Cenzura

Cenzura

Postprzez andrzej » Śr wrz 11, 2002 2:31 pm

W związku z pewnymi zachowaniami w jednym z wątków postanowiłem poprosić Was o zdanie w kwestii cenzury.
Od dłuższego czasu zastanawiam się jako red. nacz. oknonetu, nad granicami dopuszczalnymi na takim forum. Mam mieszane uczucia bo z jednej strony wypowiedzi agresywne i nie merytoryczne wprowadzają niesmak ale z drugiej strony ciężko mi dać sobie takie dyktatorskie troche prawo kasowania. Wydaje mi się, że każdy tu zagladający jest w stanie ocenić sam wartość ( bardzo zresztą ciekawych) informacji. Doczytać też coś "miedzy wierszami". Co do okien tytanowych to mam szacunek dla sprawności marketingowej autorów. W dzisiejszej globalnej gospodarce klienci nie mają czasu na studiowanie technologii produkcji okien ani innych produktów. Marka staje się powoli najwiekszą wartością firmy. A jest to tendencja rosnąca i nie oceniam czy to jest dobre czy złe bo tak po prostu jest. Dzisiaj wśród kilkudziesieciu producentów mleka na półce w Markecie, łatwiej mi kupić mleko..."białe" bo je kojarzę. Ale bardzo jestem ciekaw Waszych opinii na temat cenzurowania postów, umieszczę nawet ten wątek na głównym forum. Zrobimy tak jak uważacie ale dajmy sobie może jeszcze trochę czasu. Pozdrowienia Andrzej Kubicki
andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany

.

reklama oknoAd

Postprzez higro » Cz wrz 12, 2002 8:08 pm

jestem za brakiem cenzury a jeśli ktoś nadmiernie będzie zaśmiecał to można zawsze zrobić wątek "kosz" - kto chce zawsze będzie mógł sobie obejrzeć przesunięte tam karnie śmieci :)
pozdrowienia dla oknonetu
higro
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez Paweł Kubicki » Pt wrz 13, 2002 4:37 pm

Gorąco dziękujemy za pozdrowienia i oczywiście wzajemnie. :lol:
Paweł Kubicki
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez Heraklit » Wt paź 08, 2002 9:20 am

Już kiedyś próbowano wprowadzić cenzurę, myśląc, że w ten sposób można wychować społeczeństwo obywatelskie. Skutki tego odczuwamy do dziś, m.in. właśnie brak odpowiedzialności za swe wypowiedzi (na ty miłym forum, a i w parlamencie, sic!). Z możliwości korzystania z swobodnego wypowiadania się też musimy uczyć się, a cenzura na pewno w tym nie pomoże!
Heraklit
Czytelnik
Czytelnik

tylko teksty ktore podpadaja pod wulgarnosc i chamstwo

Postprzez ADULO E.E.S.T. » Wt paź 08, 2002 9:48 am

powinny podpadac pod cenzure - i tak jak jeden z przedmowcow napisal powinny ladowac w ogolniedostepnym koszu, jak ktos lubi sie w smieciach grzebac, niech ma mozliwosc))
Pozdrawiam
ADULO E.E.S.T.

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)