uwaga!!!! sprzedawcy okien na profilu salamander

Gość

uwaga!!!! sprzedawcy okien na profilu salamander

Post autor: Gość » czw maja 29, 2003 10:41 pm

poszukuję producenta okien 5 komorowych na salamandrze (teren warszawski) słyszałem o tym , iż są to okna nowej generacji i nowoczesnym owalnym kształcie
proszę o podanie adresów ew. telefonów do firm na terenie warszawskim,słyszałem coś o Bartyckiej? :?:

oknoAD

Warszawiak

Post autor: Warszawiak » wt cze 03, 2003 3:37 pm

Na bartyckiej sprzedają THYSSENA, z tego co ja słyszałem. Polecam.

podwarszawiak

Post autor: podwarszawiak » wt cze 03, 2003 5:27 pm

sprzedają tez glazurę, terakotę i szczelne szamba :lol: :lol: :lol:
nie potrafisz znaleśc producenta? :oops: :oops:
a okna umiesz sprzedawać?

Gość

Post autor: Gość » czw cze 05, 2003 3:46 pm

podwarszawiak pisze:sprzedają tez glazurę, terakotę i szczelne szamba :lol: :lol: :lol:
nie potrafisz znaleśc producenta? :oops: :oops:
a okna umiesz sprzedawać?
:P niestety na oknach się nie znam , ale potrafię odpowiadać na pytania .
Wnioskuję , że ty jesteś świetnym handlowcem i z pewnością znasz swoją konkurencję.

Gość

Post autor: Gość » pt cze 06, 2003 9:03 am

Thyssen przy salamandrze to Trabant.
szczególnie ten o "podwyższonej" sztywności

Gość

Post autor: Gość » pt cze 06, 2003 12:49 pm

Nie porównuj "salamandry" z odpadów, czyli nowej panoramy do najlepszego profila. Wiem, nie każdy może z Thyssena produkować, bo się szanują, nie jak salamander czy aluplast, dla naiwnych garażowców.

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » pt cze 06, 2003 1:56 pm

Thyssen sprzedał się do Belgii [a taki wspaniały]
Co do Salamandra to jest to mercedes wśród profili. A Panorama jest najlepsza od lat. Thyssen nie ma nawet pięciokomorówki, ma za to odchudzone ścianki i jest sprowadzany z Rosji.

maxio
Ekspert
Ekspert

Post autor: maxio » pt cze 06, 2003 4:49 pm

THYSSEN ma pieciokomorówke .
Nigdy nie slyszalem aby THYSSEN Polymer posiadal chociaz oddzial w Rosji a tym bardziej produkcje .
Proponuje porownac wagowo profil THYSSEN z profilem np. REHAU czy VEKA , mowie o 3 komorowkach . Do 30% ciezszy jest THYSSEN .
Maxio

Gość

Post autor: Gość » sob cze 07, 2003 11:10 am

Jeżeli cięższy to może po prostu dają za dużo ołowiu. :lol:

Gość

Post autor: Gość » pn cze 09, 2003 8:13 am

30% więcej [ołowiu]

Gość

Post autor: Gość » pn cze 09, 2003 8:56 am

Anonymous pisze:Jeżeli cięższy to może po prostu dają za dużo ołowiu. :lol:
Ołów to ty masz głowie.

maxio
Ekspert
Ekspert

Post autor: maxio » pn cze 09, 2003 9:00 am

THYSSEN jest wiekszym profilem , jest wyzszy i ciezszy od REHAU czy VEKA czy ALUPLAST .
Maxio

Gość

Post autor: Gość » pn cze 09, 2003 9:59 am

Maxio! Dotychczas zachwalano tu Vekę. Czy te wypowiedzi świadczą o tym, że to THYSSEN jest najlepszym profilem? Czy istnieją oficjalne rankingi profili co do ich właściwości technicznych?

maxio
Ekspert
Ekspert

Post autor: maxio » pn cze 09, 2003 10:21 am

Kto powiedzial ze twierdze ze THYSSEN jest najlepszym profilem . Ja poprostu stwierdzam fakty jest wiekszy i ciezszy od znanych mi profili PCV . Jest wiele czynnikow wplywajacych na jakosc profilu .
Maxio

Gość

Post autor: Gość » pn cze 09, 2003 2:06 pm

Słoń też jest większy i cięższy np. od gazeli i w biegach z nią wysiada.
Większość i cięższość nie świadczy o wysokiej jakości.
Jakoś THYSEN 5-komorowy nie ma aprobaty.
A VEKA ma. I Alupast ma a nawet Aluplast jest 6-komorowy.

mirek

Post autor: mirek » pn cze 09, 2003 3:31 pm

prosze mi pokazać aluplasta 6-cio komorowego, i czy fabryka w Poznaniu o tym wie że produkuje 6-cio komorowy.

Gość

Post autor: Gość » wt cze 10, 2003 8:13 am

Ideal 6000 - szerokość ramy 80 mm. Jedyny system o takiej szerokości ramy. Ma Aprobatę techniczną ITB.
Jak nie umiesz liczyć do sześciu to twój problem.
Pozatym jest jeszcze IDEAL 2000, 3000, 4000, 5000

Gość

Post autor: Gość » wt cze 10, 2003 8:34 am

Miało być o salamndrze a wyszło jak zwykle.

mirek

Post autor: mirek » wt cze 10, 2003 10:42 am

potrafie liczyc p. kolego prosze policzyc ilosc komor w gornej czesci skrzydla okiennego przy szybie liczba komor = ( wstaw wlasciwa odpowiedz ) silwer line jest czterokomorowy i to w kazdym miejscu czego nie mozna powiedziec o aluplascie 6000 zgodze sie z 5-cio komorowka aluplasta, ale nie 6-komorowy. Twoja metoda wyjdzie ze aluplast bedzie 20-to komorowy, a przy szybie i tak cztery komory ( miejsce najbardziej wrazliwe przy duzych mrozach ).
milosnikow zwierzat ( salamandry i traszki przepraszam wiecej nie bed, ale nie ja sprowokowalem dyskusje o aluplascie ).

Gość

Post autor: Gość » śr cze 11, 2003 8:19 am

Ja wiem, że ten twój ukochany silwerline ma cztery komory. Ale przy szybie ma jedną komorę, a nie cztery. Jak ty liczysz te komoryI nic więcej. IDEAL 6000 ma sześć komór - dalej nie umiesz liczyć do sześciu i Taki jest zapis w aprobacie [system sześciokomorowy] i nic tego nie zmieni, nawet twoja matematyka. Więcej dyskusji nie będzie - bo to przypomina dyskusję w Giertychem [na przykład]. On swoje wie i śnieg nie jst biały tylko niebieski.

mirek

Post autor: mirek » śr cze 11, 2003 9:23 am

zgadzam sie dyskusia zakonczona to co napisales tyczy sie rowniez Ciebie. (silwer line nie jest mojm ulubionym priofilem)
pozdrowienia

mesner

Gadanie

Post autor: mesner » śr cze 11, 2003 6:30 pm

Panocki!
Sledzac te dyspute pojawila mi sie mysl w glowie, ze profile juz chyba wszystkie to tak naprawde coraz wieksza sciema. Porownajcie jakikolwiek profil z odpowiednikiem z przed chocby 3-4 lat. Scianki odchudzone, gladkosc pozostawia duzo do zyczenia. Nawiasem mowiac to,
wiekszosc z nich leje sie w tej chwili w kraju lub na wschodzie a rodacy niestety nie wiem czy nie chca czy nie moga dorownac kolegom z zachodu.

rolsystem
Czytelnik
Czytelnik

okna na profilu 3D (5-cio komorowy) SALAMANDER

Post autor: rolsystem » pn cze 16, 2003 10:08 am

Znalazłeś takie okna, skontaktuj się z nami: rolsystem@neostrada.pl

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”