WYBORY MISTERA SZYB

KAT
Rozgadany
Rozgadany

WYBORY MISTERA SZYB

Post autor: KAT » śr paź 17, 2007 9:42 am

Co sądzicie, bo chyba mamy wybory Mistera szyb (znaczy który ładniejszy ),dziś Presglass jutro Efektor i tak na zmianę do końca roku,

oknoAD

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: KNMTG » śr paź 17, 2007 11:27 pm

...będą nagrody ? :roll:
jawaryn :)

Darek W
Małomówny
Małomówny

Post autor: Darek W » czw paź 18, 2007 2:09 pm

Nagrodą by było jakby szby przestały od producentów przyjeżdżać z wadami a na reakcję słyszy się: tak będzie i nic na to się nie poradzi... I gdzie tu ISO???

Spahis
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: Spahis » czw paź 18, 2007 7:44 pm

Właśnie porzuciłem glaspol dla pressglasa - położyli 66 i jestem już szczęśliwy. Sprzedawca mówił o budowie nowej fabryki i że mają wykonczyć wszystkie szklarnie w przyszłym roku. Świat należy do najsilniejszych narka

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » pt paź 19, 2007 11:20 am

No tak, szklarze mają za duże firmy, bo urastają w piórka i leją na małe problemy.
Mi producent przysłał odmowę wymiany szyby (bo Glaspol tak każe) na której widac wewnątrz zespolenia, wyraznie, w każdych warunkach odbite przyssawki. Polska Norma "to dopuszcza".
A czy jest norma na mycie tych przyssawek?
Bo panowie w Glaspolu mają dobre samopoczucie, a ja wściekłą Klientkę która rozumie kto zawinił, ale i tak twierdzi że to wina mojego producenta, bo nie powinienem współpracować z "takimi ..."

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: KNMTG » pt paź 19, 2007 6:42 pm

:shock: :shock: :shock: :shock:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

oknoAD

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: KNMTG » pt paź 19, 2007 7:06 pm

Mi producent przysłał odmowę wymiany szyby (bo Glaspol tak każe) na której widac wewnątrz zespolenia, wyraznie, w każdych warunkach odbite przyssawki.

...jeśli widać ślad po ssawach W KAŻDYCH WARUNKACH optycznych - to jest to WADA.
Powinna szyba zostać wyprodukowana ponownie i dostarczona do producenta okien a ten powinien dostarczyć ją do Ciebie. Oczywiście powinieneś wymienić szybę Klientowi i przeprosić w imieniu swoim bo nie sprawdziłeś przed montażem okien - nie dokonałeś odbioru jakościowego przy dostawie z fabryki okien.

Przy okazji namawiam gorąco wszystkich zainteresowanych do jakościowej kontroli wyrobów, które sprzedajecie. Mamy koniec sezonu - wszyscy są już zmęczeni i zdarza się, że błędy nie są wyłapywane w trakcie procesu produkcyjnego. Potencjalna WADA winna być opisana PRECYCYJNIE i LOGICZNIE a następnie przesłana fax-em lub mailem do podmiotu, który zafakturował produkt.

Dziwię się, że Glaspol zajął takie stanowisko - może sprawdź jeszcze raz czy nie zaszło jakieś przekłamanie informacyjne.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: KNMTG » pt paź 19, 2007 7:31 pm

...przy okazji chciałem się podzielić kilkoma spostrzeżeniami.

Zauważam, że w sumie niewiele firm w naszym wspólnym "łańcuszku"biznesowym była w stanie wypracować między sobą w miarę profesjonalne procedury rozwiązujące problemy jakie były, są i z pewnością zawsze będą.
Mniemam, że prowadzi to do braku komfortu pracy - dla mnie np jest to bardzo ważna sprawa. Co prawda pieniądze są najważniejsze ale zauważcie, że zarabianie ich jest o wiele przyjemniejsze jeśli odbywa się w warunkach komfortowych ( uwielbiam to słowo).

Kończy się sezon i nadchodzi okres stagnacji kiedy będziemy mieli aż za dużo czasu.
W związku z tym namawiam do dyskursu na ten temat na forum - jest ono myślę jedynym dostępnym medium dla nas gdzie możemy pogadać.

Myslę, że świetnym pomysłem był by CZAT - to by się działo :D

Pozdrawiam

andrzej
Zaangażowany
Zaangażowany
Kontaktowanie:

CZAT

Post autor: andrzej » pt paź 19, 2007 9:28 pm

Ależ CZAT jest, u góry forum, pierwszy link :)
Oczywiście po zalogowaniu :)

Awatar użytkownika
KNMTG
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: KNMTG » pt paź 19, 2007 10:50 pm

no jest - rzeczywiście. Niesamowite - jak byś mi ANDRZEJ nie zwrócił uwagi to bym dalej żył w nieświadomości !!!

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”