nowe okna inne niz wszystkie

iwan

nowe okna inne niz wszystkie

Post autor: iwan » sob cze 07, 2003 2:40 pm

Proponuje wam nowe okna gniocca sie a nie łamiotca ruska stal
piprunujący efekt lepsze niz te wszystkie tytanowe plarynowe z dykty czy drutu

Pozdrawiam wasz iwan :twisted:

oknoAD

jak

odp

Post autor: jak » pn cze 09, 2003 10:45 am

Widać że masz za dużo wolnego czasu, a poziom Twojej erudycji jest wprost proporcjinalny do ilości wolnego czasu.

Tak trzymać :idea:

Gość

Post autor: Gość » pn cze 09, 2003 12:03 pm

jak - jako osoba inteligentna, na pewno bierzesz pod uwagę, że w przekazie najważniejsza, w sumie, jest komunikatywność; a biorąc pod uwagę zadeklarowany, co prawda niechcący, przez iwana poziom percepcji należy chyba wykluczyć możliwość pojęcia przez niego wyrażenia "wprost proporcjonalny"; musielibyśmy bowiem zakładać, iż iwan posiada nie tylko zdolności lingwistyczne ale i matematyczne - dlatego proponowałbym jednak zniżenie się do poziomu erudycji interlokutora w celu skutecznego przekazania mu należytych treści, np. "jesteś głupi iwan i masz za dużo wolnego czasu!"

:P

Gość

Post autor: Gość » pn cze 09, 2003 7:41 pm

Anonymous pisze:jak - jako osoba inteligentna, na pewno bierzesz pod uwagę, że w przekazie najważniejsza, w sumie, jest komunikatywność; a biorąc pod uwagę zadeklarowany, co prawda niechcący, przez iwana poziom percepcji należy chyba wykluczyć możliwość pojęcia przez niego wyrażenia "wprost proporcjonalny"; musielibyśmy bowiem zakładać, iż iwan posiada nie tylko zdolności lingwistyczne ale i matematyczne - dlatego proponowałbym jednak zniżenie się do poziomu erudycji interlokutora w celu skutecznego przekazania mu należytych treści, np. "jesteś głupi iwan i masz za dużo wolnego czasu!"

A ty wogole wiesz co sie liczy ?
napewno nie twoje morały tylko sprzedaz

Gość

Post autor: Gość » wt cze 10, 2003 8:08 am

Niech ten iwan powie co chce sprzedać.
Jakie okna - ze stali czołgowej czy z rakiet.
A może są to okna na świat

Gość

Post autor: Gość » wt cze 10, 2003 11:14 am

on chyba ma takie okna jak ja.
Ja też mam okna do sprzedania za 100-200 PLN :lol: :lol: :lol:
Jutro mi wymieniają i nie mam co zrobić ze starymi. Okna na profilu "pagiet" typ skrzynkowe (czyste drewno, szkło i kit).

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » wt cze 10, 2003 2:39 pm

Może do muzeum sztuki ludowej lub do skansenu przyjmą

Okniarz

Post autor: Okniarz » wt cze 10, 2003 10:47 pm

Anonymous pisze:jak - jako osoba inteligentna, na pewno bierzesz pod uwagę, że w przekazie najważniejsza, w sumie, jest komunikatywność; a biorąc pod uwagę zadeklarowany, co prawda niechcący, przez iwana poziom percepcji należy chyba wykluczyć możliwość pojęcia przez niego wyrażenia "wprost proporcjonalny"; musielibyśmy bowiem zakładać, iż iwan posiada nie tylko zdolności lingwistyczne ale i matematyczne - dlatego proponowałbym jednak zniżenie się do poziomu erudycji interlokutora w celu skutecznego przekazania mu należytych treści, np. "jesteś głupi iwan i masz za dużo wolnego czasu!"

Gościu ty nie filozuj tylko weż się za robotę i tyle.

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”