, 2003 9:33 am

do Szamana - ktoś tu chyba nie umie liczyć, lub masz stary cennik, lub nie wiesz o promocji -30%

w każdym salonie podadzą Ci cene 805 PLN

Zyga

Post autor: Zyga » wt maja 13, 2003 9:46 am

Po prostu dobre okna!!!

Mirek

Post autor: Mirek » wt maja 13, 2003 9:48 am

Zyga - czy pracujesz w oknoplaście ???

Zyga

Post autor: Zyga » wt maja 13, 2003 1:59 pm

Współpracuje z nimi jako odbiorca. Nigdy żadnych problemów nie miałem z nimi.

Mirek

Post autor: Mirek » wt maja 13, 2003 2:51 pm

ale czy okna Medio są dobre, czy lepiej nie przepłacać 10 % i wziąć najtańsze, czy lepiej innymi sobie głowe zawracać ???

Zyga

Post autor: Zyga » wt maja 13, 2003 5:05 pm

Mirek pisze:ale czy okna Medio są dobre, czy lepiej nie przepłacać 10 % i wziąć najtańsze, czy lepiej innymi sobie głowe zawracać ???
Głowy sobie nie zawracaj innymi.Możesz wybrać również zwykłego softline po tej samej cenie. Nie ma tutaj różnicy. A medio jest dużo ładniejsze od softline'a.

Gość

Post autor: Gość » wt maja 13, 2003 5:25 pm

Z oknem tańszym bywa różnie. Tańszy tzn. jaki? VEKA EUROLINE ze standardowym okuciem?

Gość

Post autor: Gość » śr maja 14, 2003 9:13 am

Anonymous pisze:Z oknem tańszym bywa różnie. Tańszy tzn. jaki? VEKA EUROLINE ze standardowym okuciem?
Prawie zawsze tańszy znzczy gorszy.

Mirek

Post autor: Mirek » śr maja 14, 2003 10:48 am

chyba że kupisz u naciągacza - nie dość że drogo to jeszcze badziew.

Mirek

Post autor: Mirek » śr maja 14, 2003 10:51 am

czy jest tu jeszcze Zyga ????

Jeśli nimi handlujesz to może zrobił byś mi oferte ????

Zyga

Post autor: Zyga » śr maja 14, 2003 11:49 am

Mirek pisze:czy jest tu jeszcze Zyga ????

Jeśli nimi handlujesz to może zrobił byś mi oferte ????
Podaj numer tel. ofertę prześlij e-mailem.

mi123mi2000@yahoo.com

szpak

Re: OKNOPLAST Kraków

Post autor: szpak » wt sie 05, 2003 8:11 pm

OKNOPLAST kupuje wszystko drożej niż 5x mniejszy od niego producent. BRAVO poddostawcy - golić centusia !!!

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”