Wymiana okien.....długawe i sarkastyczne

Wymiana okien.....długawe i sarkastyczne

Postprzez Klient » Wt maja 13, 2003 9:42 am

Witam szanownych grupowiczów.... :!:
Ja pewnie widać jestem tu nowicjuszem, a dokładnie poraz pierwszy. Celem mojej wizyty jest ciekawość jak to jest z firmami wymieniającymi okna w warszawie, bo mam wrażenie iż mają bardzo dużo roboty....a handlowcy pewnie zarabiają krocie (zastanawiam się czy nie powysyłać aplikacji) .....skąd to wrażenie u mnie? stąd iż zamieżam wymienić okna w swoim mieszkaniu (2 pokojowe, okna w kuchni, pokoju i drugim pokoju+drzwi balkonowe) jako właściciel komputera oraz posiadający stały dostęp do netu postanowiłem użyć tegoż narzędzia do znależienia odpowiedniej firmy, okien, obsługi - znalazłem między innymi ten serwis, skąd również brałem info na temat różnych profili.....już kończę....tak więc zebrałem ponad 20 adresów e-mail i wysłałem do wszystkich zapytanie ofertwe, zrobiłem dokładne pomiary okien, wyrysowałęm (prawie zrobiłem rysunek techniczny)....zrobiłem to 2 tygodnie temu.....i....do dnia dzisiejszego otrzymałem aż 1 wycene :evil: . Tak więc nie wiem czy ja zrobiłem błąd czy na prawdę tak dużo jest takich klientów jak ja....czy może ja to tak mały klient, że nie ma sensu sobie głowy zawracać.... :idea:

Mam nadzieję iż zwrócę uwagę na to iż jednak e-mail nie jest jeszcze narzędziem dla tej branży - ponieważ jestem zmuszony szukać u znajomych polecenia firmy do wymiany okien.
Pozdrawiam
Klient :!:
Klient

.

reklama oknoAd

Postprzez Mirek » Wt maja 13, 2003 9:56 am

Chłopie - też zapytałem i na razie tylko starzy bywalcy obrzucają się błotem i nic z tego nie wychodzi.

Polska to dziwny kraj i chyba zaczne sprzedawać okna ale tak profesjonalnie, bo ta branża z profesjonalizmem mam mało wspólknego handlowiec robi oferte i na reszte leje. sam wymusiłem kilka ofert i dostałem albo cenni (mówiąc - sam se pan policz), albo dostałóem oferte ale boje sę o cokolwiek więcej zapytać, bo jak dzwonie to słysze (znów Pan). wydaje mi sie że to oni powinni mnie nękać telefonami, a niestety nikt jeszcze nie zadzwonił.

chcesz wymienić okna - sam se pomierz, sam policz, sam wybierz dostwce i przyjdź z gotowym zamówieniem do niego. Jak będzie miał czas to może zamówi je dla Ciebie.
Mirek

Postprzez Mirek » Wt maja 13, 2003 10:01 am

zresztą sam popatrz - forum na temat "kupie okna" jest martwe. każdy pisze w forum, bo tu się coś dzieje, ale nie jest to nic wspólnego z oknami. to poprostu taka zabawa.

chcesz się wyrzyć - http://www.forum.oknonet.pl/ - inni też tam świetnie się bawią i wyrzywają.
Mirek

Postprzez Klient » Wt maja 13, 2003 10:04 am

Witam ponownie....
Ta, dobrze zauważyłeś, co ja również widzę, obrzucają się błotem zamiast się wziąć do roboty...pewnie jak już mówiłem zarabiają krocie.
Ja pracuję w branży telekomunikacyjnej, gdzie taki "profesjonalizm" jaki reprezentuje ta branża w obsłudze klienta jest zupełnie nie do przyjęcia....

Może jednak ten temat jest warty rozwinięcia, mam nadzieję iz zainteresowani, czyt. handlowcy się wypowiedzą o tym błocie jakim ich klient obrzuca, ale myślę iż to błoto się im należy...

Pozdr
Marcin
Klient

Postprzez Al Capone » Wt maja 13, 2003 2:05 pm

Panowie to forum to żenada. W większości prostackie opinie jeszcze prostszych pracowników firm z branży stolarki otworowej.
Al Capone

Postprzez Gość » Wt maja 13, 2003 2:27 pm

Powiem tak, jedynym sposobem odnalezienia wlasciwej firmy jest kozystanie z mapy.
Tam sa wizytowki, tylko firmy posiadajace te wizytowki POTRAFIA sprawdzic poczte.
Wiec wazne sa kryteria szukania ;)
Gość

Postprzez andrzej » Wt maja 13, 2003 5:12 pm

Panowie :D
Jak mnie cieszą Wasze posty! Nie będę nic komentował, mam nadzieję, że przecztane zostaną przez jak największą liczbę użytkowników.

P.S.
Jednak nie mogę sobie darować małego komentarza, dzis jedna ( znana!) firma zasugerowała, że powinniśmy zapłacić im jeśli chcemy napisaś na portalu o ich nowym produkcie!!!!) ...coś jeszcze dodać?
Niestety róznie to bywa z zrozumieniem tak przecież silnego medium jakim jest internet) .

red. nacz.
Andrzej Kubicki
andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany

Postprzez Gość » Wt maja 13, 2003 7:51 pm

Szanowny Kliencie

Jeżeli jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy okien to
proszę o kontakt . Może moja oferta będzie atrakcyjna cenowo
i jakościowo .

aprel@wp.pl
Gość

Wycena okien

Postprzez Malluk » Wt maja 13, 2003 9:24 pm

Z chęcią dokonam wyceny Pana okien.
Malluk@poczta.onet.pl
022 6702912
Malluk

Postprzez Gość » Śr maja 14, 2003 9:07 am

[quote="Anonymous"]Powiem tak, jedynym sposobem odnalezienia wlasciwej firmy jest kozystanie z mapy.
Tam sa wizytowki, tylko firmy posiadajace te wizytowki POTRAFIA sprawdzic poczte.
Wiec wazne sa kryteria szukania ;)[/quote]

Tak, tyle że ja zrobiłem myślę podobnie, wyszukałem za pomocą tegoż serwisu firmy robiące profile, które mnie interesują i powysyłałem zapytania tylko do tych, którzy posiadają strony www i oczywiście email, i co ciekawe..........jedna z firm mi napisała iż jak chce wycene to muszę te wymiary jeszcze raz przesłać FAXEM......BO ICH PROGRAM DO WYCENY NIE OBSŁUGUJE POECZTY E-MAIL......nie wiem, chyba się cofamy w rozwoju.....bo nie wpadł nikt w tej firmie że może sobie wydrukować moje rysunki z wimiarami okien.....zresztą b. trudno mi sobie to wyjaśnić jak można nie móc wykożystać danych o wymiarach zawartych w e-mail, a dokładnie w plikach .*jpg - dokładne rysunki okien wraz z wymiarami............
Wysłałem to moje zapytanie dzisia, do Kolegów którzy właśnie podali swoje emile na forum, zobaczymy co Panowie zaproponują.......
Pozdrawiam
Klient
Marcin
Gość

Wyscena stolarki okiennej PCV

Postprzez Hurukan » Cz maja 15, 2003 7:56 pm

Chętnie pomogę z wyceną , proszę o kontakt, hurukan@idea.net.pl Pozdrawiam.
Hurukan

odpowiedź

Postprzez mmm » Pt maja 16, 2003 10:30 am

proszę przesłać zapytanie na adres okna@mmm-3g.com.pl
może akurat spelnimy Pana Oczekiwania
mmm

okna

Postprzez mmm » Pt maja 16, 2003 10:32 am

jeszcze raz
nieprawidlowo zapisałem adres , poprawny brzmi okna@mmm-3d.com.pl

zapraszam
mmm

Postprzez Gość » Pt maja 16, 2003 6:10 pm

Jeżeli jest Pan jeszcze zainteresowany to proszę skorzystać z usług tej firmy sprawdzona jakość i cena. profixokna@op.pl
Gość

Sens zamieszczania zapytań wobec braku odpowiedzi....

Postprzez SERVICE » So cze 21, 2003 11:05 pm

Anonymous napisał(a):
Anonymous napisał(a):Powiem tak, jedynym sposobem odnalezienia wlasciwej firmy jest kozystanie z mapy.
Wiec wazne sa kryteria szukania ;)

Tak, tyle że ja zrobiłem myślę podobnie, wyszukałem za pomocą tegoż serwisu firmy robiące profile, które mnie interesują i powysyłałem zapytania tylko do tych, którzy posiadają strony www i oczywiście email, i co ciekawe..........jedna z firm mi napisała iż jak chce wycene to muszę te wymiary jeszcze raz przesłać FAXEM......BO ICH PROGRAM DO WYCENY NIE OBSŁUGUJE POECZTY E-MAIL......nie wiem, chyba się cofamy w rozwoju.....bo nie wpadł nikt w tej firmie że może sobie wydrukować moje rysunki z wimiarami okien.....zresztą b. trudno mi sobie to wyjaśnić jak można nie móc wykożystać danych o wymiarach zawartych w e-mail, a dokładnie w plikach .*jpg - dokładne rysunki okien wraz z wymiarami............
Wysłałem to moje zapytanie dzisia, do Kolegów którzy właśnie podali swoje emile na forum, zobaczymy co Panowie zaproponują.......
Pozdrawiam
Klient
Marcin

No wlasnie ,, dzisiaj zostawilem kilka zapytań kazde w innym dzile aby dpotarlo do jak najwiekszej liczby odbiorcow i ciekaw jestem ile dostanę odpowiedzi. Czytajac te posty wydaje mi sie ze stracilem czas( .
Obym nie przyjemnie rozczarowal....
SERVICE

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)