DAKO - informacje potrzebne !!!!

krisu

DAKO - informacje potrzebne !!!!

Post autor: krisu » pn maja 19, 2003 8:50 am

napiszcie mi coś o tej firmie!jaka pozycja na rynku i itp.!amoże ktoś z was tam pracuje?czy warto tam się zatrudnić?dzieki i pozdrawiam

oknoAD

Michał Anioł

Post autor: Michał Anioł » pn maja 19, 2003 10:26 am

ja pracuje w DAKO jakie informacje ci potrzebne?

Gość

Post autor: Gość » pn maja 19, 2003 10:37 am

Michał Anioł pisze:ja pracuje w DAKO jakie informacje ci potrzebne?
Jaki mieliście przychód w 2002 roku?

krisu

Post autor: krisu » pn maja 19, 2003 11:19 am

Michał Anioł pisze:ja pracuje w DAKO jakie informacje ci potrzebne?
Interesuje mnie najbardziej ,to jaką pozycje firma ma na rynku?czy cenowo jest konkurencyjna na rynku okiennym?jak ma rozwiniętą sieć delerską?
i najważniejsze pytanie czy dobrze sie tam zarabia?dziekuje za odpowiedz.

Michał Anioł

Post autor: Michał Anioł » pn maja 19, 2003 2:08 pm

Odpowiedż odnośnie dochodu jest tajemnicą, której nie mogę zdradzić. Natomiast jeżeli chodzi o pozycję na rynku i producentów na profilu VEKA, jesteśmy w czołówce (VI-VII miejsce). Zarobki są adekwatne do zajmowanego stanowiska, atmosfera super. Najważniejsze to stabilność, a to jest na najwyższym poziomie.

krisu

Post autor: krisu » pn maja 19, 2003 3:14 pm

Michał Anioł pisze:Zarobki są adekwatne do zajmowanego stanowiska.
Wiec ile zarabia kirownik regionalny mi powiedz jak możesz i co nalezy do jego obowiązków.
dzieki

oknoAD

Michał Anioł

Post autor: Michał Anioł » pn maja 19, 2003 3:17 pm

Zarabia niemało ale musi się opiekować całą Polską i nie ma regionalnego tylko na całą Polskę lub część zajmuje się składami i pośrednio dealerami.

krisu

Post autor: krisu » pn maja 19, 2003 3:29 pm

Michał Anioł pisze:Zarabia niemało ale musi się opiekować całą Polską i nie ma regionalnego tylko na całą Polskę lub część zajmuje się składami i pośrednio dealerami.
a czym ty sie zajmujesz M.A w DAKO?
i ile to jest nie mało?jaki przedział?
dzieki wielkie i sory za tyle pytan!moze wejdziemy nagg?

krisu

do Michała Anioła

Post autor: krisu » wt maja 20, 2003 6:43 am

krisu pisze:
Michał Anioł pisze:Zarabia niemało ale musi się opiekować całą Polską i nie ma regionalnego tylko na całą Polskę lub część zajmuje się składami i pośrednio dealerami.
a czym ty sie zajmujesz M.A w DAKO?
i ile to jest nie mało?jaki przedział?
dzieki wielkie i sory za tyle pytan!moze wejdziemy nagg?
j.w.

Gość

Post autor: Gość » wt maja 20, 2003 7:57 am

DAKO to solidna firma i lepiej nie trafisz. Od lat solidna [głos spoza branży - z wywiadu]

Gość

Post autor: Gość » wt maja 20, 2003 8:37 am

Biorąc pod rozwagę przebieg tej polemiki, z pewnością nie zatrudnił bym tego niedojżałego Pana, a z pewnością nie na kierowniczym stanowisku.

Gość

Post autor: Gość » wt maja 20, 2003 11:53 am

Anonymous pisze:Biorąc pod rozwagę przebieg tej polemiki, z pewnością nie zatrudnił bym tego niedojżałego Pana, a z pewnością nie na kierowniczym stanowisku.
a to dlaczego?

Duch

Post autor: Duch » wt cze 24, 2003 11:22 pm

Ja zwolniłbym jednego i drugiego.Panowie, sami wystawiacie sobie opinie....
Taką właśnie kadrę pracowniczą posiada Dako.....
A co do solidności i wielkości Firmy mam duze watpliwości i to bardzo.
Jeżeli Aniołku chcesz mogę Ci wyliczyć ilu Dealerów straciliście a ile jeszcze stracicie. A co do pieniążków lepiej się nie wypowiadaj publicznie ( bo w sakiewce pusto..) a i parę przykładów mogę Ci przytoczyć jak traktujecie kadrę pracowniczą...
Więc nie wpuszczaj Gościa w kanał... :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrowionka

Pompka

Post autor: Pompka » śr cze 25, 2003 2:22 pm

Duszku Drogi. Skąd masz takie dobre informacje :?: Najprawdopodobniej byłeś kiedyś pracownikiem DAKO. Skończyła się ciepła posadka więc wylewasz teraz gorzkie żale na byłego pracodawcę. Może masz znajomości w ABW. Proszę o konkrety, a nie o czcze gadanie. Ciekawe jak nowy pracodawca znosi takiego szuję.

Duch

Post autor: Duch » śr cze 25, 2003 4:51 pm

Tak nisko nie mierzę " Pompeczko"- pompuj dalej.
Znam was b.dobrze + wasze problemy.
Powodzonka :twisted: :twisted: :twisted:

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”