Pensje w biurze handlowym (stolarka PCV)

Krzyś

Pensje w biurze handlowym (stolarka PCV)

Post autor: Krzyś » czw maja 22, 2003 8:00 pm

Prośba. Mam zamiar podiąć pracę w biurze handlowym zajmującym
się sprzedażą stolarki okiennej PCV . Może orientujecie sie jakiego
wynagrodzenia powinienem się spodziewwać ????
Miasto 50 tys. mieszkanców, około 20 punktów konkurencji.
Jeśli możecie cos podpowiedzieć ( oczywiscie uśredniając ), będę wdzięczny.

oknoAD

Gościu

Re: Pensje w biurze handlowym (stolarka PCV)

Post autor: Gościu » czw maja 22, 2003 8:36 pm

Krzyś pisze:Prośba. Mam zamiar podiąć pracę w biurze handlowym zajmującym
A powiedz za jaką wartość średnio miesięcznie zamierzasz sprzedać okien ? Jeżeli nie wiesz to od razu sam się wyrzuć z pracy. G
PS. Możesz nie odpowiadzać.

Pit

Brawo Gościu

Post autor: Pit » czw cze 05, 2003 6:34 pm

Krótko i na temat.

madzia

Post autor: madzia » czw lip 03, 2003 4:41 pm

mój facet pracuje w dziale sprzedaży stolarki PCV, jak to ładnie nazwałeś. Jego zarobki są ostatnio krytyczne, zaeszły do 1200 zł, chciaż na początku była mowa o większych pięniadzach. Nie daj się zrobić w jajo...

Krzyś

do Madzi ;-))

Post autor: Krzyś » czw lip 03, 2003 7:50 pm

Dzięki Madzia serdeczne . Proszę o kontakt : hurukan@autograf.pl
Pozdrawiam :D

Hurtownia okien

Jakie zarobki w oknach?

Post autor: Hurtownia okien » czw lip 03, 2003 10:33 pm

madzia pisze:mój facet pracuje w dziale sprzedaży stolarki PCV, jak to ładnie nazwałeś. Jego zarobki są ostatnio krytyczne, zaeszły do 1200 zł, chciaż na początku była mowa o większych pięniadzach. Nie daj się zrobić w jajo...
Jaki region działania, proszę podać.
Szukamy przedstawicieli handlowych-dobre zarobki, jeśli tylko handlowiec ma motywację, wiedzę i energie to jest wstanie zarobic niezłe pieniądze.
pozdrawiam - handlowiec zadowolony

oknoAD

Red Yeti

Re: Jakie zarobki w oknach?

Post autor: Red Yeti » czw lip 10, 2003 1:53 pm

Hurtownia okien pisze:
madzia pisze:mój facet pracuje w dziale sprzedaży stolarki PCV, jak to ładnie nazwałeś. Jego zarobki są ostatnio krytyczne, zaeszły do 1200 zł, chciaż na początku była mowa o większych pięniadzach. Nie daj się zrobić w jajo...
Jaki region działania, proszę podać.
Szukamy przedstawicieli handlowych-dobre zarobki, jeśli tylko handlowiec ma motywację, wiedzę i energie to jest wstanie zarobic niezłe pieniądze.
pozdrawiam - handlowiec zadowolony
WOJ. POMORSKIE? wl3@wp.pl
pozdrawiam :lol:

Krzyś

Post autor: Krzyś » czw lip 10, 2003 8:33 pm

Sorki, nie ten rejon... .

xer

Post autor: xer » pn lip 14, 2003 3:50 pm

:D

Krzyś

zarobki,,,,

Post autor: Krzyś » ndz sie 10, 2003 7:56 pm

miesięczny obrót stolarką 50.000 PLN ..... , jaka pensja.... . ???

Gość

Re: zarobki,,,,

Post autor: Gość » pn sie 11, 2003 9:37 pm

Krzyś pisze:miesięczny obrót stolarką 50.000 PLN ..... , jaka pensja.... . ???
Maksymalnie 1% z obrotu = 500 zł (brutto)
Rada: nie bierz się za to..

Gość

Post autor: Gość » śr sie 13, 2003 10:04 pm

W KRAKOWIE 1800,00ZŁ NETTO

Hurtownia okien

Post autor: Hurtownia okien » czw sie 14, 2003 9:39 am

Anonymous pisze:
Mazowieckie: podaje przykład
umowa na 4 okna 034 w systemie GAELAN 4 komory wartość jednego okna to 879 zł netto *4= 3516 zł dla handlowca zostaje 16% czyli ma na ręke 562,56 zł * np: 7 takich umów to 3937,92
pozdrawiam

Gość

Post autor: Gość » ndz sie 17, 2003 6:07 pm

Hurtownia okien pisze:
Anonymous pisze:
umowa na 4 okna 034 w systemie GAELAN 4 komory wartość jednego okna to 879 zł netto *4= 3516 zł dla handlowca zostaje 16% czyli ma na ręke 562,56 zł * np: 7 takich umów to 3937,92
pozdrawiam
Człowieku, 16% to upust dla dealera, a nie prowizja dla handlowca. Chyba coś Ci się pomyliło.. Jeżeli jest inaczej to podaj namiary - zlecą się tłumy handlowców :twisted:

Hurtownia okien

Post autor: Hurtownia okien » ndz sie 17, 2003 10:17 pm

Anonymous pisze:
Hurtownia okien pisze:
Anonymous pisze: Maksymalnie 1% z obrotu = 500 zł (brutto)
pozdrawiam
Człowieku, 16% to upust dla dealera, a nie prowizja dla handlowca. Chyba coś Ci się pomyliło.. Jeżeli jest inaczej to podaj namiary - zlecą się tłumy handlowców :twisted:
Jest tak jak napisałem tyle, że zobacz jaka jest cena okna !!! Jeśli ktoś sprzedaje okno 034 za 550 brutto czyli każdy z branży domyśli się za ile to okno zostało zakupione to rzeczywiście niemożliwy jest upust 16%. Nawiasem mówiąc wszystko zależy od strategi sprzedaży, jeśli umiesz sprzedać okno w normalnej cenie jak w moim poście powyżej, a nie prawie po kosztach, a zarobek z montażu - to można dać taką prowizję rzetelnemu handlowcowi pozdrawiam

Gość

Post autor: Gość » pn wrz 01, 2003 4:40 pm

nikt nie kupi okna o34 za 940 brutto (chyba że dasz montaz gratis)

Hurtownia okien

Post autor: Hurtownia okien » wt wrz 02, 2003 9:15 am

Anonymous pisze:nikt nie kupi okna o34 za 940 brutto (chyba że dasz montaz gratis)
Po pierwsze, to nie jest okienko na jakimś tanim 3-komorowym profilku na kuciu FLEX.
po drugie zastanówcie się i policzcie ile wy zarabiacie z jednego okna, jesli my okniarze wszyscy solidarnie podnieśli ceny w sezonie do cen, które teraz macie w ofercie o np; 10-15%, to klienci i tak by musieli okna kupywać. Mój znajomy pracuję w firmie, która sprzedaje okulary. poweidzał mi za ile kupują i za ile sprzedają to jest ok 200-1000% marży, ja wiem to jest inny produkt mniejszy, może być dużo tańszy, ale są typy okularów dużo droższe od okien i naprawdę uwieżcie mi ta firma ma kase dlatego, że ma klientów i my tez byśmy mieli nawet przy wyższych cenach
pozdrawiam

JarekK

Post autor: JarekK » wt wrz 02, 2003 9:35 am

Hurtownia okien pisze:
Anonymous pisze:nikt nie kupi okna o34 za 940 brutto (chyba że dasz montaz gratis)
Po pierwsze, to nie jest okienko na jakimś tanim 3-komorowym profilku na kuciu FLEX.
po drugie zastanówcie się i policzcie ile wy zarabiacie z jednego okna, jesli my okniarze wszyscy solidarnie podnieśli ceny w sezonie do cen, które teraz macie w ofercie o np; 10-15%, to klienci i tak by musieli okna kupywać. Mój znajomy pracuję w firmie, która sprzedaje okulary. poweidzał mi za ile kupują i za ile sprzedają to jest ok 200-1000% marży, ja wiem to jest inny produkt mniejszy, może być dużo tańszy, ale są typy okularów dużo droższe od okien i naprawdę uwieżcie mi ta firma ma kase dlatego, że ma klientów i my tez byśmy mieli nawet przy wyższych cenach
pozdrawiam
Widzę poprawę na rynku. firmy zaczynają szukać pieniędzy. Szkoda tylko że tak późno.

WCW1206

Re: Pensje w biurze handlowym (stolarka PCV)

Post autor: WCW1206 » śr wrz 03, 2003 4:28 pm

Krzyś pisze:Prośba. Mam zamiar podiąć pracę w biurze handlowym zajmującym
A nie jesteś ty może z Lęborka panie M

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”